نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزشنمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش

1403/08/22

شروع نمایشگاه

1403/08/24

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی (GESS) دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

زمان نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی (GESS) دبی امارات متحده عربی از تاریخ 22 الی 24 آبان 1403 در مرکز نمایشگاهی DWTC برقرار خواهد بود.

در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی (GESS) دبی امارات متحده عربی امکانات زیادی وجود دارد. این نمایشگاه با همکاری وزارت آموزش و پرورش بیش از 15 سال مرکز آموزش در خاورمیانه بوده است. شرکت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی به مربیان این فرصت را می دهد تا راه حل ها و محصولاتی را ببینند که نحوه یادگیری دانش آموزان را تغییر می دهد و دسترسی آن ها را به محصولاتی که نیاز کلاس درس مدرن را برآورده می کند آسان می کند. این نمایشگاه بزرگترین رویداد آموزشی در منطقه می باشد، که دارای مراسم اهدای جوایز است. این رویداد برای همه سطوح از متخصصان آموزشی، معلمان، رئیس تدارکات، رئیس بخش، رئیس، استاد یا فقط شخصی که درگیر آموزش است، طراحی شده است.

می توان از نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های آموزشی در جهان نام برد که شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه تازه‌ های علمی در رشته آموزشی است که منجر به ارتقا دانش شرکت کنندگان در این نمایشگاه می‌ شود.

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد آموزشی جهان است.همچنین بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تجهیزات آموزشی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی امارات متحده عربی شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار امارات با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیا دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های دبی نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی امارات متحده عربی بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه آموزشی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آموزشی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی امارات متحده عربی

  • فناوری آموزشی: شامل طیف گسترده ای از محصولات فناوری آموزشی، از جمله تخته های سفید تعاملی، سیستم های مدیریت یادگیری، ابزارهای واقعیت مجازی و برنامه های آموزشی
  • لوازم مدرسه: لوازم مدرسه از جمله لوازم التحریر، مبلمان کلاس درس، تجهیزات آزمایشگاهی و وسایل کمک آموزشی
  • منابع آموزشی: ناشران و ارائه دهندگان خدمات آموزشی منابع آموزشی مانند کتاب های درسی، مواد آموزشی الکترونیکی و نرم افزارهای آموزشی
  • آموزش در دوران کودکی: محصولات و منابعی که برای آموزش در دوران کودکی طراحی شده اند، از جمله اسباب بازی ها، بازی های آموزشی و وسایل کمک آموزشی
  • راه حل های یادگیری زبان: نرم افزارهای یادگیری زبان، کتاب ها و ابزارهای آموزش زبان های خارجی
  • ابزارهای ارزیابی و ارزشیابی: محصولات و خدمات مربوط به ارزشیابی و آزمون دانش آموز
  • هنر و مواد خلاق: لوازم هنری، مواد خلاقانه و منابع برای آموزش هنر و طراحی
  • منابع کتابخانه‌ای: محصولات کتابخانه‌های مدارس و دانشگاه‌ها، از جمله کتاب، منابع دیجیتال و سیستم‌های مدیریت کتابخانه
  • ایمنی و امنیت مدرسه: راه حل ها و محصولات برای ایمنی و امنیت مدرسه، از جمله سیستم های کنترل دسترسی و ابزارهای واکنش اضطراری

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی امارات متحده عربی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1403/02/05الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی تویاپ (Tuyap)

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه مصلی امام خمینی تهران

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

آدرس :