1403/01/09

شروع نمایشگاه

1403/01/12

پایان نمایشگاه

140000 متر

فضای نمایشگاه

1460 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو چین ( Interzum ) مرکز نمایشگاهی کانتون

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو چین

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو چین ( Interzum ) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مبلمان در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مبلمان و یراق آلات است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مبلمان چین است. نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد مبلمان و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده مبلمان با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مبلمان است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات مبلمان را می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو یک نمایشگاه بین المللی تجاری برای تامین کنندگان صنعت مبلمان و ساخت و ساز داخلی است که سالی یک بار در گوانگژو برگزار می شود. این نمایشگاه به عنوان رویداد صنعتی پیشرو در آسیا در نظر گرفته می شود. نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو طیف کاملی از ماشین آلات صنعتی نجاری، تولید مبلمان و طراحی داخلی را در آسیا ارائه می دهد که شامل مواد و اجزای سازنده مبلمان و طراحی داخلی، تجهیزات، مواد و اجزای تولید مبلمان و تشک های روکش شده، مواد پوششی، مواد نوآورانه و … تجهیزات روشنایی است. علاوه بر این، این نمایشگاه خود را به عنوان منبع الهام و به عنوان نمایشگاه نوآوری که بسیاری از غرفه داران، در سطح ملی و بین المللی، با گرایش ها و دیدگاه های نوآورانه طراحی و راه اندازی محصولات جهانی با آن ملاقات می کنند، تثبیت کرده است. این نمایشگاه فقط برای بازدیدکنندگان تجاری باز است که به طور فزاینده ای از خارج از کشور می آیند و در نتیجه تجارت جهانی، تولید و طراحی داخلی صنعت مبلمان را در سطح بین المللی ترویج می کنند. Interzum Guangzhou به موازات نمایشگاه بین المللی مبلمان CIFF چین برگزار می شود و فرصت های تجاری جدیدی را برای خریداران و تولیدکنندگان ایجاد می کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو

  • ماشین آلات و تجهیزات نجاری

ماشین آلات تراشکاری، ماشین آلات تیزکن، ماشین آلات خشک کن و گرد و غبار، ماشین آلات اره، ماشین آلات حفاری، ماشین آلات فرز، ماشین حکاکی نجاری، ماشین آلات مسیریابی و فرز نجاری، ماشین آلات لبه باند، ماشین آلات سنباده، ماشین آلات تخته سازی، نصب پوشش رنگ ماشین آلات، خط تولید پانل، ماشین آلات کمکی، ماشین آلات نجاری دست دوم، ماشین آلات جنگلداری و برداشت چوب، تجهیزات پردازش جنگل، سایر ماشین آلات نجاری

  • تجهیزات ویژه نجاری

کمپرسور هوا، تجهیزات ضد خوردگی چوب، تجهیزات خشک کردن چوب، خردکن چوب، بازدارنده شعله چوب، ضد خوردگی، تجهیزات اصلاح، ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات کدگذاری، دستگاه چسب ذوب داغ، تجهیزات آزمایش و آزمایش محصولات چوبی

  • قطعات یدکی ماشین آلات نجاری

ریل های راهنمای خطی، یاتاقان های خطی، غلتک های لاستیکی، اجزای پنوماتیکی ماشین آلات نجاری، موتورهای دنده ای، زنجیره های انتقال، کوپلینگ های جهانی، چرخ های دستی، زنجیرهای کششی، دستگیره ها، تسمه های نقاله مکانیکی، موتورهای سروو، مبدل های فرکانس کاری، موتورهای سروو، مبدل های فرکانس کاری، ابزار، ابزار پنوماتیک، ابزار الکتریکی، تیغه اره نجاری، مته نجاری، ابزار نجاری، تیغه اره مدور کاربید، ابزار الکتریکی، ساینده

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار گوانگژو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، گوانگژو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های گوانگژو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مبلمان گوانگژو در این نمایشگاه است انجمن مبلمان گوانگژو چندین سال است که در گوانگژو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مبلمان گوانگژو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مبلمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار مبلمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در  نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی گوانگژو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل، چوب و ماشین آلات وابسته کرمان ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی کرمان

1403/05/24الی1403/05/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان کرمانشاه ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1402/09/01الی1402/09/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مبلمان ، صنایع چوب و دکوراسیون داخلی کرمانشاه ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/05/09الی1403/05/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی مبلمان، لوستر، روشنایی، دکوراسیون و معماری داخلی مشهد ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی مشهد

1403/06/01الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، یراق آلات و مواد اولیه صنایع چوب اصفهان ایران
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/04/21الی1403/04/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی کاغذ، مقوا، کارتن، فرآورده های سلولزی و ماشین آلات مربوطه تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/02الی1403/05/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ
تور نمایشگاهی
غرفه
رزرو غرفه

نمایشگاه بین المللی صنعت چوب|نمایشگاه بین المللی صنعت لوازم خانگی

نمایشگاه بین المللی استانبول - (Tuyap Fair Center)

1402/11/03الی1402/11/08

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو چین

نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان، یراق آلات داخلی و لوازم جانبی گوانگژو چین از تاریخ 9 الی 12 فروردین ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی گوانگجو برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.