blog-bg

1402/10/17

شروع نمایشگاه

1402/10/19

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین از تاریخ 17 الی 19 دی 1401 در نمایشگاه بین المللی گوانگجو برگزار خواهد شد.

بازدید از نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

شرکت در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

درباره نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین:

می توان از نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های چاپ دیجیتال در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه چاپ دیجیتال است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد چاپ دیجیتال چین است. نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد چاپ دیجیتال و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده چاپ دیجیتال با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای چاپ دیجیتال است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات چاپ دیجیتال را می دهد.

نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین برای اولین بار در سال 2010 برگزار شد. این نمایشگاه تولید کامل یک سیستم تبلیغاتی جامع را نشان می دهد، از جمله انواع محصولات برندهای پیشرفته مانند صفحه UV، جوهر افشان، چاپگر دیجیتال، تجهیزات حکاکی، علائم، منبع نور LED، و …

هر ساله نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین طیف گسترده ای از شرکت های داخلی و بین المللی را برای مشارکت و بازدید در این رویداد جذب می کند و به نمایشگاه پیشرو در صنعت تابلو و تبلیغات تبدیل شده است.

نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین با هدف تقویت توسعه درست چاپ دیجیتال، حکاکی و علامت گذاری، پیشرفته ترین فناوری، تجهیزات و مواد مصرفی را در صنایع تابلو و LED به نمایش می گذارد.

در دور قبلی از برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین بیش از 1000 غرفه‌دار از سراسر جهان با هم در نمایشگاه حضور داشتند تا به طور مشترک فرصت‌های تجاری خود را جستجو کنند. مساحت کل نمایشگاه به 80000 متر مربع رسید و 47968 بازدیدکننده از حدود 130 کشور و منطقه جذب این نمایشگاه شدند که در این میان، بازدیدکنندگان خارجی حدود 4000 نفر بودند. تعداد غرفه داران و بازدیدکنندگان به رکورد جدیدی رسید که به طور کامل موقعیت قابل توجه نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین را در صنایع تابلوسازی و تبلیغات جهانی نشان می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار گوانگجو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، گوانگجو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های گوانگجو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن چاپ دیجیتال گوانگجو در این نمایشگاه است انجمن چاپ دیجیتال گوانگجو چندین سال است که در گوانگجو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه چاپ دیجیتال گوانگجو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات چاپ دیجیتال آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار چاپ دیجیتال را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

   فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
حوزه:
reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال گوانگجو چین

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی گوانگجو چین

آدرس :