نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزشنمایشگاه بین المللی صنعت آموزش و پرورش

1403/03/29

شروع نمایشگاه

1403/04/02

پایان نمایشگاه

6000   متر

فضای نمایشگاه

80   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز از تاریخ 29 خرداد الی 2 تیرماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز به منظور فراهم کردن امکان ثبت نام در محل و تکمیل ظرفیت واحدها، مراکز و موسسات آموزشی برگزار می شود. در این نمایشگاه مدیر و مسئولان مراکز آموزشی و موسسات مختلف گرد هم آمده و با فراهم کردن زمینه ای مناسب، برای پیشرفت و موفقیت در این عرصه تلاش می کنند. افراد علاقمند نیز می توانند از این فرصت بوجود آمده استفاده کرده و با مراکز و موسسات آموزشی آشنا شوند. علاوه بر آن همانطور که گفتیم، افراد می توانند اطلاعات زیادی در مورد اهداف و نحوه ی عملکرد این موسسات، فناوری های هوشمند و نوین و … کسب کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز شرکت کرد ؟

نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است.  چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، شیراز از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز  مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن آموزش و پرورش شیراز در این نمایشگاه است انجمن آموزش و پرورش شیراز چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز  و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه آموزش و پرورش شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات آموزش و پرورش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار آموزش و پرورش را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز  با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز

این نمایشگاه با هدف افزایش توانمندی‌ها و خدمات تولیدکنندگان و عرضه کنندگان شاخص در حوزه صنایع، لوازم و تجهیزات و فناوری‌های هوشمند سازی آموزشی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، مهد کودک‌ها و مدارس غیر دولتی، آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای و سایر مراکز و موسسات آموزشی برگزار می شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی آموزش و فناوری های نوین آموزشی شیراز

با غرفه سازی در نمایشگاه آموزش شیراز می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما در تحقق تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌هایتان نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آموزشی دبی (GESS) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/08/22   الی   1403/08/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی آموزش و پرورش دبی (GETEX) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/02/04   الی   1404/02/06

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی لوازم التحریر و لوازم اداری استانبول ترکیه

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1403/12/01   الی   1403/12/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمايشگاه بين المللی کتاب آلمان فرانکفورت

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول (Tuyap Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - مرکز نمایشگاهی تویاپ (Tuyap)

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی کتاب اصفهان

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تحصیل و آموزش

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نمایشگاه مصلی امام خمینی تهران

1349/10/11   الی   1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین‌المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین