1403/04/20

شروع نمایشگاه

1403/04/23

پایان نمایشگاه

10000   متر

فضای نمایشگاه

100   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز از تاریخ 20 الی 23 تیر 1403 در نمایشگاه بین المللی تبریز برقرار خواهد بود.

تبریز از زمان‌های قدیم تا به امروز از قطب های اصلی فرش دستباف جهان بوده، به گونه ای که گفته می شود فرش «پازیریک» به عنوان قدیمی‌ترین فرش دنیا گره ترکی دارد. بر پایه چنین قدمت و پیشینه ای اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران چندین برابر می شود. همچنین در تبیین قدمت و پویایی تجار فرش تبریز، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که نخستین بار تجار فرش تبریز بودند که در نمایشگاه‌های بین المللی فرش جهان در «وین»، پایتخت اتریش، در نیمه دوم قرن نوزدهم، به نمایندگی از کشورمان غرفه دایر کردند. اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران زمانی دوچندان می‌شود که بدانیم از زمان انتخاب تبریز به عنوان پایتخت جهانی فرش دستباف اقدام شایسته و متناسبی با آن انجام نشده و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند از این منظر نیز حایز اهمیت باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش دستبافت تبریز در این نمایشگاه است انجمن فرش دستبافت تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش دستبافت تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش دستبافت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

هدف نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

برگزاری این نمایشگاه صرفاً محلی برای فروش فرش نبوده بلکه اصل مهم آن ارتقای جایگاه فرش تبریز است و حضور غرفه دارانی از سایر استان‌ها باعث تبادل اندیشه و اشتراک ایده‌ها شده و این امر منجر به رونق تجارت فرش می‌شود.

می توان از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش دستبافت در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش دستبافت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فرش دستبافت ایران بوده و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش دستبافت است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل از خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به عرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما می‌تواند به تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش به سزایی داشته باشد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش و تابلو فرش کرمانشاه ایران

نمایشگاه بین المللی کرمانشاه

1403/04/12   الی   1403/04/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما ، پسته و ...)

نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی (خرما، پسته، فرش) کرمان ایران

نمایشگاه بین‌المللی کرمان

1403/05/20   الی   1403/05/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف و تابلو فرش اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/14   الی   1403/08/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی، موکت و کفپوش تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی تبریز

1403/11/23   الی   1403/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمايشگاه بین المللی فرش دستباف اصفهان ایران

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1403/11/09   الی   1403/11/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف مشهد ایران

نمایشگاه بین‌المللی مشهد

1403/09/28   الی   1403/10/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی فرش دست باف

نمایشگاه بین المللی فرش دستباف تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/06/08   الی   1403/06/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین