1402/09/15

شروع نمایشگاه

1402/09/18

پایان نمایشگاه

15000 متر

فضای نمایشگاه

250 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات (AgroShow) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات (AgroShow) ترکیه استانبول

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه (AgroShow Eurasia) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های کشاورزی در ترکیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه کشاورزی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کشاورزی ترکیه است.همچنین نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کشاورزی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کشاورزی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کشاورزی است. این نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کشاورزی می دهد. نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه، ماشین آلات، فناوری ها و صنایع فرعی اوراسیا که به منظور افزایش صادرات محصولات کشاورزی و توسعه کشاورزی با همکاری انجمن تولیدکنندگان تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ترکیه در مرکز نمایشگاه و کنگره TUYAP استانبول برگزار می شود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه شرکت کرد؟

  • به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعت کشاورزی، به شما فرصت می‌دهد تا با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های کشاورزی و دامپروری آشنا شوید. این اطلاعات می‌توانند به بهبود بهره‌وری و تولید کشاورزی و دامپروری کمک کنند.
  • حضور در نمایشگاه AgroShow Eurasia به شما فرصت می‌دهد تا با تولیدکنندگان، تجار، مشتریان، و دیگر اعضای این صنعت ارتباط برقرار کنید. این ارتباطات می‌توانند به توسعه کسب‌وکار، جذب مشتریان جدید، و ایجاد همکاری‌های تجاری موثرتر کمک کنند.
  • نمایشگاه معمولاً کنفرانس‌ها و سمینارهایی با حضور اساتید و متخصصان در زمینه کشاورزی برگزار می‌کند. شما می‌توانید از دانش تخصصی این افراد بهره‌برده و مهارت‌های خود را تقویت کنید.
  • در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه، شما می‌توانید محصولات کشاورزی، تجهیزات کشاورزی جدیدی که توسط تولیدکنندگان ارائه می‌شوند را مشاهده کنید. این امکان به شما می‌دهد تا بهترین مواد و تجهیزات را برای کشاورزی انتخاب کنید.
  • شرکت در  نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه به شما امکان می‌دهد تا تصویر کشاورزی یا دامداری خود را بهبود دهید و به عنوان یک کشاورز یا دامدار معتبر در صنعت شناخته شوید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول ترکیه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کشاورزی استانبول است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کشاورزی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

بخش های مختلف نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول:

مکانیزاسیون کشاورزی و فناوری

تراکتورهای مزرعه، تجهیزات خاک ورزی (گاوآهن، دیسک و …)، کاشت، تجهیزات کاشت (نهال ردیفی، نشاکار و …)، کاربرد کود (کودپاش، کود جامد و …)، تجهیزات حفاظت از گیاه (سمپاش مزرعه)، دستگاه های پخش ULV و …)، آبیاری و زهکشی (پمپ های آبیاری، سیستم های آبیاری زیرزمینی و …)، تجهیزات تاکستان / باغبانی (هرس، قیچی باغ و …)، تجهیزات برداشت، خرمنکوبی (کمباین، ماشین های درو، تجهیزات پردازش پس از برداشت (سلکتورها، خرد کردن گردو و …)، مکانیزاسیون دام (ماشین آلات ترکیب و توزیع خوراک، تجهیزات انبار، ماشین‌های شیردوشی و …)، تجهیزات حمل و نقل، انتقال و بارگیری (تریلرهای کشاورزی، لودرها و …) احیای زمین و تجهیزات کمکی (سنگ جمع کن، بیل های تسطیح و …)، سیستم های هشدار زود هنگام، سیستم های پیشگیری (سیستم هشدار زود هنگام یخبندان، تیغه های باد ضد یخ زدگی و …)، تجهیزات پاکسازی پسماندهای پس از برداشت (خردکن و …)، فناوری های کشاورزی دقیق (سیستم های فرمان اتوماتیک، ایستگاه های حسگر کشاورزی و …)، واحد های انرژی (ژنراتورها، کلکتورهای خورشیدی و …)، سایر تجهیزات (ذخیره سرد، واحدهای تهویه مطبوع کشاورزی و …)

فن آوری های گلخانه ای

ساخت گلخانه، تجهیزات و لوازم جانبی

شرکت های راه اندازی

استارت آپ های فعال در بخش کشاورزی

قطعات و لوازم جانبی برای ماشین آلات کشاورزی

کابین تراکتور، بخش های پردازش مانند دیسک، پا، میله های انتهایی و … برای ماشین آلات کشت خاک، محور برای تریلرهای کشاورزی، قیچی، تجهیزات ترمز، چرخ ها و لاستیک های ماشین آلات کشاورزی، لامپ ها و بازتابنده ها، سیستم های هیدرولیک، موتورهای الکتریکی، احتراق داخلی موتورها، سیستم های تهویه مطبوع – خنک کننده، سوپاپ ها، پروانه ها، مخازن و ….

مواد مصرفی برای ماشین آلات کشاورزی

رنگ، روغن هیدرولیک، روغن موتور، گریس، باتری، لامپ، ضدیخ، فیلتر هوا، اسپری کشاورزی و ….

مواد مصرفی برای تولیدات کشاورزی

ریسمان بیل، نایلون مالچ و …

قطعات یدکی عمومی

پیچ، زنجیر، تسمه قرقره، بلبرینگ، نمد، شلنگ، فیلتر و ….

بخش های مرتبط

فروش ماشین آلات دست دوم، خدمات تست و صدور گواهینامه، موسسات نوآوری و تحقیق و توسعه، تجهیزات خدماتی، سیستم های اتوماسیون، نرم افزار، اجاره، خدمات مشاوره، خدمات لجستیک، رسانه های بخشی و ….

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و …

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و … در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مرتبط با صنعت کشاورزی در کشور ترکیه

در ترکیه بخش کشاورزی با سهمی  که در استخدام، صادرات و درآمد ملی دارد، یکی از حوزه های حائز اهمیت این کشور می باشد. بخش کشاورزی با ۶.۱ میلیون استخدام شونده و ۶۲.۷ میلیارد دلار درآمد یک فعالیت اقتصادی مهم به حساب می آید.

با توجه به آماری که اتحادیه اتاقهای زراعت ترکیه ارائه کرده است، صنعت کشاورزی در ترکیه در ۲۰۱۷ ، ۵۱.۷ میلیارد دلار ارزش افزوده به سرمایه ملی افزوده است. صادرات بخش کشاورزی و مواد غذایی  در سال ۲۰۱۷ ، ۴ درصد و واردات آن ۱۴ درصد افزایش داشته است.

ترکیه در سال ۲۰۱۹ در زمینه صادرات محصولات باغی همانند گیلاس، انجیر، فندق و زردآلو در رتبه یک دنیا قرار گرفته تا جایی که توانست بالغ بر دو میلیارد دلار درآمد کسب کند. ترکیه همچنین در تولید بیش از ۲۰ محصول مانند نخود، خیار، سیب زمینی، بادمجان، پسته، زیتون،تنباکو، چای و … نیز جزء ۴ کشور برتر دنیا قرار گرفته است.

می توانید با شرکت و غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول محصولات خود را به دیگر کشورها معرفی کنید و سمی در این بازار بزرگ کشاورزی ترکیه داشته باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات استانبول

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/02/26الی1403/02/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/08/09الی1402/08/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/30الی1403/06/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/06الی1403/02/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات (AgroShow) ترکیه استانبول

نمایشگاه بین المللی کشاورزی و ماشین آلات (AgroShow) ترکیه استانبول از 15 الی 18 آذر 1402 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.