1403/07/09

شروع نمایشگاه

1403/07/12

پایان نمایشگاه

70000 متر

فضای نمایشگاه

800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان ترکیه استانبول (intermob) به عنوان مهمترین نمایشگاه تجاری صنعت مبلمان در ترکیه، طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی و جنگلی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولیدی را ارائه می دهد و شرکت های داخلی و بین المللی را گرد هم می آورد که در شاخه های مختلف فعالیت می کنند.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول یک نمایشگاه بین المللی برای صنعت تولید مبلمان است که سالی یک بار در استانبول برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان یکی از برجسته ترین نمایشگاه های صنعت ساخت مبلمان محسوب می شود و بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول، غرفه‌داران بین‌المللی آخرین تکنیک‌ ها، روندها و ترندهای صنعت چوب و قطعات مورد نیاز برای صنعت ساخت مبلمان، لوازم جانبی، محصولات چوبی و فناوری‌های چوب را ارائه می‌کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت تولید مبلمان در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت یراق آلات مبلمان است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان مهمترین نمایشگاه تجارت صنعت تابعه مبلمان در ترکیه است که طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولید انواع ورقه های چوبی را شامل میشود. شرکت های داخلی و بین المللی معروفی را می توان در این نمایشگاه مشاهده نمود که می تواند بستر مهمی برای تجارت در این صنعت فراهم سازد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصولات می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع چوب و اینترموب استانبول در این نمایشگاه است انجمن صنایع چوب و اینترموب ترکیه چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت یراق آلات مبلمان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع چوب و مبلمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساخت مبلمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در این نمایشگاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول:

  • تولید مبلمان

نمایش و معرفی محصولات مبلمان از جمله صندلی‌ها، میزها، کاناپه‌ها، تخت ها و…

  • تجهیزات و ماشین‌آلات چوبی

نمایش ماشین‌آلات و تجهیزات استخراج، برش، تراش، حکاکی و فرآوری چوب.

  • مواد اولیه چوبی

معرفی انواع چوب و مواد اولیه مورد استفاده در صنعت تولید مبلمان.

  • صنایع وابسته

محصولات و خدمات مرتبط با صنعت مبلمان و تجهیزات چوبی از جمله رنگ و رزین، لوازم و تجهیزات حمل و نقل، تجهیزات ایمنی و…

  • تکنولوژی‌های نوین

معرفی تکنولوژی‌های جدید در زمینه فرآوری چوب و تولید مبلمان.

  • طراحی و دکوراسیون داخلی

ارائه طراحی‌ها و دکوراسیون‌های جدید و مبتکر برای محصولات مبلمان و داخلی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی صنایع چوب و اینترموب ترکیه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران

1403/06/01الی1403/06/04

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

مرکز نمایشگاهی nesco بمبئی هند

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/08/09الی1403/08/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

فرانکفورت آلمان مرکز نمایشگاهی فرانکفورت

1402/08/16الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

گوانگژو چین مرکز نمایشگاهی کانتون

1402/12/14الی1402/12/16

مشاهده جزئیات

شنژن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/01/09الی1403/01/12

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول از 9 الی 12 مهرماه 1403 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.