1402/06/14

شروع نمایشگاه

1402/06/16

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی جایگاه مناسبی را برای خود ایجاد کرده است و به عنوان تنها رویداد مورد علاقه صنعت خواب در خاورمیانه ظاهر شده است. اکنون نمایشگاه تجهیزات و لوازم خواب امسال به نظر می رسد با برگزاری یک رویداد 3 روزه تضمین شده برای افزودن ارزش به هر حرفه ای در صنعت لوازم خواب، سطح بالاتری را دارا می باشد. این نمایشگاه از تولیدکنندگان و صادرکنندگان تشک و بالش، تولیدکنندگان منسوجات خانگی، تولیدکنندگان لحاف و مبلمان روکش‌دهی پذیرایی می‌کند و همچنین فرصت‌های استثنایی را برای کلینیک‌ها و مراکز خواب، تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات خواب، خرده‌فروشان لوازم منزل و تشک، کارآفرینان جدید، توزیع‌کنندگان، هتل‌ها و آپارتمان‌های دارای خدمات، بیمارستان‌ها و هتل‌ها ارائه می‌دهد.

این ترکیب، نمایشگاه سه روزه را برای غرفه داران و خریداران ایده آل می کند. غرفه داران از جمله تولید تشک، ماشین آلات تشک، فناوری خواب و لوازم جانبی، ملحفه و وسایل کمک خواب می باشند که ویترینی از تامین کنندگان و توزیع کنندگان جهانی خواهد بود. مراسم اهدای جایزه برای تمجید از همکاران هم وجود دارد که به نوعی همکاری با هم را جشن می‌گیرند. این نمایشگاه با کنفرانس دو روزه همراه خواهد بود، که در آن نمایندگان می توانند در مورد روندهای صنعت نوظهور، چالش ها و راه حل ها بحث کنند. از این نمایشگاه خاورمیانه به دنیایی از نوآوری ها و راه حل ها در صنعت خواب که در هیچ کجای منطقه نخواهید یافت، بازدید کنید و فرصتی برای ملاقات، ارتباط و منبع یابی با غرفه داران از سراسر جهان به دست آورید!

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی

می توان از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی را به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های لوازم خواب در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته لوازم خواب است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد لوازم خواب جهان است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی لوازم خواب با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای لوازم خواب است. این نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات لوازم خواب را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت لوازم خواب را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لوازم خواب دبی در این نمایشگاه است انجمن لوازم خواب دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد

ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لوازم خواب دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لوازم خواب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید. همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لوازم خواب را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهرآفتاب

1402/09/29الی1402/10/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/03الی1402/09/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/10/22الی1402/10/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/12الی1402/11/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/08/29الی1402/09/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و لوازم خواب دبی از تاریخ 14 الی 16 شهریور 1402 برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.