نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاهنمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

1402/11/24

شروع نمایشگاه

1402/11/27

پایان نمایشگاه

12000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز از تاریخ 24 الی 27 بهمن ماه 1402 در مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه کشاورزی است. در دوره قبلی، نمایشگاه در فضایی بالغ بر 10 هزار متر مربع برگزار شد و 100 مشارکت کننده توانمند داخلی و خارجی و بیش از 40 هزار بازدیدکننده در آن حضور داشتند.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز، فرصت بسیار مهمی است تا شركت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

قطعا این دوره از نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز، یکی از نمایشگاه های بسیار قدرتمند در حوزه کشاورزی ایران خواهد بود. کارشناسان و متخصصان تخمین میزنند که این از دوره نمایشگاه در فضایی بالغ بر 12 هزار مترمربع، با تعداد غرفه داران 130 غرفه دار در نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

چرا باید در نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز ایران شرکت کرد؟

 نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اهواز برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز مراجعه می کنند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز با استفاده از تجربیات برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

چرا باید از نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری ایران اهواز بازدید کرد؟

 نمايشگاه بين المللي صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت کشاورزی ایران است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از این نمایشگاه با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز ایران

  • ماشین آلات و ادوات کشاورزی و باغبانی
  • نهاده های کشاورزی
  • سیستم های آبیاری
  • کشت های گلخانه ای
  • تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای
  • مکانیزاسیون کشاورزی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز ایران

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری اهواز میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی اهواز علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/02/27الی1403/02/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی باغبانی و پرورش گل و گیاه

نمایشگاه بین المللی کرمان

1403/08/10الی1403/08/13

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی بین المللی اهواز

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین