1403/03/17

شروع نمایشگاه

1403/03/20

پایان نمایشگاه

60000 متر

فضای نمایشگاه

72 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه تجهیزات آشپزخانه و حمام است كه در سال قبل در فضای بالغ بر 9000 متر مربع برگزار شد و 72 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 27هزار بازدیدکننده در آن حضور داشتند.

در این دوره از نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران ایران، متخصصان و کارشناسان پیشبینی می کنند که، تعداد غرفه داران به 100 غرفه دار رسیده و فضایی نمایشگاهی نیز به 11000 مترمربع برسد.

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

قطعا نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ایران یکی از نمایشگاه های بسیار قدرتمند در حوزه تجهیزات آشپزخانه و حمام خاورمیانه خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران از جمله معدود نمایشگاه هایی است كه بازدید كنندگان عام و همچنین متخصصین و فعالان بخش ساختمان، مصرف كنندگان نهایی محصولات و خدمات ارائه شده در آن محسوب می شوند. امروزه افزایش سطح تقاضای مصرف کنندگان و انتظارات آنان از دو منظر كیفیت و كمیت مصرف، موجب افزایش روند تولید و ارتقاء كیفی تولیدات داخلی و همچنین اهمیت ورود كالا های مناسب و با كیفیت بالای خارجی به كشور شده است.همچنین اهمیت بالایی که امروزه مصرف کنندگان، مهندسان و سازندگان واحدهای مسکونی به زیبایی، لوکس بودن و در عین حال با کیفیت بودن اجزای به کار برده شده در ساختمان می دهند باعث شده تا رقابت بین تولید کنندگان این گونه محصولات افزایش پیدا کند و همه روزه شاهد نوآوری های جدید و جذاب در این صنعت باشیم.در بین تمامی اجزای ساختمان و یک منزل مسکونی یا اداری، چهار بخش آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از جمله مکان هایی است که به شدت مورد استقبال همگان جهت زیبا سازی هرچه بیشتر می باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ایران تهران شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران روز به روز در حال رشد است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار و سطح کیفی بسیار مناسب و ارائه خدمات در سطح جهانی با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است. نمایشگاه صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران ، بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه در ایران است، که تمام اشخاص و افراد حاضر در  این حوزه را گرد هم می آورد ، همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش نمایشگاه توانسته است هر سال بر تعداد بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان خود بیفزاید، چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه و نمایش محصول می باشد،  ایران از لحاظ جغرافیا دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم صنایع مربوطه با نمایشگاه است صنایع  ایران بیش از چندین دهه  است که در ایران فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در  برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر ایران تهران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایران تهران از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایران است. نه تنها مشتریان از تمام منطقه ایران، بلکه تولید کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی خدمات و محصولات عمل می کنند.در این چند سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایران تهران منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید، توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایران تهران با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در ین نمایشگاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

هدف نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه و حمام تهران ایران:

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر ایران تهران با هدف افزایش راندمان تولید کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی، یافتن بازارهای صادراتی، شناسایی و معرفی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این صنعت، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی در جهت ارتقاء کیفیت تولید، ایجاد ارتباط مستقیم و رو در رو میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، تبادل فکر، فناوری و محصول میان شرکت کنندگان داخلی و خارجی و آشنایی با محصولات، نوآوری‌ها و ظرفیتهای موجود این صنعت برگزار خواهد شد.

کیفیت تولیدات مربوط به گروه های چهارگانه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر طی چند سال اخیر بهبود چشمگیری یافته و این موضوع به خوبی در محصولاتی که در بازار این کالا‌ها عرضه می‌شود قابل ملاحظه است. گرچه ورود کالاهای مشابه از کشورهای چین، تایوان و ترکیه موجب کاهش فعالیت تعدادی از واحدهای تولیدی تازه تأسیس گردید، اما با این وجود شرکت‌ها داخلی همچنان برای حفظ جایگاه خود در بازار، بر اصل ارتقاء کیفیت تأکید کردند و بازهم شاهد افزایش تنوع محصولات در حوزه‌های مختلف این نمایشگاه نسبت به سال های قبل وجود دارد.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران

گروه کالاهای آشپزخانه

گروه کالاهای حمام

گروه کالاهای سونا

گروه کالاهای مربوط به استخر

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه،حمام،سونا و استخر تهران ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر تهران ایران می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در این نمایشگاه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه کار آمد و حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت ها در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1402/10/29الی1402/11/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/01/28الی1403/02/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/12/08الی1402/12/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

مرکز نمایشگاهی کانتون در گوانگژو چین

1403/04/18الی1403/04/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/03/02الی1403/03/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/09/01الی1402/09/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر تهران ایران

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه ، حمام ، سونا و استخر از تاریخ 16 الی 19 خرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تهران سئول

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.