نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژینمایشگاه بین المللی مدیریت و خدمات شهری

1397/08/22

شروع نمایشگاه

1398/08/24

پایان نمایشگاه

0   متر

فضای نمایشگاه

0   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون از 22 الی 24 آبان 1397 در نمایشگاه بین المللی بارسلون انجام شد.

فرم تور بازدید از نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

ثبت نام در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون (ارائه محصول)

رزرو غرفه در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

تور بازدید از نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

به گزارش پایگاه خبری شرکت نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون از 22 الی 24 آبان 1397 در نمایشگاه بین المللی بارسلون انجام شد.

کنگره جهانی و نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون که شرکت های معتبر جهانی  و متخصصین در آن شرکت می کنند فرصتی است تا تمام کالاها و خدمات مربوط به شهر سازی و توسعه شهری را مشاهده کرده و از تحولات آن مطلع شویم.همه ساله بر جمعیت جهان افزوده می گردد و پیش بینی می گردد٢.٥میلیارد نفر به جمعیت شهرها افزوده خواهد شد از این رو ضرورت دارد تا مسئولان جهانی برای ساختن شهرهای بهتر و توسعه یافته تر تلاش بیشتری کنند.

رشد جمعیت، تغییرات آب و هوا، تراکم ترافیک و آلودگی، عدم وجود مسکن مقرون به صرفه ، آموزش و بهداشت،حضور مهاجران و پناه جویان به زندگی شهری سبب شده است تا مسئولان برای حل این مشکلات چاره اندیشی کنند و برای تصمیم گیری گردهم آیند.  نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون بزرگ محیطی است تا شرکت ها، ادارات، جوامع مالی و شهروندان بتوانند با یکدیگر تعامل داشته و از تجریبات و دانش یکدیگر بهره ببرند و هر آنچه تولید کرده و یا درباره آن تحقیق نموده اند را به نمایش بگذارند.

در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون کنگره ای نیز برگزار می شود که درآن به موضوعاتی مانند حکومت، اقتصاد، جامعه و تکنولوژی ، اطلاعات و ارتباطات پرداخته می شود و کارشناسان در این زمینه مقالات خود را ارائه می کنند و به بحث و گفتگو می پردازند. SmartCity Expo WorldCongress متعهد به تسریع در اجرای برنامه ها و پیگیری سیاست ها و برنامه های جهانی در سطح منطقه ای و بین المللی است و فضایی است بسیار مناسب برای افرادی که قصد دارند نتایج تحقیقات خود را به اشتراک بگذارند و راه حل های بهتری برای شهر سازی و توسعه شهری بیابند.

در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون کوشش بر آن است که بهترین محصولات و خدمات به نمایش گذاشته شود و کارآفرینان و مراکز تحقیقاتی بتوانند از این همایش و نمایشگاه حداکثر استفاده را برده و تجربه ای ارزشمند داشته باشند.

فرم تور بازدید از نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

آنچه در نمایشگاه  شهر هوشمند ارائه خواهد شد:

 • انرژی و پایداری
 • حمل و نقل
 •  محیط زیست و بازیافت
 • فناوری اطلاعات و ارتباطات
 •  تحقیقات، برنامه ریزی شهری
 • مصرف انرژی

چرا در این نمایشگاه شرکت کنیم ؟

 • در این نمایشگاه با تجربه ترین و خبره ترین افراد این حوزه مشارکت می کنند و تجارب،ایده ها و اطلاعات خود را به اشتراک می گذارند.
 • اتصال به بازارهای جهانی  و توسعه کسب و کار
 • تعامل با بهترین مخاطبان حوزه شهر سازی و توسعه شهری
 • بدست آوردن دانش تخصصی از برترین متفکران این حوزه، در این نمایشگاه و کنفرانس ٤٠٠ کارشناس سخنرانی کرده و تجربیات خود را منتقل می کنند.
 • یافتن شرکای تجاری و تعامل با برترین مدیران جهانی
 • توسعه برند و نام تجاری
 • رضایت عمومی از این نمایشگاه بسیار بالاست و همه ساله بر تعداد مشارکت کنندگان افزوده می گردد .

محور های همایش در همایش بین المللی شهر هوشمند:

حکومت
همکاری شهری ، پلتفرم های همکاری، دموکراسی الکترونیکی، دولت الکترونیک، تعامل، مدیریت چند سطحی، نوآوری ها ،چارچوب سیاست، همکاری های عمومی ،خدمات عمومی، ادغام خدمات ، شفافیت.

نقل و انتقال

وسایل نقلیه متصل و خودگردان، دوچرخه سواری، وسایل نقلیه الکتریکی، حمل و نقل، بهینه سازی تدارکات، سیستم های ادغام، سیستم های حمل و نقل هوشمند، پارکینگ، راهبرد عابر پیاده، حمل و نقل عمومی ،تحرک شهری پایدار، مدیریت ترافیک، هاب های حمل و نقل، شبکه های حمل و نقل

شهرهای ایمن

امنیت شبکه، حفاظت از داده ها و حفظ حریم خصوصی، بازیابی فاجعه، شرایط اضطراری، قانون، امنیت عمومی، مقررات، انعطاف پذیری، مدیریت ریسک، فن آوری های امنیتی، نظارت.

اقتصاد

مسئولیت پذیری، مدل کسب و کار جدید، مدل همکاری، کارآفرینی، توسعه، تامین مالی، سرمایه گذاری، خرید و فروش عمومی، تولید، مشارکت عمومی و خصوصی، ارزش عمومی ،اقتصاد اجتماعی، ارزش افزوده.

پایداری

آلودگی هوا، منابع جایگزین، تغییرات آب و هوایی، انرژی، اطلاعات جغرافیایی، مناطق سبز، ساختمان سبز، سیستم های ساختمان هوشمند، انتشار گازهای گلخانه ای، مسکن، روشنایی، کربن کم، فضای باز، رشد جمعیت، فضای عمومی، بازسازی، توسعه منطقه ای، انرژی تجدید پذیر ، توسعه روستایی، شبکه های روستایی، شبکه های هوشمند، برنامه ریزی استراتژیک، طراحی شهری، برنامه ریزی شهری و توسعه، کشاورزی شهری، مبلمان شهری، آب و برق، مدیریت آب، مدیریت زباله.

جامعه

جامعه بین المللی، جامعه پیری، جمعیت، همکاری، تولید مشترک، فرهنگ، تقسیم دیجیتالی، آموزش و پرورش، سلامت الکترونیکی، یادگیری الکترونیکی، توانمند سازی، عدالت، جنسیت، بهداشت، نابرابری، دانش، آزمایشگاه های زندگی، مشارکت، رشد جمعیت، کیفیت زندگی، نوآوری اجتماعی، خدمات اجتماعی، رفاه.

داده ها و فناوری

تجزیه و تحلیل پیشرفته، داده های بزرگ، زنجیره بلوک، هوش تجاری، ابر، شبکه های کامپیوتری، مرکز داده، مدیریت داده ها، تجسم داده، مدل سازی دیجیتالی، فن آوری های متداول، معماری توزیع شده، هواپیماهای بدون سرنشین، اطلاعات جغرافیایی، توسعه سخت افزار، فن آوری اطلاعات، توسعه زیرساخت ، اینترنت، قابلیت همکاری، زیرساخت شبکه، روباتیک، سنسورها و اتصال، ادغام خدمات، توسعه نرم افزار، ارتباطات راه دور.

ثبت نام در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون (ارائه محصول)

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون و رسیدن به اهداف بازاریابی انرژی و پایداری، حمل و نقل، محیط زیست و بازیافت، فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشد.

فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه و کنگره شهر هوشمند میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه و کنگره شهر هوشمند بارسلون علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه تکنولوژی و فناوری عراق اربیل

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی و فناوری عراق اربیل (HITEX)

مرکز نمایشگاهی اربیل

1403/06/13   الی   1403/06/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی ایران ژئو تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/10/02   الی   1403/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی اپلیکیشن (Appex) تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی اپلیکیشن (Appex) تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02   الی   1403/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته (RWHT) روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1404/02/02   الی   1404/02/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های نوری، لیزر و اپتیو الکترونیک (PHOTONICS) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1404/01/12   الی   1404/01/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی لیزر و فوتونیک چین شنزن

مرکز نمایشگاهی Bao'an شنزن

1404/03/29   الی   1404/03/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی خانه هوشمند میلان ایتالیا مرکز نمایشگاهی میلان

مرکز نمایشگاهی میلان

1403/12/22   الی   1403/12/25

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه و کنگره بین المللی شهر هوشمند بارسلون

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی بارسلون

آدرس :