نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)نمایشگاه بین المللی خشکبارنمایشگاه بین المللی صنعت غذانمایشگاه بین المللی صنعت مواد غذایی و آشامیدنینمایشگاه بین المللی قهوه و ماشین آلات آننمایشگاه بین المللی نان و شیرینی

1401/05/21

شروع نمایشگاه

1402/05/25

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی صنابع غذایی هنگ کنگ از تاریخ 21 الی 25 مرداد 1400 در نمایشگاه بین المللی هنگ کنگ انجام خواهد شد.

ثبت نام برای شرکت درنمایشگاه بین المللی صنابع غذایی هنگ کنگ

ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی صنابع غذایی هنگ کنگ

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

درباره نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع غذایی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع غذایی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنایع غذایی چین است. نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنایع غذایی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنایع غذایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنایع غذایی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع غذایی را می دهد.

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین که هر ساله در مرکز همایش و نمایشگاه هنگ کنگ برگزار می شود، خوشمزه ترین ها را از سراسر جهان گرد هم می آورد. هدف آن هم خرده فروشان، تولیدکنندگان و تامین کنندگان و هم عموم مردم است و به دو حوزه تقسیم می شود: تالار تجارت و تالار عمومی.

یک برنامه سرگرمی جامع هم دارد که با نمایش آشپزی سرآشپزهای برجسته، مزه و تست، نمایش جوایز و … تجربه آشپزی را برای یازدیدکنندگان کامل می کند. نمایشگاه غذا همراه با نمایشگاه بین المللی چای هنگ کنگ، کنفرانس و نمایشگاه بین المللی نوسازی محصولات پزشکی و بهداشتی چین و نمایشگاه سبک زندگی HKTDC هنگ کنگ برگزار می شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار هنگ کنگ با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، هنگ کنگ از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های هنگ کنگ نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع غذایی هنگ کنگ در این نمایشگاه است انجمن صنایع غذایی هنگ کنگ چندین سال است که در هنگ کنگ فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع غذایی هنگ کنگ است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات صنایع غذایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع غذایی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی هنگ کنگ علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین‌المللی کرمان

1402/05/19   الی   1402/05/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، نوشیدنی، مواد اولیه غذا روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/11/15   الی   1403/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های مواد غذایی استانبول ترکیه (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه صنایع و مواد غذایی (آگروفود) استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

1400/06/18   الی   1400/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات و ماشین آلات مربوطه تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1404/02/03   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی موادغذایی، کشاورزی، دام و طیور، چاپ وبسته بندی و صنایع وابسته کراچی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی فرآورده های غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی چین هنگ کنگ

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • محل دائمی برگزاری نمایشگاه های هنگ کنگ

آدرس :