نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگینمایشگاه بین المللی فرش دست بافنمایشگاه بین المللی فرش ماشینینمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی و بافندگینمایشگاه بین المللی نمایشگاه نساجی, منسوجات خانگی, پارچه

1401/07/25

شروع نمایشگاه

1402/07/27

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین، در تاریخ 25 الی 27 مهر 1401 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های چین در شنزن انجام خواهد شد.

فرم ثبت نام برای تور بازدید از نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین

فرم ثبت نام جهت ارائه محصول در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین

درباره نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پوشاک و نساجی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه پوشاک و نساجی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پوشاک و نساجی چین است. نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد پوشاک و نساجی و توسعه حرفه ای پوشاک و نساجیاوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده پوشاک و نساجی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پوشاک و نساجی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پوشاک و نساجی می دهد.

نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین ، با یکپارچگی نام تجاری PV قصد دارد بهترین برند های جهان را همراه با، با ارزش ترین تامین کنندگان ارئه دهد. این رویداد قصد دارد محصولات نوآورانه عالی و فناوری تولید پیشرو، طراحان مستقل و تجارت الکترونیک با ترندترین برندها به چین بیاورد.

مساحت نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین بیش از 15100 متر مربع  است و با 103 غرفه‌دار و بیش از 20000 متخصص صنعت پوشاک برگزار خواهد شد.

همه غرفه داران نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین که به 6 بخش (نخ، پارچه، چرم، لوازم جانبی، طرح ها، ساخت) تقسیم می شوند، به دلیل خلاقیت و کیفیت مجموعه های خود انتخاب شدند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شنزن با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شنزن از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شنزن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پوشاک و نساجی شنزن در این نمایشگاه است انجمن پوشاک و نساجی شنزن چندین سال است که در شنزن فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن و رسیدن به اهداف پوشاک و نساجینظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پوشاک و نساجی شنزن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آپوشاک و نساجیه اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پوشاک و نساجی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پوشاک و نساجی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن و رسیدن به اهداف پوشاک و نساجینظر در این زمینه کمک کند.

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پوشاک و نساجی شنزن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی پارچه و صنایع وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/03/09   الی   1403/03/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی نساجی لاهور پاکستان مرکز نمایشگاهی لاهور

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19   الی   1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی نساجی، پارچه و الیاف روسیه مسکو (INTERFABRIC) مرکز نمایشگاهی مسکو

مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

1403/06/20   الی   1403/06/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و تکنولوژی های ریسندگی، بافندگی، نخ و الیاف، منسوجات نبافته و لوازم جانبی (Technotextil) مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/13   الی   1403/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی فرانکفورت آلمان (Techtextil)

مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1404/02/03   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین‌المللی منسوجات خانگی فرانکفورت آلمان (Heimtextil) مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/10/20   الی   1403/10/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پوشاک, مد و لوازم جانبی

نمایشگاه بین المللی نساجی، پوشاک، نخ و پارچه ( STITCH & TEX ) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18   الی   1403/07/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی شنزن چین

آدرس :