نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابسته

1403/06/22

شروع نمایشگاه

1403/06/25

پایان نمایشگاه

70000 متر

فضای نمایشگاه

800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول مرکز نمایشگاهی تویاپ

زمان نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان (intermob) ترکیه استانبول از 22 الی 25 شهریور 1403 در مرکز نمایشگاهی Tuyap استانبول برقرار خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان ترکیه استانبول (intermob) به عنوان مهمترین نمایشگاه تجاری صنعت مبلمان در ترکیه، طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی و جنگلی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولیدی را ارائه می دهد و شرکت های داخلی و بین المللی را گرد هم می آورد که در شاخه های مختلف فعالیت می کنند.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول یک نمایشگاه بین المللی برای صنعت تولید مبلمان است که سالی یک بار در استانبول برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان یکی از برجسته ترین نمایشگاه های صنعت ساخت مبلمان محسوب می شود و بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول، غرفه‌داران بین‌المللی آخرین تکنیک‌ ها، روندها و ترندهای صنعت چوب و قطعات مورد نیاز برای صنعت ساخت مبلمان، لوازم جانبی، محصولات چوبی و فناوری‌های چوب را ارائه می‌کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنعت تولید مبلمان در جهان نام برد که شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت یراق آلات مبلمان است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول به عنوان مهمترین نمایشگاه تجارت صنعت تابعه مبلمان در ترکیه است که طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولید انواع ورقه های چوبی را شامل میشود. شرکت های داخلی و بین المللی معروفی را می توان در این نمایشگاه مشاهده نمود که می تواند بستر مهمی برای تجارت در این صنعت فراهم سازد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول شرکت کرد؟

بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصولات می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های استانبول نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع چوب و اینترموب استانبول در این نمایشگاه است انجمن صنایع چوب و اینترموب ترکیه چندین سال است که در استانبول فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت یراق آلات مبلمان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع چوب و مبلمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساخت مبلمان را تصاحب کنند.

پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در این نمایشگاه و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

گروه غرفه داران در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول

 • تولید مبلمان

نمایش و معرفی محصولات مبلمان از جمله صندلی‌ها، میزها، کاناپه‌ها، تخت ها و…

 • تجهیزات و ماشین‌آلات چوبی

نمایش ماشین‌آلات و تجهیزات استخراج، برش، تراش، حکاکی و فرآوری چوب.

 • مواد اولیه چوبی

معرفی انواع چوب و مواد اولیه مورد استفاده در صنعت تولید مبلمان.

 • صنایع وابسته

محصولات و خدمات مرتبط با صنعت مبلمان و تجهیزات چوبی از جمله رنگ و رزین، لوازم و تجهیزات حمل و نقل، تجهیزات ایمنی و…

 • تکنولوژی‌های نوین

معرفی تکنولوژی‌های جدید در زمینه فرآوری چوب و تولید مبلمان.

 • طراحی و دکوراسیون داخلی

ارائه طراحی‌ها و دکوراسیون‌های جدید و مبتکر برای محصولات مبلمان و داخلی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان استانبول

با طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه صنعت مبلمان ترکیه می‌توان محصولات را بهتر به نمایش گذاشت و موفقیت در این نمایشگاه نیازمند غرفه‌ای حرفه‌ای برای نمایش اجناس است. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 20 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

 • سابقه طولانی حضور در بازار کار و شناخت بازار هدف
 • برخورداری از طراحانی با بیش از 10 سال سابقه فعالیت
 • به‌کارگیری ماشین‌آلات CNC
 • آگاهی از نیاز مخاطب برای بهتر پاسخ گرفتن در حوزه شرکت در نمایشگاه‌ها
 • طراحی و ساخت غرفه مطابق با آخرین متدهای بازاریابی جهانی
 • شناخت دقیق مصالح و توانایی در طراحی و پیاده سازی انواع سازه‌های نمایشگاهی
 • ارائه مشاوره برای موفقیت در نمایشگاه‌ها و جذب مشتری
 • تعرفه مناسب در مقایسه با دیگر فعالان این حوزه و تضمین کیفیت کار در اجرای غرفه نمایشگاهی
 • ارائه تور نمایشگاهی برای بازدید به همراه مترجم و لیدر
 • ررزو مکان های VIP و CIP برای پذیرایی از مهمانان و بازدیدکنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرارداد با آنها و تنظیم فرصت همکاری b2b و قرار ملاقات نمایشگاهی
 • رضایت درصد بالایی از مشتریان و کاربران در حوزه‌های مختلف نمایشگاهی
برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08الی1403/09/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی استانبول - Tuyap Fair Center

آدرس :