نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

خدمات برای رویداد

ثبت نام در نمایشگاه
تور بازدید از نمایشگاه
نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه از 21 الی 24 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی مسکو انجام خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

شرکت در نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه و ارائه محصولات خود در نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه از 21 الی 24 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی مسکو انجام خواهد شد.

نمایشگاه ساختمان روسیه (BATIMAT Russia) نمایشگاهی پیشرو در بخش ساخت و ساز و فضای داخلی است. کارشناسان برجسته صنعتی، توزیع کنندگان و تولید کنندگان مواد، تجهیزات و فن آوری در بهترین محل نمایشگاهی گردهم جمع می شوند و تنوع کاملی از مواد و فناوری در زمینه معماری، ساخت و ساز، مواد داخلی سطوح ساختمان و اشیاء طراحی را ارائه می دهند.

نمایشگاه ساختمان روسیه با همکاری نزدیک با نمایشگاه ساختمان پاریس که یکی از رویدادهای پیشرو جهان در زمینه ساخت و ساز و فضای داخلی به شمار می آید، محتوای با کیفیتی از بخش های مختلف با تمرکز بر هر بخش این صنعت ارائه می دهد و در عین حال ارتباط بین بخش ها را به حداکثر ممکن می رساند.

نمایشگاه ساختمان روسیه به شرکت های حاضر در نمایشگاه فرصت ارائه محصولات خود به مخاطبان کارشناس را می دهد. بازدید کنندگان می توانند اطلاعات دقیق و جامعی در مورد آخرین تحولات، روند، خدمات و محصولات بسیاری از مناطق مختلف را بیابند

بازدید از نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

شرکت در نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه و ارائه محصولات خود در نمایشگاه

بخش های موضوعی نمایشگاه BATIMAT روسیه ٢٠١٩:

 • مصالح و تجهیزات ساختمانی

اشکال مختلف مصالح ساختمانی شامل بتن، آجر، بلوک های ساختمان، تجهیزات تولید آجر، الوار، مواد عایق، میله نگهدارنده نمای کامپوزیت، فلز، پوشش سقف، سیستم های فاضلاب، دیوار، سیمان خشک، مواد شیمیایی ساختمان، ابزار و اتصالات.

 • فلز در ساخت و ساز

سازه های فلزی، چارچوب ها و سیستم های ساختمان، میله های دیواری موج دار، سقف فولاد گالوانیزه برفلد با پوشش های پلیمری مختلف، سقف فلزی، نمای سایدینگ فلزی، لوازم جانبی برای سقف و نمای سایدینگ، زیر سازی برای تهویه نمای خارجی، عناصر اضافی، پروفیل بسته، سازه ها فلزی تحمل بار (ستون، تیر، خرپا، اتصالات)، ورق آهن، لوله های گرد و مکعبی برای ساخت و ساز، تجهیزات و فن آوری های تولید و نصب سازه های فلزی، سازه های فلزی جوشکاری و اتصال، حفاظت در برابر خوردگی فلز و حفاظت از آتش.

 • سیستم های مهندسی. سیستم های خانگی با فناوری پیشرفته

سیستم تهویه هوا، تجهیزات لوله کشی، تجهیزات دیگ بخار و آب گرم، واحد های گرمایش، سیستم های بهداشت و تصفیه، سیستم های کنترل خودکار، تجهیزات الکتریکی، آسانسور و سیستم های امنیتی.

 • سیستم های پنجره، در، کرکره، ساختارهای آلومینیومی

پروفیل پنجره، سازه های آلومینیومی، شیشه، پنجره و تجهیزات ساخت آن، لوازم جانبی پنجره، پنجره دو جداره و نگهدارنده انرژی، در و کرکره.

 • حمام داخلی

ظروف بهداشتی، اتصالات سرامیک حمام، سیستم های نصب و راه اندازی، کابین دوش و بخار، حمام جکوزی، چشمه های معدنی، استخر شنا و استخرهای شنای کوچک، سونا، واحد های گرمایش طراحی شده، وسایل و لوازم جانبی دستشویی و حمام.

 • کاشی های سرامیکی و سنگ

کاشی سرامیکی، موزاییک، سنگ پرسلان، سنگ های مصنوعی و طبیعی.

 • کفپوش

کف پوش لمینیتی، پارکت، موکت چوب پنبه، لوازم جانبی کفپوش، نساجی و پوشش های تزئینی پنجره – منسوجات خانگی، درزگیر پنجره، پرده و لوازم جانبی، آفتاب گیر، میله پرده، حلقه، گیره و غیره، ابزار و ماشین آلات تولید پوشش پنجره.

 • پارچه های فضای داخلی، دکوراسیون پنجره

منسوجات و پارچه های چاپ شده، پرده و لوازم جانبی دوخت پرده، تجهیزات و ابزار تولید پرده، میله پرده و لوازم جانبی ، marquises،پنجره، محصولات تزئینی پنجره، سیستم های حفاظت خورشیدی، لوازم جانبی دکوراسیون پنجره.

 • پوشش های دیوار

کاغذ دیواری و چسب.

 • رنگ

رنگ ساختمانی و فضای داخلی، پوشش، رنگ سطوح فلزی و پلاستیکی، گچ تزئینی، لعاب، لاک الکل.

 • مواد داخلی سطوح ساختمان

سقف کاذب، پنجره هوارسانی سقف، گچ، تخته های گچی، تخته فیبر ساختمانی، پانل های دیواری، شومینه، سیستم های روشنایی.

 • درب و لوازم جانبی

درب جلو و داخلی، دیوار های جدا کننده، دروازه، قفل و لوازم جانبی.

مسابقات نمایشگاه صنعت ساختمان روسیه ٢٠١٩:

 • مسابقه طراحی داخلی روسیه ٢٠١٩

طراحی داخلی روسیه مسابقه ای برای پروژه های معماری و طراحی فضای داخلی است. این مسابقه به طور گسترده ای در میان معماران و طراحان تبلیغ شده و توجه ویژه ای از مخاطبان نمایشگاه را به خود جلب کرده است.

 • مسابقه نوآوری ٢٠١٩

این مسابقه برای معرفی محصولات و فن آوری های خلاقانه در زمینه ساخت و ساز و طراحی داخلی طراحی شده است. بخش “منطقه نوآوری” در لابی سالن های نمایشگاه واقع شده است.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی ساختمان با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش مواد و فناوری در زمینه معماری، ساخت و ساز، مواد داخلی سطوح ساختمان و اشیاء طراحی کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی ساختمان روسیه

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه ساختمان میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه ساختمان روسیه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

نقشه محل برگزاری

عضویت در خبرنامه ایمیلی