نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستینمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهینمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکینمایشگاه بین المللی سلامتنمایشگاه بین المللی صنعت پزشکینمایشگاه بین المللی نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات پزشکی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) از 26 الی 28 اسفند 1401 در نمایشگاه بین المللی استانبول انجام خواهد شد.

تور نمایشگاهی تجهیزات  و خدمات پزشکی ترکیه، استانبول

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی ترکیه، استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی ترکیه استانبول:

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی ترکیه استانبول یک نمایشگاه بین المللی برای تجزیه و تحلیل در حوزه پزشکی، تشخیص بیماری، مراقبت های بهداشتی، تجهیزات بیمارستانی و کمک های توانبخشی است.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی ترکیه استانبول اطلاعات جامعی در مورد محصولات جدید، پیشرفت های تکنولوژیکی و مطالعات انجام شده از شرکت های حاضرر در نمایشگاه در حوزه پزشکی و تجهیزات ارائه می دهد.  نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی ترکیه استانبول نه تنها یک نمایشگاه تجاری است، بلکه بستری برای ارتباطات، اطلاعات و انتقال فرهنگی است و بازدیدکنندگانی از ترکیه و خارج از کشور به خود جذب می کند.

می توان از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجهیزات پزشکی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجهیزات پزشکی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول

از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجهیزات پزشکی جهان است. نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی تجهیزات پزشکی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات پزشکی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجهیزات پزشکی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت تجهیزات پزشکی را می دهد.

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی ترکیه استانبول

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجهیزات پزشکی ترکیه در این نمایشگاه است انجمن تجهیزات پزشکی ترکیه چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تجهیزات پزشکی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجهیزات پزشکی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و خدمات ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی پزشکی و بهداشت (HEALTH ASIA) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/10/15   الی   1403/10/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی (GLOBAL HEALTH) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/11   الی   1403/07/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی صنعت سلامت و بهداشت روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/09/12   الی   1403/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی (MedTravelExpo) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/09/12   الی   1403/09/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، مهندسی پزشکی، محصولات و مواد مصرفی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/09/12   الی   1403/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/06/08   الی   1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بهداشتی و تندرستی

نمایشگاه بین المللی صنعت سلامت شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/08/18   الی   1403/08/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

آدرس :