1403/03/18

شروع نمایشگاه

1403/03/19

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

90 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو همه چیزهایی را که برای گسترش جدی تجارت خود و افزایش درآمد بدون سرمایه گذاری جدید نیاز دارید، پیدا خواهید کرد.

شعار نمایشگاه فناوری های تجارت الکترونیک : آینده تجارت الکترونیک اینجاست! فناوری های واقعیت افزوده، هواپیماهای بدون سرنشین و موارد دیگر در این نمایشگاه مطرح می شود. بیایید، آشنا شوید و دریابید که چگونه فناوری های آینده می توانند امروز کسب و کار شما را تغییر دهند.

می توان از نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تجارت الکترونیک در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تجارت الکترونیک جهان است. نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد تجارت الکترونیک و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده تجارت الکترونیک با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجارت الکترونیک است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تجارت الکترونیک را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت تجارت الکترونیک را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تجارت الکترونیک مسکو در این نمایشگاه است .انجمن تجارت الکترونیک مسکو چندین سال است که در مسکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجارت الکترونیک مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تجارت الکترونیک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تجارت الکترونیک را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه تجارت الکترونیک است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی فناوری های پیشرفته تجارت الکترونیک روسیه مسکو   

  • خلاقیت و نوآوری های بازاریابی
  • خدمات لجستیک
  • ابزارهای فناوری اطلاعات

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/10/02الی1402/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/22الی1402/09/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/11/02الی1402/11/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/01/07الی1403/01/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/02/03الی1403/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1402/12/14الی1402/12/17

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی فناوری های تجارت الکترونیک روسیه مسکو از 18 الی 19 خرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.