نمایشگاه بین المللی صنعت پتروشیمی

1403/01/07

شروع نمایشگاه

1403/01/09

پایان نمایشگاه

9000 متر

فضای نمایشگاه

180 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان،کامپوزیت،مواد اولیه،تجهیزات و فناوری های تولید(Composite-Expo) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید پلی یورتان، کامپوزیت روسیه مسکو از 07 الی 09 فروردین 1403 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

می توان از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پلی اورتان و کامپوزیت در روسیه نام برد و گفت: شرکت کنندگان از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پلی اورتان و کامپوزیت روسیه است.نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد پلی اورتان و کامپوزیت و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده پلی اورتان و کامپوزیت با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پلی اورتان و کامپوزیت است.

در سال های اخیر اجرای مواد پلی اورتان به طور مداوم در صنایع مختلف در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است.کاربردهای محصول مبتنی بر پلی اورتان گسترده و متنوع است.نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو یک رویداد بین المللی تخصصی منحصر به فرد در روسیه است که به مواد و تجهیزات پلی یورتان اختصاص دارد که بازتابی از دستاوردها در حوزه فناوری مواد است و به غرفه داران در ایجاد ارتباطات تجاری جدید کمک می کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مسکو با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مسکو از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مسکو نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پلی اورتان و کامپوزیت مسکو در این نمایشگاه است انجمن پلی اورتان و کامپوزیت مسکو چندین سال است که در مسکو فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پلی اورتان و کامپوزیت مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات پلی اورتان و کامپوزیت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پلی اورتان و کامپوزیت را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پلی اورتان و کامپوزیت را می دهد.

اهداف نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو 

هدف از برگزاری  نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه پلی اورتان و کامپوزیت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

  • توسعه روابط صنعتی و اقتصادی
  • تبادل اطلاعات علمی و فنی
  • معرفی و کاربرد گسترده فناوری های نوآورانه تولید و معرفی پلی یورتان ها

موضوعات عمومی نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو

مواد اولیه برای تولید پلی اورتان:

– افزودنی های پلی اورتان، رنگ ها، پرکننده ها

– کاتالیزورها و سورفکتانت ها برای انواع فوم های انعطاف پذیر، سخت و میکروسلولی

– مواد درمانی برای پوشش های پلی اورتان، چسب ها، درزگیرها و الاستومرها

– پلی‌ول‌ها، ایزوسیانات‌ها، بازدارنده‌های شعله، روکش‌های انعطاف‌پذیر برای پانل‌های PUR/PIR، ترکیبات قابل ریختن، رزین‌های ریخته‌گری

– سیستم های PU، تثبیت کننده ها، عوامل رهاسازی، سیستم خانه و عوامل دمنده

ماشین آلات و تجهیزات P.U:

– اندازه گیری جریان، پمپ های دنده ای، پمپ های پیچی، پمپ های دنده انتقال

– مبدل های حرارتی فشار قوی و میکسرهای استاتیک

– دستگاه های اندازه گیری و اختلاط فشار بالا و پایین

– ماشین آلات پردازش؛ ماشین آلات کارخانه ها و قالب های پردازش PU

– ساخت کارخانه

– خدمات

-تجهیزات تست

محصولات نهایی: واشر قراردادی، فیلترها

-بخش ویژه: چسب و درزگیر

– مواد اولیه و اجزای سازنده چسب و درزگیر

– فن آوری های تولید مواد چسب

– ترکیبات آب بندی و چسب: چسب های مذاب، چسب های پلی اورتان، درزگیرهای هیبریدی، چسب های اپوکسی، چسب های سازنده

– بسته بندی و ذخیره سازی

– ابزار برای چسبندگی و آب بندی

– تکنولوژی های چسبندگی و آب بندی

– پیش تصفیه سطوح برای چسبندگی

– صدور گواهینامه و نظارت بر کیفیت

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی پلی اورتان، کامپوزیت، مواد اولیه، تجهیزات و فناوری های تولید مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :