نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

1403/02/01

شروع نمایشگاه

1403/02/03

پایان نمایشگاه

60000 متر

فضای نمایشگاه

2000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( CIMA ) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن، در تاریخ 1 الی 3 اردیبهشت ماه 1403 در مرکز نمایشگاهی پکن برگزار خواهد شد.

 

 

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کشاورزی در چین نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کشاورزی چین است.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی مدرن چین (CIMA) به میزبانی مشترک انجمن چین برای ارتقای همکاری های کشاورزی بین المللی و برای ترویج مدرنیزاسیون کشاورزی چین و ایجاد بزرگترین پلت فرم نمایشی و ارتباطی در جهان برای فناوری های جدید پیشرفته در زمینه کشاورزی، برگزار می شود.

این نمایشگاه با موضوع «توسعه نوآورانه فناوری محور»، هشت حوزه نمایشی به نام‌های «نمایشگاه جامع»، «کشاورزی هوشمند»، «آفت‌کش‌ها و کودها»، «هواپیمایی کشاورزی»، «کشاورزی تسهیلات»، «ماشین‌آلات کشاورزی» را برپا می‌کند. این نمایشگاه تلاش می کند تا بستری بهینه برای همکاری تجاری و تجارت تجهیزات و فناوری کشاورزی مدرن، اتصال منابع، مشاوره و ارتباطات برای غرفه داران ایجاد کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های پکن نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین مراجعه می کنند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کشاورزی پکن است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کشاورزی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کشاورزی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین به بازدیدگنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کشاورزی می دهد.

اهداف نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کشاورزی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کشاورزی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کشاورزی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کشاورزی است.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی پکن چین 

  1. نمایشگاه جامع
  2. ماشین آلات کشاورزی
  3. هوانوردی کشاورزی
  4. کشاورزی هوشمند و دقیق
  5. آفت کش ها و کودها
  6. دانه ها و نهال ها

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کشاورزی پکن چین علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1403/07/16الی1403/07/17

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی پکن

آدرس :