نمایشگاه بین المللی فرش دست بافنمایشگاه بین المللی فرش ماشینی

1403/04/12

شروع نمایشگاه

1403/04/15

پایان نمایشگاه

13000   متر

فضای نمایشگاه

110   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

تاریخ نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران در تاریخ 12 الی 15 تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه های مختلف و قالی و قالیچه، گلیم و تابلو فرش های مختلف عرضه می شود. فرش دستباف ایران که محصولی هنری و اقتصادی محسوب می شود به 80 کشور از جمله المان و ایتالیا از قاره اروپا، لبنان و کویت و قطر از خاورمیانه، ژاپن و چین از شرق اسیا صادر می شود و همچنان نقش راهبری در بازارهای بین المللی دارد. نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه با هدف ارتقا و هماهنگی میان تولیدکنندگان فرش دستباف شهرهای قم، اصفهان، تبریز، فرش های بختیاری و عشایری ، تابلوفرش ها و فرش های مدرن در فضایی دلنشین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی پذیرای علاقه مندان هنردوست است. در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه علاقمندان به فرش و تابلو فرش میتوانند کالای مورد علاقه ی خود را با حذف واسطه ها بصورت نقد و اقساط، مستقیم از تولید کننده ی مورد نظر تهیه کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه شرکت کرد؟

بازار کرمانشاه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمانشاه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش کرمانشاه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

برگزاری این نمایشگاه صرفاً محلی برای فروش فرش نبوده بلکه اصل مهم آن ارتقای جایگاه فرش کرمانشاه است و حضور غرفه دارانی از سایر استان‌ها باعث تبادل اندیشه و اشتراک ایده‌ها و این امر منجر به رونق تجارت فرش می‌شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تخصصی فرش دستبافت کرمانشاه

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین‌المللی کرمان

1403/05/20   الی   1403/05/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف و تابلو فرش اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/14   الی   1403/08/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/04/20   الی   1403/04/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/11/23   الی   1403/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمايشگاه بین المللی فرش دستباف اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/11/09   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/09/28   الی   1403/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/06/08   الی   1403/06/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین