نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)نمایشگاه بین المللی خشکبارنمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنینمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آننمایشگاه بین المللی نان و شیرینی

1397/08/09

شروع نمایشگاه

1398/08/13

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس از 9 الی 13 آبان 1397 در نمایشگاه بین المللی پاریس انجام شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس از 9 الی 13 آبان 1397 در نمایشگاه بین المللی پاریس انجام شد..

نمایشگاه شکلات پاریس بزرگترین رویداد تخصصی جهان در زمینه شکلات است. این نمایشگاه فرصتی بی نظیر جهت کشف و امتحان آخرین محصولات نوآورانه برندهای بین المللی در شکلات، شیرینی، بستنی، و بهترین کاکائوها از کشورهای تولیدکننده می باشد که همه برای تماشای آن ها در پاریس جمع می شوند.

در آخرین دوره نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس، حدود ٧٠٠ شرکت کننده از ٤٠ کشور در مکانی به مساحت ٢٠٠٠٠ متر مربع گرد هم جمع شدند که شامل ٢٢٠ نفر از تولیدکنندگان شکلات، تولیدکنندگان کلوچه وشیرینی و کشورهای تولیدکننده کاکائو بودند و در کنار آن ها، بهترین آشپزها، شیرینی پزها، طراحان و کارشناسان به برگزاری کنفرانس ها، دستورالعمل های تولید و پردازش شکلات، و دیگر فعالیت ها برای بازدیدکنندگان پرداختند.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

در نمایشگاه شکلات پاریس غرفه داشته باشید:نمایشگاه شکلات پاریس بزرگترین رویداد اختصاصی جهان در زمینه شکلات بوده، گردانندگان این نمایشگاه در این زمینه حرفه ای و متخصص هستند و این نمایشگاه یک رویداد از دست ندادنی برای علاقه مندان به حساب می آید.

از نمایشگاه شیرینی و شکلات پاریس بازدید نمایید:در طول این ٥ روز، نمایشگاه شکلات پاریس پذیرای تمامی علاقه مندان به صنعت شکلات می باشد تا بیشتر درباره دنیای کاکائو اطلاعات کسب کرده، و با عوامل برندهای معروف شکلات و برترین صنعتگران بین المللی و فرانسوی دیدار نمایند.
برنامه ای بی نظیر از فعالیت های سرگرم کننده و خوشمزه در انتظار بازدیدکنندگان خواهد بود: نمایش و ارائه دستورالعمل ها توسط برترین سرآشپزان و شیرینی پزان حرفه ای، اجرای زنده توسط کشورهای تولیدکننده کاکائو، کارگاه های کلوچه و شیرینی پزی، نشانه ها و نام های کتب آشپزی، کارگاه هایی برای کودکان، غرفه داران و در آخر نمایش مد شکلات های مشهور.

برنامه های نمایشگاه شکلات پاریس ٢٠١٨:

 • نمایشگاه شیرینی

برترین سرآشپزان بین المللی و فرانسوی، سرآشپزان شیرینی پزی، اساتید شکلات سازی و استعدادهای جوان، بار دیگر برای ارائه بهترین دستورالعمل های شکلات سازی و شیرینی پزی در نمایشگاه شیرینی حاضر می شوند.

 • نمایشگاه کاکائو

سرزمین های کاکائو از کشورهای تولید کننده، اسرارشان را در نمایشگاه کاکائو فاش می کنند و در این فضا پایکوبی، آهنگ، موزیک و مراسم سنتی از طرف شرکت های تولیدکننده کاکائو برگزار می شود…در طول جشن سرگرمی، موسیقی و شکلات نیز برای بازدیدکنندگان ارائه می شود!

 • بخش فضای شکلاتی

برای فهم و درک شکلات، از این بخش دوست داشتنی بازدید کنید. این بخش، فلسفه نمایشگاه شکلات پاریس محسوب می شود. در این مکان، بازدیدکنندگان دنیای شکلات، و تمامی پیچیدگی ها و رازهای آن را در میان ارائه های بی نظیر و امتحان طعم های مختلف، کشف می کنند.

 • بخش فروشگاه کتاب شکلات

با همکاری La Librairie Gourmande، نمایشگاه شکلات پاریس در بخشی اختصاصی به ارائه کتاب می پردازند.
این قسمت فرصتی جهت خرید کتاب ها، ملاقات با نویسندگان و دریافت کتب اختصاصی جدید آشپزی را برای بازدیدکنندگان فراهم می آورد.

 • بخش سرزمین شکلات

در طول این ٥ روز نمایشگاه، بخش سرزمین شکلات پذیرای کودکان ٣ تا ١٢ سال جهت فعالیت های آموزشی و بازی و سرگرمی می باشد.
در دنیای Chocoland، آشپزهای تازه کار، با کلاه سرآشپز و پیش بندهایشان، برای راهنمایی و ارائه آماده می باشند. این بخش شانسی برای ورود به دنیای شکلات و تبدیل شدن به یک هنرمند آشپز را فراهم می سازد.

 • بخش Espace Cacao Barry

سرآشپزان بین المللی، تجربیات آشپزی خود را از طریق اجراهای زنده از دستور العمل های خلاقانه به نمایش می گذارند.
در طول این اجراهای زنده، کارشناسان کاکائو سخنرانی ها و اجراهای آموزشی را جهت آگاه سازی بازدیدکنندگان برگزار می کنند و در این بیانات به چگونگی پردازش کاکائو و اهمیت تخمیر برای ارتقای کیفیت شکلات می پردازند.

رویدادهای نمایشگاه صنعت شکلات فرانسه ٢٠١٨:

 • فشن شو شکلات

نمایشگاه شکلات پاریس، ایده ای بی نظیر برای گردهمایی فعالان مستعد در زمینه شکلات سازی و طراحان مد، جهت ایجاد لباس های شکلاتی استثنایی را در نظر دارد.

 • برترین های دنیای شکلات

نمایشگاه شکلات پاریس پذیرای اساتید برتر دنیای شکلات می باشد، و رقابتی بین المللی و ویژه که منحصراً به هنر شکلات اختصاص یافته است را فراهم می آورد.

 • جوایز شکلات

the Chocolate Awards احترام و ارزشی ویژه را برای برترین شکلات سازان و افراد نامدار در دنیای شکلات قائل می باشد. بطور کلی، این جوایز سالیانه از هنر شکلات و خلاقانی که شور و حس خود را به بهترین شکل به نمایش می گذارند، تقدیر و قدردانی می کند.

 • The BTOB Village

برای اولین بار در امسال نمایشگاه شکلات پاریس، مکانی را برای متخصصان رزرو کرده که برخی از تجهیزات و امکانات اصلی در صنعت شکلات و شیرینی را فراهم می آورند: مواد و ترکیبات اولیه، دکوراسیون ها، تجهیزات آزمایشگاهی، سرویس های غذاخوری، بسته بندی، تجهیزات و طراحی فروشگاه.

 • جوایز بین المللی کاکائو

به عنوان تنها رویداد جهانی، این نمایشگاه عملکرد کشاورزان و غنا در بهترین دستورالعمل های تولید کاکائو را تجلیل می کند، این ابتکار که توسط Bioversity International و نمایشگاه شکلات پاریس رهبری می شود، به آگاهی متقابل بیشتر و تقویت همکاری بین تولیدکنندگان و سازندگان شکلات کمک می کند. این برنامه در نظر دارد تا هدایا و پاداش هایی را به تولیدکنندگان کاکائو با کیفیت بالا اهدا کرده، راه های ارتباطی را میان تولیدکنندگان و شکلات سازان هموار ساخته و نیز تنوع و غنا را در ریشه و بنیاد کاکائو آشکار سازد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی شکلات با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش محصولات شکلات، شیرینی، بستنی و کاکائوها کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه شکلات میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه شکلات پاریس علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین‌المللی کرمان

1403/05/20   الی   1403/05/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، نوشیدنی، مواد اولیه غذا روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/11/15   الی   1403/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های مواد غذایی استانبول ترکیه (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه صنایع و مواد غذایی (آگروفود) استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1400/06/18   الی   1400/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات و ماشین آلات مربوطه تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1404/02/03   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی موادغذایی، کشاورزی، دام و طیور، چاپ وبسته بندی و صنایع وابسته کراچی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی فرآورده های غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی شکلات پاریس

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی پاریس

آدرس :