1403/04/04

شروع نمایشگاه

1403/04/09

پایان نمایشگاه

13000 متر

فضای نمایشگاه

110 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه انواع فرش های دستباف مناطق مختلف ایران در اندازه های مختلف و قالی و قالیچه، گلیم و تابلو فرش های مختلف عرضه می شود. فرش دستباف ایران که محصولی هنری و اقتصادی محسوب می شود به 80 کشور از جمله المان و ایتالیا از قاره اروپا ، لبنان و کویت و قطر از خاورمیانه ، ژاپن و چین از شرق اسیا صادر می شود و همچنان نقش راهبری در بازارهای بین المللی دارد.نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه با هدف ارتقا و هماهنگی میان تولیدکنندگان فرش دستباف شهرهای قم ،اصفهان، تبریز ، فرش های بختیاری و عشایری ، تابلوفرش ها و فرش های مدرن در فضایی دلنشین با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی پذیرای علاقه مندان هنردوست است.در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه علاقمندان به فرش و تابلو فرش میتوانند کالای مورد علاقه ی خود را با حذف واسطه ها بصورت نقد و اقساط، مستقیم از تولید کننده ی مورد نظر تهیه کنند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کرمانشاه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کرمانشاه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش کرمانشاه در این نمایشگاه است انجمن فرش کرمانشاه چندین سال است که در کرمانشاه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش کرمانشاه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

برگزاری این نمایشگاه صرفاً محلی برای فروش فرش نبوده بلکه اصل مهم آن ارتقای جایگاه فرش کرمانشاه است و حضور غرفه دارانی از سایر استان‌ها باعث تبادل اندیشه و اشتراک ایده‌ها و این امر منجر به رونق تجارت فرش می‌شود.

می توان از نمایشگاه بین المللی تخصصی فرش دستبافت ایران کرمانشاه به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش دستبافت در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش دستبافت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فرش دستبافت ایران است. نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد فرش دستبافت و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده فرش دستبافت با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش دستبافت است. همچنین نمایشگاه به بازدید کنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات فرش دستبافت را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در فرش دستبافت را می دهد.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تخصصی فرش دستبافت کرمانشاه

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تخصصی فرش دستبافت ایران کرمانشاه می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تخصصی فرش دستبافت ایران کرمانشاه علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت غذا|نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری

نمایشگاه بین المللی کرمان

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/08/13الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/09/28الی1402/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی تبریز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/11/09الی1402/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/09الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تهران-سئول

1403/06/02الی1403/06/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران در تاریخ 4 الی 9 تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی کرمانشاه برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.