1402/11/17

شروع نمایشگاه

1402/11/20

پایان نمایشگاه

11000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی ( IFOOD ) شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی ( IFOOD ) شیراز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع غذایی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع غذایی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنایع غذایی ایران است.نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنایع غذایی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنایع غذایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنایع غذایی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع غذایی می دهد.

نمایشگاه صنایع غذایی شیراز صنایع تبدیلی عامل مهّمی در فرآوری محصولات کشاورزی است و با تبدیل و فرآوری محصولات کشاورزی ضمن تولید مواد غذایی و سایر فرآورده‌های با ارزش افزوده بالا، امکان نگهداری و حمل و نقل آن محصولات را نیز فراهم میکند، همواره ضایعات بخش های تولیدی کشاورزی در مناطق در حال توسعه از مشکلات و آسیب های این حوزه بوده و صنعت کشاورزی استان فارس نیز از این قاعده مستثنا نبوده است.

این رویداد تخصصی نقش مهمی در تبادل اطلاعات فنی، بازرگانی و آشنایی صاحبان صنایع و پژوهشگران داخلی با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان را دارا می باشد. همچنین موجب می گردد تا قدرت تولید و صادرات داخلی محک زده شود و بستر مناسب برای آن فراهم گردد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد،شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع غذایی شیراز در این نمایشگاه است انجمن صنایع غذایی شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع غذایی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع غذایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع غذایی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز

 • غرفه صنایع پروتئینی
 • غرفه انواع غذاهای آماده و نیمه آماده
 • غرفه صنایع تبدیلی- انواع کنسروهای غیر گوشتی
 • غرفه انواع خشکبار، زعفران، خرما
 • غرفه انواع سبزیجات خشک و معطر، عرقیات گیاهی، ادویه جات، چاشنی ها
 • غرفه انواع نوشابه گازدار و بدون گاز، آب معدنی
 • غرفه صنایع آشامیدنی، انواع چای، برنج، حبوبات و غلات
 • غرفه ماشین آلات بسته بندی، توزین و پر کن
 • غرفه  ماشین آلات صنایع آردی
 • غرفه ماشین آلات صنایع کنسرو و کمپوت
 • غرفه سازی شده برای بخش ماشین آلات صنایع روغن
 • غرفه سازی شده برای بخش ماشین آلات صنایع شیر و لبنیات و پنیر
 • غرفه سازی شده برای بخش ماشین آلات صنایع تبدیلی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه صنایع غذایی شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه صنایع غذایی شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه صنایع غذایی شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/29الی1403/07/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/04/20الی1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب

1402/12/03الی1402/12/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/01/04الی1403/01/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/06/07الی1403/06/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/07/04الی1403/07/06

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی ( IFOOD ) شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی شیراز از تاریخ 17 الی 20 بهمن ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی شیراز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.