1403/01/15

شروع نمایشگاه

1403/01/17

پایان نمایشگاه

8000 متر

فضای نمایشگاه

200 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری (AITF) آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری (AITF) آذربایجان باکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری (AITF) آذربایجان باکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های توریسم و گردشگری در آذربایجان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری آذربایجان باکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد توریسم و گردشگری آذربایجان است.همچنین نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری آذربایجان باکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد توریسم و گردشگری و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده توریسم و گردشگری با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای توریسم و گردشگری است. این نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات توریسم و گردشگری می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو با حمایت سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) و همچنین انجمن گردشگری آذربایجان (AZTA)، کنفدراسیون ملی سازمان‌های کارآفرینان (کارفرمایان) جمهوری آذربایجان، بنیاد توسعه صادرات و سرمایه‌گذاری آذربایجان ( AZPROMO) و آژانس توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​جمهوری آذربایجان اجرا می شود. شرکت های مسافرتی ملی و منطقه ای، خطوط هوایی، هتل های زنجیره ای، مراکز تعطیلات، مراکز تفریحی و کلینیک های بین المللی از کشورهایی مانند بلاروس، بلغارستان، گرجستان، هند، لهستان، روسیه، اسلوونی، تایلند، تونس، ترکیه، اوکراین، جمهوری چک و غیره مقاصد خود را در نمایشگاه نشان می دهند. پتانسیل گردشگری آذربایجان توسط انجمن گردشگری آذربایجان (AZTA) در این نمایشگاه ارائه خواهد شد. مانند سال های گذشته، نمایشگاه تعدادی از بخش ها مانند گردشگری آموزشی، گردشگری ورزشی، فناوری اطلاعات در گردشگری، شکار و ماهیگیری، کشتی های دریایی، گردشگری MICE و غیره را پوشش خواهد داد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار باکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، باکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های باکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن توریسم و گردشگری باکو در این نمایشگاه است انجمن توریسم و گردشگری باکو چندین سال است که در باکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه توریسم و گردشگری باکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات توریسم و گردشگری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار توریسم و گردشگری را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو

هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در حوزه توریسم و گردشگری است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. با شرکت در این نمایشگاه میتوانید از خدمات مربوط به هتل مانند تجهیزات، مبلمان و اثاثیه، طراحی و دکوراسیون هتل ها و صنایع مربوطه، تجهیزات و ملزومات رستورانی، تجهیزات و خدمات استخر و باشگاه نیز مطلع شوید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو

 • پارک های تفریحی و آبی
 • اکوتوریسم (گردشگری طبیعت)
 • گردشگری سلامت
 • خدمات بیمه
 • موزه ها
 • گردشگری زیارتی
 • گردشگری ورزشی
 • وزارتخانه ها و سازمان های گردشگری
 • شرکت های خدمات گردشگری
 • تجهیزات و ملزومات مسافرتی و اردو
 • وسایل حمل و نقل مسافرتی (اتوبوس ها، مینی بوس ها، کاروان ها، ون ها و …)

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/04/20الی1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

مرکز نمایشگاهی بین المللی سئول تهران

1402/11/23الی1402/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/06/27الی1403/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

قطر مرکز نمایشگاهی DECC

1403/08/16الی1403/08/18

مشاهده جزئیات

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/03/15الی1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/12/26الی1402/12/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/09/25الی1402/09/27

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری (AITF) آذربایجان باکو

نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری باکو آذربایجان از 15 الی 17  فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی باکو برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.