1403/06/02

شروع نمایشگاه

1403/06/05

پایان نمایشگاه

12000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه فرش دستباف است كه در سال قبل در فضایی بالغ بر 10000 متر مربع برگزار شد و 90 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 15 هزار بازدیدکننده در آن حضور داشتند.

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

در نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه های مختلف و قالی و قالیچه، گلیم و تابلو فرش های مختلف عرضه می شود. فرش دستباف ایران که محصولی هنری و اقتصادی محسوب می شود به 80 کشور از جمله المان و ایتالیا از قاره اروپا ، لبنان و کویت و قطر از خاورمیانه ، ژاپن و چین از شرق اسیا صادر می شود و همچنان نقش راهبری در بازارهای بین المللی دارد.

۱۰۰ سبک شناخته شده برای فرش ایران وجود دارد. یک استاد دانشگاه با بیان اینکه مواد اولیه فرش دستباف در داخل تولید می شود و به واردات نیاز ندارد، گفت: تولید فرش دستبافت سبب خروج ارز از کشور نمی شود.
دکتر علی خلیقی افزود: در حالت کلی فرش های ایران به انواع روستایی، شهری و عشایری تقسیم می شود. همچنین در میان فرش های شهربافت، سبک های مختلفی از جمله اصفهان، قم، کاشان و تبریز نیز وجود دارد. وی در ادامه به وضعیت تولید فرش دستبافت اشاره کرد و گفت: در بیشتر مواقع در تولید فرش دستبافت مشکلی نداشته ایم، زیرا این صنعت نیاز به مواد اولیه و ماشین آلات خارجی ندارد و مواد اولیه آن در جای جای وطن خودمان در حال تولید است و این یعنی پدیده خروج ارز به خصوص در فرش روستایی و عشایری اتفاق نمی‌افتد و صفر است.

تولیدکنندگان و فعالان حوزه فرش دستباف از استان های اصفهان، قم، فارس، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران با هدف ارتقا و هماهنگی میان تولیدکنندگان فرش دستباف شهرهای قم، اصفهان، تبریز ، فرش های بختیاری و عشایری ، تابلوفرش های تبریز و فرش های مدرن در فضایی دلنشین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی پذیرای علاقه مندان هنردوست است.

در نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران علاقمندان به فرش و تابلو فرش میتوانند کالای مورد علاقه ی خود را با حذف واسطه ها بصورت نقد و اقساط، مستقیم از تولید کننده ی مورد نظر تهیه کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران شرکت کرد؟

از آنجایی نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران یکی از بزرگترین و مهم ترین نمایشگاه ها در صنعت فرش دستبافت می باشد. همچنین بیش از 100 غرفه دار داخلی و بین المللی در این نمایشگاه شرکت خواهند کرد، شما نیز میتوانید با شرکت در نمایشگاه ضمن کسب اطلاعات بیشتر، با همکاران خود در این صنعت آشنا شده و ارتباط برقرار کنید. همچنین محصولات خود را به بازدیدکنندگان، خریداران و کارشناسان معرفی کرده و کسب و کار خود را گسترش دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران یکی از نمایشگاه های مهم و بزرگ در این صنعت می باشد. میتوانید با بازدید از این نمایشگاه با انواع فرش های دستبافت ایرانی آشنا شوید. با کارشناسان و متخصصان ملاقات کنید و روابط خود را گسترش دهید. همچنین نمایشگاه‌ شامل کارگاه‌ها، سمینارها و نشست‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف صنعت فرش دستبافت میباشد که میتوانید با شرکت در این سمینار ها اطلاعات خود را در رابطه با این صنعت افزایش دهید. این فرصت به بهبود دانش و توانایی‌های شما کمک می‌کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران

  • بافندگان: هنرمندان و کارگران ماهری که فرش‌های دستبافته خود را در نمایشگاه ارائه می‌دهند.
  • تولیدکنندگان و تاجران فرش: شرکت‌ها و تاجرانی که فرش‌های مختلف را تولید و توزیع می‌کنند.
  • مشاوران و طراحان فرش: افراد و شرکت‌های مشاوره و طراحی که به بهبود طرح و کیفیت فرش‌ها کمک می‌کنند.
  • خدمات مرتبط با فرش: از جمله تعمیر، نگهداری و شستشو فرش‌ها.
  • آموزش و دانش فنی: موسسات و دوره‌های آموزشی مرتبط با هنر و صنعت فرش دستبافی.
  • لوازم و تجهیزات مرتبط: مثل مواد اولیه برای تولید فرش، ابزارهای دستی و تجهیزات وابسته.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فرش تهران میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه فرش تهران ایران علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/04/04الی1403/04/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/08/13الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/11/09الی1402/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/09الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران

نمایشگاه فرش دستباف تهران از تاریخ 2 الی 8 شهریور ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی تهران-سئول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تهران-سئول

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.