1402/07/17

شروع نمایشگاه

1402/07/18

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی دام و طیور امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دام و طیور امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی دام و طیور امارات متحده عربی- دبی بزرگترین رویداد تجارت کشاورزی و دام وطیور در خاورمیانه است که شامل بخش های کشاورزی، طیور، دام، ماهیگیری، آبزی پروری، گل، باغ، ماشین آلات کشاورزی و لوازم است. نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی در خاورمیانه نه تنها بزرگترین رویداد تجارت کشاورزی در منطقه است، بلکه یک پلت فرم بی بدیل برای تامین کنندگان بین المللی فناوری، کودها، سیستم های آبیاری و موارد مشابه است تا مزایای محصولات خود را برای واردکنندگان، خریداران و مقامات دولتی به نمایش بگذارند.همچنین نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی آینده کشاورزی پایدار را برای تضمین امنیت غذایی در خاورمیانه و آفریقا با ترویج روش‌های مشهور جهانی برای تقویت تولید داخلی هدایت می‌کند.همچنین نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی طولانی ترین نمایشگاه و کنفرانس در منطقه است و شهرت آن به عنوان یک رویداد با اشتراک دانش یکپارچه، به غرفه داران امکان دسترسی به مخاطبان مشغول در این زمینه و هدفمند را می دهد که به دنبال نوآوری ها، راه حل ها و محصولات مطمئن هستند.

نسخه 2023 AgraME تمرکزی جدی و تأکیدی دوباره بر سه بخش اصلی: باغبانی و کشاورزی داخلی، تغذیه دام و سلامت و AgTech خواهد داشت. می توان از نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های دام و طیور در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته دام و طیور است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود. نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد دام و طیور جهان است. نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی دام و طیور با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای دام و طیور است. همچنین نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات دام و طیور را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت دام و طیور را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی شرکت کنید؟

 نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن دام و طیور دبی در این نمایشگاه است انجمن دام و طیور دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی بازدید کنید؟

 نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه دام و طیور دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات دام و طیور آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار دام و طیور را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا

نمایشگاه بین المللی میلان

1403/03/08الی1403/03/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/14الی1403/04/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/10/05الی1402/10/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/08/08الی1402/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/02الی1403/05/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی دام و طیور امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی دام و طیور دبی از تاریخ 17 الی 18 مهز 1402 برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.