نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برقنمایشگاه بین المللی برق و انرژینمایشگاه بین المللی صنعت برقنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

1399/09/10

شروع نمایشگاه

1399/09/12

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین

نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین، در تاریخ 09 الی 11 آذر 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در شنزن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین

درباره نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مانیتور لمسی و موبایل در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مانیتور لمسی و موبایل است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مانیتور لمسی و موبایل چین است. نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد مانیتور لمسی و موبایل و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده مانیتور لمسی و موبایل با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مانیتور لمسی و موبایل است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات مانیتور لمسی و موبایل می دهد.

نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین با بیش از 100000 متر مربع در مقیاس بی سابقه است و انتظار می رود 100000 خریدار با القوه را به نمایشگاه جذب کند.

نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین بیش از 3000 غرفه‌دار که فناوری مواد و تجهیزات نمایشگر، صفحه نمایش لمسی، پنل نمایشگر، محصولات کاربردی صفحه نمایش تجاری و همچنین فناوری الکترونیک خودرو و محصولات پایانه الکترونیک مصرفی را دارا می باشند از داخل و خارج از کشور گرد هم می‌آورد تا در مورد آینده بحث کنند.

در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین شما با تصمیم گیرندگان فناوری، تحقیق و توسعه و خرید در زمینه های پنل لمسی، نمایشگر تجاری، الکترونیک خودرو، قطعات الکترونیکی و نیمه هادی ها، اتوماسیون و الکترونیک کنترل صنعتی، سازندگان اصلی برند تلفن همراه، ارتباطات سیار و غیره ملاقات خواهید کرد..

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شنزن با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شنزن از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شنزن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مانیتور لمسی و موبایل شنزن در این نمایشگاه است انجمن مانیتور لمسی و موبایل شنزن چندین سال است که در شنزن فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مانیتور لمسی و موبایل شنزن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مانیتور لمسی و موبایل آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار مانیتور لمسی و موبایل را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صفحه نمایش لمسی و تولید تلفن همراه شنزن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/08/03   الی   1403/08/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و برق اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/11/15   الی   1403/11/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنایع الکترونیک ( NEPCON China ) شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/02/05   الی   1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

مرکز نمایشگاهی SNIEC شانگهای

1403/08/25   الی   1403/08/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک، تجهیزات و صنایع وابسته مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/03/19   الی   1403/03/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و انرژی تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/06/06   الی   1403/06/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی الکترونیک و مهندسی برق

نمایشگاه بین المللی صنعت برق و الکترونیک شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/09/28   الی   1403/10/01

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شنزن چین

آدرس :