نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگینمایشگاه بین المللی فرش دست بافنمایشگاه بین المللی فرش ماشینینمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی و بافندگینمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1397/06/13

شروع نمایشگاه

1398/06/15

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ از تاریخ 13 الی 15 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مونیخ انجام شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان، برگزاری نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ از تاریخ 13 الی 15 شهریور 1397 در نمایشگاه بین المللی مونیخ انجام شد.

نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ (Munich Fabric Start) اولین نمایشگاه تجاری بین المللی پیشرو برای لباس ، پارچه و لوازم جانبی پوشاک محسوب می شود. نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ که دو بار در سال برگزار می شود، غرفه دارانی از سراسر جهان را در مونیخ گردهم می آورد تا در ابتدای فصل آخرین گرایشات و روندهای پارچه و لوازم جانبی آن را در صنعت مد به نمایش بگذارند.

نمایشگاه پارچه مونیخ با فرمت تجاری منحصر به فرد خود که اطلاعاتی مفید را در جوی پربار فراهم می آورد، به عنوان جایگاه بین المللی منبع یابی برای طراحان، مدیران محصول و خریداران شناخته شده است. حدود ١٠٠٠ غرفه دار از ٣٥ کشور حدود ١٦٠٠ مجموعه از کارهایشان در زمینه های پارچه، لوازم جانبی، پارچه آماده و خدمات کامل را به حدود ٢٠٠٠٠ بازدیدکننده مشتاق ارائه می دهند.

سمینارهای با کیفیت در مورد روند مد، گردهمایی های بحث در رابطه با گرایشات و بخش های ارائه نمونه در کنار میزگردهای گفتگو، محیطی با اطلاعات بسیار برای بازدیدکنندگان فراهم می نماید. “کیفیت همراه با بین المللی بودن” ادعای برگزارکنندگان نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ است.

فرم تور بازدید از نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ ٢٠١٨ ارائه می دهد:

 • دامنه ای از محصولات بسیار رقابتی  و از پیش انتخاب شده در زمینه پارچه و لباس، لوازم جانبی پوشاک و پارچه های جین، پوشاک ورزشی و خیابانی
 • پرتفوی بین المللی محصول برای همه نوع پوشاک در هشت محوطه نمایشگاهی
 • مجموعه ای جامع از اطلاعات و ایده ها برای فصل جدید
 • یک برنامه رویداد نامحدود متشکل از مذاکراتی درباره متخصصین و سخنرانی هایی درباره روندها و گرایشات
 • جایگاه موثر تجاری در یک محیط کاری که برای معرفی محصول شما طراحی شده است.

بخش های نمایشگاه پارچه و لباس آلمان (Munich Fabric Start):

 • پارچه و لباس:

بخش پارچه و لباس، بیش از ٦٠٠ فروشنده بین المللی را معرفی می کند که ابتکارات خود را در زمینه پارچه و لباس ارائه می دهند. در دو سالن و دو طبقه دیگر، مجموعه ای کامل از محصولات و پارچه های کشباف و تار و پودی با الیاف پشمی، پنبه ای و ابریشمی خواهید یافت.
محصولات، از پارچه هایی دارای بافت ساده با کیفیت عالی تا ایده هایی استثنایی برای گروهی از طراحان مد و لباس، توسط بافندگان و فروشندگان مشهور، تشکیل می شوند. هر فصل، پرتفویی از مجموعه های ارائه شده، با دقت انتخاب می شوند تا بهترین مجموعه از فروشندگان بین المللی را برای تمام بخش های مربوطه تضمین کنند.

 • لوازم جانبی پوشاک:

حدود ٢٠٠ فروشنده لوازم جانبی پیشرو در جهان، آخرین روندها را در دکمه ها، قطعات جواهرات، آستردوزی، یراق دوزی، قلاب دوزی، آسترلایی، و برچسب های خلاق در بخش لوازم جانبی پوشاک معرفی می کنند.
این بخش، دو سالن کامل دارد که راه حل هایی فردی و یکپارچه برای برچسب زنی و برندسازی (برندینگ) ارائه می دهند. این پیشنهاد، با آخرین روندها و پیشرفت های ابتکاری و جدید برای لوازم جانبی پوشاک برآورد می شود.

 • منطقه آبی (BlueZone ):

منطقه آبی یک مفهوم بین المللی از پارچه های جین و پوشاک ورزشی در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ است. منطقه آبی که بعنوان اولین نمایشگاه تجاری اختصاصی برای پارچه های جین تعیین شده است، محیطی منحصربفرد، سالن زِنیث، برای ٨٠ فروشنده بین المللی ارائه می دهد. پارچه های جین مدرن، شسته شده و پرداخت شده، مثل برندهای پیشرو در پوشاک خیابانی و ورزشی، معرفی می شوند. پارچه های کشباف پهن، قیطان و نخ، و محصولات جین آماده، لیست محصولات BlueZone را کامل می کنند.

 • استودیوهای طراحی:

برای کسانی که به دنبال ورودی خلاق و طرح های جدید هستند، مفهوم مستقل استودیوهای طراحی در وهله اول، نیازهای شما را تأمین خواهد کرد.
این محیط خلاق مدرن، ایده های جهت دار و راه حل های طراحی فردی برای تجارت را معرفی می کند.  طراحان پارچه و لباس و پیش بینی کنندگان روندها از سراسر جهان، در نمایشگاهی که در سال ٢٠١٢ تأسیس شد، طرح ها و ابتکارات خود را در سالن های خود به نمایش گذاشتند.
آنها یک بُعد خلاق دیگر برای برخورداری از فرآیند طراحی، دراختیار بازدیدکنندگان قرار دادند.

 • دنیای محصولات ارگانیک (Eco world):

مد با تولید طبیعی، خود را بعنوان روندی برتر در صنعت مد و نساجی معرفی کرد و نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، بعنوان یکی از نمایشگاه های پیشرو تجارت پوشاک در اروپا، درنظر دارد تا در بخش اختصاصی انتخاب ارگانیک، بر این موضوع تأکید نماید.
بخش محصولات ارگانیک، انتخاب پارچه و لباس ارگانیک مجاز فروشندگان را در یک محل معرفی می کند:
انتخاب جدیدترین پارچه هایی که بطور ثابت، و با ارجاع بازدیدکنندگان به تولیدکننده مربوطه تولید شده اند،
لیستی با بیش از ٥٠٠ پارچه پایدار مجاز و معتبر و ابتکارات پایدار از تولیدکنندگان بین المللی،
حدود ١٠٠ لوازم جانبی مجاز که مطابق با معیارهای نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ برای یک محصول پایدار طبق سیستم برچسب زنی به شمار می رود،
تمام پارچه هایی که دراینجا معرفی شده اند، با دقت انتخاب شده و برای اثبات گواهی، کنترل داخلی دیگری را گذرانده اند. بنابراین، فرآیند منبع یابی برای پارچه های اکو و لوازم جانبی آن، با سیستم برچسب زنی، تسهیل می گردد.

 • دنیای روندها (TrendWorld):

بخش های سخنرانی نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، سمینارهایی مؤثر درباره روندها و گرایشات، و همچنین مذاکراتی جامع و کارگاه هایی پیرامون مفاهیم پایداری در صنعت نساجی و مد ارائه می دهند.
در سمینارهای روند، پیش بینی کنندگان مشهور روندها مثل پِکلِرز، پروموستیل یا کارلین، از جدیدترین مسیرهای مد برای فصل آینده سخن می گویند. WGSN، شریک رسمی نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ، چهار سمینار اختصاصی روند برگزار می کند که روندهای جین S/S ١٧ و تکامل اوقات فراغت را برای صنعت نساجی و مواد اولیه معرفی می کند.

ثبت نام در نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش لباس ، پارچه و لوازم جانبی پوشاک کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه پارچه و لباس میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه پارچه و لباس مونیخ علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

تقویم نمایشگاهی مونیخ

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی پارچه و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه بین المللی پارچه و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1404/03/28   الی   1404/03/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی نساجی لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی لاهور

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19   الی   1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی نساجی، پارچه و الیاف روسیه مسکو (INTERFABRIC) مرکز نمایشگاهی مسکو

مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

1403/06/20   الی   1403/06/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و تکنولوژی های ریسندگی، بافندگی، نخ و الیاف، منسوجات نبافته و لوازم جانبی (Technotextil) مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/13   الی   1403/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی فرانکفورت آلمان (Techtextil)

مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1404/02/03   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین‌ المللی منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان (Heimtextil)

نمایشگاه بین‌المللی فرانکفورت

1403/10/25   الی   1403/10/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوشاک, مد و لوازم جانبی

نمایشگاه بین المللی نساجی، پوشاک، نخ و پارچه ( STITCH & TEX ) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18   الی   1403/07/20

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی پارچه و لباس مونیخ

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی مونیخ

آدرس :