نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابستهنمایشگاه بین المللی صنعت چوبنمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابسته

1402/12/15

شروع نمایشگاه

1402/12/17

پایان نمایشگاه

21000 متر

فضای نمایشگاه

400 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات (WoodShow) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات (WoodShow) دبی از تاریخ 15 الی 17 اسفند 1402 در دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات (WoodShow) دبی امارات متحده عربی تنها محل گردهمایی تجاری در مقیاس بزرگ برای صنعت چوب و ماشین آلات چوبی است. این نمایشگاه تجاری صحنه ای را برای تامین کنندگان، تولید کنندگان و شرکت های ماشین آلات و ابزار فراهم می کند تا محصولات، فناوری های نوآورانه، سناریوهای تولید و ماشین آلات در مقیاس بزرگ خود را برای بازیگران کلیدی در سراسر منطقه خاورمیانه به نمایش بگذارند. این نمایشگاه هر ساله بیش از 10000 متخصص در تجارت را از 100+ کشور جذب می کند. می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های چوب و ماشین آلات در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت چوب است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌شود. نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد چوب جهان است. همچنین بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنعت چوب و ماشین آلات است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی امارات متحده عربی شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه  های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی امارات متحده عربی بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت چوب دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات چوب آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی امارات متحده عربی

 • ماشین آلات نجاری: ابزارها و تجهیزات نجاری مانند اره، رنده، روتر، سنباده و ماشین آلات CNC
 • کفپوش چوبی: انواع گزینه های کفپوش چوبی از جمله پارکت، لمینت و کفپوش چوبی مهندسی شده
 • مبلمان چوبی: طیف متنوعی از وسایل چوبی، از طرح‌های سنتی تا امروزی، از جمله صندلی، میز، کابینت
 • درب ها و پنجره های چوبی: درها، پنجره ها و چارچوب های چوبی طراحی شده برای کاربردهای مسکونی و تجاری
 • پانل سازی و قالب گیری چوبی: پانل ها و قالب های چوبی تزئینی که برای طراحی داخلی و خارجی استفاده می شود
 • روکش های چوبی: ورقه های نازک چوبی که برای زیباتر کردن ظاهر مبلمان و سطوح استفاده می شود
 • پوشش‌ها و پوشش‌های چوبی: محصولات تکمیلی، لاک‌ها، رنگ‌ها و پوشش‌هایی که برای محافظت و افزایش زیبایی چوب استفاده می‌شوند
 • تعمیر و نگهداری چوب: محصولاتی برای تصفیه و نگهداری چوب، از جمله درمان های ضد موریانه و نگهدارنده های چوب
 • نرم افزار و فناوری نجاری: راه حل های نرم افزاری برای طراحی نجاری، ماشینکاری CNC و بهینه سازی تولید
 • لوازم جانبی نجاری: لوازم جانبی نجاری مانند تیغه ها، بیت ها، گیره ها و ابزارهای اندازه گیری
 • تجهیزات ایمنی نجاری: وسایل و تجهیزات ایمنی برای محافظت از کارگران در صنعت نجاری

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی امارات متحده عربی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مربوط به صنعت چوپ و ماشین آلات در امارات عربی-دبی

در دبی، تولیدات صنعت چوب شامل محصولات متنوعی از جمله مبلمان، کابینت‌ها، درب و پنجره‌ها، مصنوعات چوبی تزئینی و سایر محصولات مرتبط با چوب است. این محصولات با توجه به طراحی‌های خلاقانه، کیفیت بالا و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، در بازارهای داخلی و بین‌المللی تقاضا دارند.

توسعه شهرها و پروژه‌های ساختمانی گسترده در امارات عربی، باعث افزایش نیاز به محصولات چوبی شده است. همچنین، تلاش‌ها در جهت تحقق استانداردهای بین‌المللی و توسعه فناوری در این صنعت، به ارتقاء کیفیت و جذابیت محصولات چوبی امارات عربی کمک کرده‌اند. امکانات بنیادی، ایجاد انگیزه‌های تجاری، وجود بازارهای جهانی و توانایی در جذب سرمایه‌گذاری، امارات عربی را به یک مقصد مهم در صنعت چوب و محصولات مرتبط تبدیل کرده است. شما نیز اگر در زمینه صنعت چوب و یراق آلات فعالیت دارید میتوانید با شرکت در نمایشگاه بین المللی صنعت چوب و ماشین آلات (WoodShow) دبی امارات متحده عربی محصولات خود را به کشور های اروپایی و آسیای معرفی کنید و سهمی در این بازار چوب امارت عربی داشته باشید.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08الی1403/09/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :