نمایشگاه بین المللی صنعت چوبنمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگینمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابستهنمایشگاه بین المللی لوازم خانگی, مبلمان و طراحی داخلی

1397/12/17

شروع نمایشگاه

1398/12/21

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی از 17 الی 20 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی کوالالامپور انجام خواهد شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی از 17 الی 20 اسفند 1397 در نمایشگاه بین المللی کوالالامپور انجام خواهد شد.

نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی برای سالیان متمادی در صحنه تجارت مبلمان پیشرو بوده است. نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی بهترین و بزرگترین نمایشگاه در صنعت مبلمان در جنوب شرقی آسیا به شمار میرود که هر ساله بین ١٠ نمایشگاه برتر جهانی مبلمان قرار میگیرد.

نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی گسترده هر ساله غرفه داران و بازدیدکنندگان کثیری را از سراسر جهان مجذوب خود میگرداند. نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی از زمان آغاز به کار خود در سال ١٣٧٣ تا کنون فرصت های شغلی فوق العاده ای را برای شرکت کنندگان فراهم نموده است. نمایشگاه MIFF با ٢١ سال سابقه را میتوان یکی ازبزرگترین رخدادها در زمینه ی صنعت مبلمان دانست.

تعهد نمایشگاه به نوآوری و پویایی است که توسط یک تیم اختصاصی از افراد حرفه ای حمایت میشود و به همین دلیل است که MIFF به اهداف خود دست می یابد و میتواند زمینه ی شغلی ایده آلی را برای افراد حرفه ای فراهم نماید. هم اکنون در بیست و یکمین سال برگزاری، MIFF همچنان در حال پیشرفت و ارائه ی محصولات میباشد.

بیش از ٥٠٠ شرکت کننده از سراسر جهان و مالزی در این نمایشگاه شرکت میکنند و آخرین مجموعه ها و وطراحی هایشان را به نمایش میگذارند. نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی طیف گسترده ای از مبلمان را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد که با طرح های مدرن و یا کلاسیک و متناسب با اتاق های خواب، پذیرایی، آشپزخانه، دفاتر اداری، هتل و . . . طراحی و تولید شده اند.

MIFF برای برپایی نمایشگاه به بهترین نحو، گروهی فعال و حرفه ای را گرد هم آورده. نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی دهمین صادرکننده ی بزرگ مبلمان در جهان میباشد که بیش از ٨٠% از تولیدات خود را به سراسر جان صادر مینماید. کشور مالزی با برپایی فروشگاه های گسترده ی مبلمان در ایالات متحده ی آمریکا، ژاپن و استرالیا جایگاه خود را در صنعت جهانی مبلمان تثبیت نموده است.

همچنین با رشد روزافزون صادرات مبلمان به امارات متحده عربی، عربستان، فیلیپین و روسیه، این نمایشگاه برنامه ی صادرات عمده ی محصولات خود را به الجزایر، یونان، پورتوریکو و لیبی را در نظر دارد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

چرا باید در نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی حضور یافت؟

کشور مالزی به دلیل تولید مبلمان چوب که از منابع اولیه ی خود بهره میبرد شهرت یافته است. دولت هدفی را مضمون بر رشد سالانه ٦.٥%  برای مبلمان چوب تعیین کرده است. در سال های اخیر، روند رشد از تولید محصولات عمومی به سوی طراحی اختصاصی انتقال یافته که این روش به مالزی امکان حضور و رقابت در عرصه جهانی را میدهد. کیفیت بالا، قابل اعتماد، خلاق و زیبا تنها برخی از توصیف هایی است که خریداران خارجی به محصولات تولید کنندگان مالزی نسبت داده اند. سابقه ی درخشان MIFF نه تنها سبب شده تا غرفه داران از ١٣ کشور در این نمایشگاه حضور یابند بلکه سطح این نمایشگاه را در زمینه ی مبلمان اداری، مبلمان منزل، مبلمان چوبی به سطح جهانی رسانده است.

این نمایشگاه همچنین با ارائه ی مواد اولیه برای تولید مبلمان که متناسب با نیاز خریداران تهیه شده قدرت انتخاب بالایی را در اختیار آنها میگذارد. از تمامی متقاضیان تنها تعداد محدودی توسط MIFF انتخاب میشوند تا این نمایشگاه بتواند به خریداران محصولاتی ارزشمند و قابل اطمینان ارائه دهد. همچنین این نمایشگاه با استراتژی های متفاوت و ارائه ی اطلاعات به ٨ زبان متفاوت، توانسته بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان مجذوب خود سازد. حضور در این نمایشگاه فرصت خوبی است تا غرفه داران وارد عرصه ی جهانی شوند. به دلیل موقعیت و جایگاه استراتژیک مالزی، تولیدکنندگان میتوانند به راحتی وارد بازار آسیا شوند. همچنین به دلیل برپایی فروشگاه های بزرگ و ایجاد محیط تجاری مناسب، مالزی یک مکان ایده آل برای کسب و کار جهانی میباشد.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش طرح های مدرن و یا کلاسیک و متناسب با اتاق های خواب، پذیرایی، آشپزخانه، دفاتر اداری، هتل کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه صنعت چوب و ماشین آلات دبی (WoodShow)

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی (WoodShow) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/01/25   الی   1404/01/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب

نمایشگاه بین المللی صنایع چوب، ماشین آلات، تجهیزات و صنایع وابسته (Lesdrevmash) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/19   الی   1403/06/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه ساخت خانه های چوبی روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب

نمایشگاه بین المللی تجهیزات تولید مبلمان و ماشین آلات نجاری گوانگژو چین (Interzum) مرکز نمایشگاهی کانتون

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1404/01/08   الی   1404/01/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و مبلمان (WMF) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/06/21   الی   1403/06/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابسته

نمایشگاه بین المللی مبلمان ( PLFE ) لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی لاهور

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/04/24   الی   1403/04/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابسته

نمایشگاه چوب و مبلمان کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08   الی   1403/09/10

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی مبلمان و لوازم خانگی مالزی

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کوالالامپور

آدرس :