1403/02/26

شروع نمایشگاه

1403/02/28

پایان نمایشگاه

8000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو مرکز نمایشگاهی باکو

نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو بزرگترین بازار منطقه در تولید محصولات کشاورزی و تدارکات غذایی می باشد. این رویداد یکی از پربازدیدترین نمایشگاه ها و تحت پوشش کامل رسانه ها است که در جهت ارتقا توسعه پایدار کشاورزی در منطقه، اجرای تکنیکی فناوری های پیشرفته در صنعت کشاورزی جمهوری آذربایجان، تبادل تجربیات، تقویت روابط تجاری متقابل و سودمند بین کشاورزی داخلی و خارجی طرح ریزی شده است. شرکت کنندگان نمایشگاه در اینجا فرصت های ارتباطی بزرگی را با دیگر شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از دسته های شغلی وارد کننده، صادر کننده، توزیع کننده، نمایندگان بخش های عمده و خرده فروشی پیدا می کنند. نمایشگاه کشاورزی باکو فرصتی را جهت کسب اطلاعات درباره کالا ها و خدمات، و ملاقات رو در رو با تولید کنندگان و تأمین کنندگان فراهم می سازد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار باکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، باکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های باکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن کشاورزی باکو در این نمایشگاه است انجمن کشاورزی باکو چندین سال است که در باکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات      برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی کشاورزی (کاسپین آگرو) آذربایجان باکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه کشاورزی باکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات کشاورزی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار کشاورزی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی کشاورزی (کاسپین آگرو) آذربایجان باکو

در اینجا شما می توانید از محصولات بصورت مستقیم بازدید کرده و از غرفه داران سوالات متنوع خود را درباره محصولاتشان بپرسید. آنها نه تنها تجربیات خود را با شما به اشتراک می گذارند، بلکه این امکان وجود دارد که به شریک یا همکار سودمندی برای شما تبدیل شوند. می توان از نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان باکو (caspian agro) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های کشاورزی در آذربایجان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌ های علمی در حوزه کشاورزی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان باکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد کشاورزی آذربایجان است.همچنین نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان باکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد کشاورزی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده کشاورزی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای کشاورزی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات کشاورزی می دهد.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو

 • کارخانه های کوچک در زمینه کشاورزی صنعتی
 • تراکتورهای کشاورزی، تریلرهای طویل، تجهیزات و قطعات یدکی
 • تجهیزات آبیاری و احیا زمین
 • واحدهای سرمایشی برای ماهی و فرآورده های لبنی
 • تجهیزات آسیاب کننده آرد
 • تجهیزات آسیاب
 • انبار غله، فروشگاه های سبزیجات، بالابرها
 • مواد معدنی، کودهای بیولوژیکی، محرک ها
 • روغن ها و تجهیزات تولید روغن
 • تجهیزات و لوازم برای نگهداری از گیاهان و حیوانات
 • آرد، غلات، حبوبات، برنج، سویا و محصولات سویا
 • دانه ها، نهال ها
 • مجموعه ماشین آلات و تجهیزات برای مزارع ماکیان و صنعت ماهی
 • تجهیزات دوشیدن گاوها و ذخیره سازی شیر
 • ماشین آلات و تجهیزات برای پردازش شیر، گوشت و ماهی
 • محصولات کشاورزی
 • تجهیزات برای بسته بندی، ذخیره سازی و نقل و انتقال محصولات گوشت و شیر
 • نانوایی، کارخانه های شیرینی پزی
 • دامپزشکی و روش های تربیت و رام کردن حیوانات
 • علوفه، مواد افزودنی و کود
 • کشاورزی الکترونیک
 • تجهیزات آزمایشگاهی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان باکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کشاورزی آذربایجان باکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

آمار و ارقام مرتبط با صنعت کشاورزی کشور آذربایجان

جمهوری آذربایجان با آب و هوای خشک و نیمه خشک استپی تقریباً یک کشور کوهستانی هست چرا که بیش از ۴۳ درصد اراضی آن در مناطق بالای ۱۰۰۰ متر ارتفاع از سطح دریای آزاد قرار دارند. کل اراضی قابل کشت این کشور، حدود ۳۲/۴ میلیون هکتار برآورد شده که حدود ۵۰ درصد کل مساحت این کشور را شامل می‌شود. از طرفی اراضی تحت کشت سالانهٔ جمهوری آذربایجان حدود ۸۰/۱ میلیون هکتار است که حدود ۴۲ درصد کل اراضی قابل کشت را شامل می‌شود و ۱۹ درصد کل مساحت این کشور از این میزان، حدود ۵۴/۱ میلیون هکتار زیر کشت گیاهان یک ساله و ۲۶/۰ میلیون هکتار زیر کشت گیاهان دائمی هستند و حدود ۴۴ کل جمعیت آن در مناطق روستائی زندگی می‌کنند.

صنعت کشاورزی در آذربایجان با توجه به تنوع محصولات، تلاش در جهت بهبود بهره ‌وری و استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، نقش مهمی در تأمین غذا و توسعه اقتصادی این کشور دارد. شرکت های فعال در زمینه صنعت کشاورزی سعی دارند تا با شرکت در کنگره ها و نمایشگاه های صنعت کشاورزی آذربایجان همانند: نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو که یکی از نمایشگاه های بزرگ در این صنعت است، محصولات خود را به دیگر کشورها معرفی کنند شما نیز می توانید با شرکت در نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو سمی در بازار بزرگ صنعت کشاورزی آذربایجان داشته باشید.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/08/09الی1402/08/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1403/05/30الی1403/06/02

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/06الی1403/02/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی استانبول Tuyap Fair Center

1402/09/15الی1402/09/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دام وطیور|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/30الی1403/08/03

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی کشاورزی (CASPIAN AGRO) آذربایجان باکو

نمایشگاه بین المللی کشاورزی باکو از 26 الی 28 اردیبشهت 1403 در نمایشگاه بین المللی باکو برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.