نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژینمایشگاه بین المللی کامپیوتر و شبکه

1401/08/24

شروع نمایشگاه

1402/08/26

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین

نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین، در تاریخ 24 الی 26 آبان 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در شنزن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین

درباره نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین:

می توان از نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کارت های هوشمند در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کارت های هوشمند است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کارت های هوشمند چین است. نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کارت های هوشمند و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کارت های هوشمند با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کارت های هوشمند است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کارت های هوشمند می دهد.

 

نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین بزرگترین نمایشگاه در نوع خود نه تنها در چین، بلکه در کل آسیا است. نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین یک پلتفرم نمایش و تجارت مهم برای کل زنجیره صنعت IOT، فناوری‌های RFID، تولید و توسعه برچسب/خواننده/میان‌افزار RFID، NFC، ارتباطات کوتاه برد، شبکه حسگر بی‌سیم و کاربرد آنها در اتوماسیون، لجستیک، ضد تقلبی، مدیریت دارایی، مد، کتابخانه، خانه هوشمند، شهر دیجیتال، نظارت بر محیط زیست و غیره می باشد. از زمان برگزاری اولین رویداد این نمایشگاه در سال های 2009، 2010 و 2011، مقیاس RFID به سرعت گسترش یافته است و نفوذ آن بسیار بیشتر شده است. نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین به عنوان مهمترین نمایشگاه در صنعت RFID/IOT، تعداد زیادی از آخرین فن آوری ها، نتایج تحقیق و توسعه و محصولات را در دنیای صنعت RFID متمرکز می کند.

نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین در رویداد هر ساله خود، به طور گسترده از فروشندگان فناوری RFID/IOT، کاربران نهایی، ارائه‌دهندگان خدمات اطلاعاتی و ادغام‌کنندگان دعوت می‌کند تا به صورت حضوری ارتباط برقرار کنند. این نمایشگاه به عنوان یک کانال موثر و سریع برای کسب اطلاعات از این حوزه و به عنوان یک پلت فرم حرفه ای برای تجارت و تبلیغ محصولات شناخته شده است.

 

چرا باید در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شنزن با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شنزن از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شنزن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کارت های هوشمند شنزن در این نمایشگاه است انجمن کارت های هوشمند شنزن چندین سال است که در شنزن فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کارت های هوشمند شنزن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کارت های هوشمند آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کارت های هوشمند را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌ کارت هوشمند و RFID شنزن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و فناوری عراق اربیل (HITEX)

مرکز نمایشگاهی اربیل

1403/05/13   الی   1402/12/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات دبی (GISEC) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/02/16   الی   1404/02/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/10/02   الی   1403/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اپلیکیشن (Appex) تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی اپلیکیشن (Appex) تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02   الی   1403/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه (ECOM) مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/03/16   الی   1403/03/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته (RWHT) روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1404/02/02   الی   1404/02/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های نوری، لیزر و اپتیو الکترونیک (PHOTONICS) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1404/01/12   الی   1404/01/15

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شنزن چین

آدرس :