1402/09/28

شروع نمایشگاه

1402/10/01

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

100 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

تبریز از زمان‌های قدیم تا به امروز از قطب های اصلی فرش دستباف جهان بوده، به گونه ای که گفته می شود فرش «پازیریک» به عنوان قدیمی‌ترین فرش دنیا گره ترکی دارد؛ بر پایه چنین قدمت و پیشینه ای اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران چندین برابر می شود. همچنین در تبیین قدمت و پویایی تجار فرش تبریز، ذکر این نکته خالی از لطف نیست که نخستین بار تجار فرش تبریز بودند که در نمایشگاه‌های بین المللی فرش جهان در «وین»، پایتخت اتریش، در نیمه دوم قرن نوزدهم، به نمایندگی از کشورمان غرفه دایر کردند. اهمیت برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران زمانی دوچندان می‌شود که بدانیم از زمان انتخاب تبریز به عنوان پایتخت جهانی فرش دستباف اقدام شایسته و متناسبی با آن انجام نشده و برگزاری این نمایشگاه می‌تواند از این منظر نیز حایز اهمیت باشد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران شرکت کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار تبریز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های تبریز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن فرش دستبافت تبریز در این نمایشگاه است انجمن فرش دستبافت تبریز چندین سال است که در تبریز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران بازدید کرد؟

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه فرش دستبافت تبریز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات فرش دستبافت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز با استفاده از تجربیات برگذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

هدف نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

برگزاری این نمایشگاه صرفاً محلی برای فروش فرش نبوده بلکه اصل مهم آن ارتقای جایگاه فرش تبریز است و حضور غرفه دارانی از سایر استان‌ها باعث تبادل اندیشه و اشتراک ایده‌ها شده و این امر منجر به رونق تجارت فرش می‌شود.

می توان از نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های فرش دستبافت در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در حوزه فرش دستبافت است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

 نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد فرش دستبافت ایران بوده و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای فرش دستبافت است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت ایران تبریز علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/18الی1403/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی لاهور (Expo Centre Lahore)

1403/05/19الی1403/05/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

مرکز نمایشگاهی روسیه مسکو

1402/12/21الی1402/12/23

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/06/13الی1403/06/15

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/10/19الی1402/10/22

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ریسندگی و بافندگی|نمایشگاه بین المللی صنعت لباس

ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/18الی1403/07/20

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز ایران

نمایشگاه بین المللی فرش دستبافت تبریز از تاریخ 28 آذرماه الی 1 دی ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.