نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمهنمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و خدمات تجارینمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصینمایشگاه بین المللی صنعت بورس و بانکنمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگ

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

برگزاری نمایشگاه بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز در نمایشگاه بین المللی شیراز انجام خواهد شد.

رزرو غرفه در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

می توان از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرصتهای سرمایه گذاری در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرصتهای سرمایه گذاری است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فرصتهای سرمایه گذاری ایران است. نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فرصتهای سرمایه گذاری با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرصتهای سرمایه گذاری است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فرصتهای سرمایه گذاری می دهد.

نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز که در سه حوزه سرمایه گذاری بیمه ، بانک و بورس فعالیت خود را آغاز کرده است از سرمایه گذاران دعوت می کند به عنوان بزرگترین مرکز تعاملات اقتصادی ، صنعتی و فرهنگی منطقه جنوب کشور از این نمایشگاه دیدن کنند. در این نمایشگاه معاونت سرمایه گذاری و طرح های اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس به ارائه بسته های سرمایه گذاری در حوزه های مختلف گردشگری می پردازد که علاقمندان در این حوزه می توانند از این بسته ها استفاده کنند.

ظرفیت‌های سرمایه گذاری و توسعه در حوزه نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی، شرکت‌های فعال بخش دولتی و بخش خصوصی، عناصر فعال در اکوسیستم، نفت، گاز و پتروشیمی کشور با مشارکت حوزه تامین مالی و بازار سرمایه شامل حوزه بورس، بانک و بیمه برگزار می‌شود.

هدف نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور

به نمایش گذاشتن مزیت‌های بی رقیب مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در جذب و میزبانی از پروژه‌های حوزه انرژی، نفت و پتروشیمی با ایجاد ارزش افزوده و جذابیت‌های لازم برای ذینفعان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این صنعت کلان و راهبردی، از  اهداف برپایی این رویداد است. همچنین این رویداد با طرح مسائل، مشکلات، مزیت‌ها و فرصت‌های موجود در صنایع انرژی کشور بتوان زمینه را برای استفاده از تازه‌ترین روش‌ها و حفظ و صیانت از محیط زیست شکننده کشور و روش‌های نوین تامین مالی و تامین کالا و تکنولوژی برای پروژه‌های این صنعت است.

 

چرا باید در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز شرکت کنید؟

 نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرصتهای سرمایه گذاری شیراز در این نمایشگاه است انجمن فرصتهای سرمایه گذاری شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز بازدید کنید؟

 نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرصتهای سرمایه گذاری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار فرصتهای سرمایه گذاری را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

  فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه صنعت مالی و فارکس دبی

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی و فارکس دبی (iFX EXPO) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/10/27   الی   1403/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمه

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه و سرمایه) کیش

مرکز نمایشگاه‌‌های بین‌المللی کیش

1403/08/14   الی   1403/08/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه تهران

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی تهران ایران (بورس، بانک و بیمه) مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/05/19   الی   1403/05/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمه

نمایشگاه بین المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) شیراز ایران

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/11/16   الی   1403/11/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی املاک، مستغلات و سرمایه گذاری تبریز

نمایشگاه بین المللی تبریز

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمه

نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری مشهد

نمایشگاه بین المللی مشهد

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی بانکداری, فاینانس و بیمه

نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1401/03/05   الی   1402/03/08

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

رزرو غرفه

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری جنوب کشور شیراز

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین