نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگینمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1403/06/13

شروع نمایشگاه

1403/06/15

پایان نمایشگاه

60000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع ماشین آلات وتکنولوژی های ریسندگی بافندگی نخ و الیاف منسوجات نبافته و لوازم جانبی ( Technotextil ) مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی ماشین الات و مواد اولیه صنعت نساجی و تولید پارچه روسیه مسکو از 13 الی 15 شهریور 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

می توان نمایشگاه بین المللی منسوجات فنی، منسوجات نبافته، پردازش و تجهیزات منسوجات مسکو را به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های مواد نساجی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد مواد نساجی جهان است. نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد مواد نساجی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده مواد نساجی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای مواد نساجی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی ماشین الات و مواد اولیه صنعت نساجی و تولید پارچه روسیه مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مواد نساجی مسکو در این نمایشگاه است. انجمن مواد نساجی مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مواد نساجی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مواد نساجی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار مواد نساجی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات مواد نساجی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت مواد نساجی را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه مواد نساجی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران  نمایشگاه بین المللی ماشین الات و مواد اولیه صنعت نساجی و تولید پارچه روسیه مسکو

 • پارچه های لباس
 • پارچه های بافتنی
 • نخ و رشته
 • پارچه های تزئینی و داخلی، منسوجات خانگی
 • پارچه های هوشمند برای ورزش و سبک زندگی فعال
 • لوازم جانبی، مواد تکمیل کننده، مغازه ملبوس فروشی
 • محصولات کمکی و مرتبط، قطعات
 • مواد اولیه نساجی، رنگ
 • منسوجات فنی و مواد نبافته
 • منسوجات پزشکی
 • چاپ روی پارچه
 • سازمان های صنعتی، انجمن ها، رسانه های گروهی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پارچه و مواد نساجی روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی مسکو

آدرس :