نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتینمایشگاه بین المللی تجهیزات،ابزار آلات و یراق آلات صنعتینمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزینمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

1402/11/04

شروع نمایشگاه

1402/11/07

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

210 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد ایران از تاریخ 4 تا 7 بهمن ماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد ایران نقش ارزنده و مهمی در تبادل اطلاعات فنی- بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و تاثیر بی نظیر آن بر رشد و توسعه کشاورزی و اقتصادی کشور تاکید خواهد کرد.

بی تردید توسعه بخش کشاورزی با تمامی ویژگی‌ها و پیچیدگی‌های مترتب به آن فرآیندی نیست که در کوتاه مدت و بدون تدوین و اجرای برنامه‌های اصولی و صحیح محقق شود، توسعه کشاورزی حکایت از ایجاد تغییرات در بخش کشاورزی می‌کند و ایجاد این تغییرات مستلزم به وجود آوردن شرایطی مناسب برای وقوع آن است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد در چند سال اخیر در حال رشد کردن است. این نمایشگاه با محصولات و خدمات بسیار، بالا بودن سطح کیفی، ارائه خدمات در سطح جهانی و با شرکت کنندگان بین المللی در این رویداد تاکنون در اوج بوده است.

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای شرکت کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگانی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ایران نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد مراجعه می کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی (ماشین آلات و مکانیزاسیون) مشهد بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه در حوزه ماشین آلات و ادوات کشاورزی است.

در این چندین سال، فعالان در حوزه ماشین آلات و ادوات کشاورزی برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد

نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد به مهم‎ترین بخش های کشاورزی نظیرتامین مواد خام و اولیه مورد نیاز صنایع بالادستی، تامین نهادهایی مانند نیروی کار، مصرف تولیدات سایر بخش ‏های صنعتی از قبیل کودها و سموم شیمیایی و ماشین‌آلات کشاورزی، ارزآوری برای کشور و تامین مالی سایر بخش ‎های زیربنایی خواهد پرداخت.

 • معرفی پتانسیل های موجود در بخش کشاورزی کشور
 • ایجاد فرصت جهت برقراری ارتباط و شناسایی شرکت های معتبر داخلی وخارجی
 • آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوری های تخصصی ارائه شده از سوی غرفه داران خارجی حاضر در نمایشگاه
 • بهره گیری گسترده از تبلیغات درجهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان
 • واگذاری فضای کاملا تخصصی جهت بازاریابی و معرفی کالاها و خدمات شرکت
 • افزایش کیفیت تولید و رسیدن به استانداردهای جهانی
 • ایجاد زمینه های مناسب جهت بحث و تبادل نظر با استفاده از یافته های علمی، تجربیات و تخصص
 • بازار یابی و بررسی امکانات جهت صدور کالا به خارج از کشور

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی ( ماشین آلات و مکانیزاسیون ) مشهد

 • غرفه ماشین آلات وادوات کشاورزی و باغبانی
 • غرفه تجهیزات آزمایشگاهی
 • غرفه نهاده های کشاورزی
 • غرفه سیستمهای آبیاری
 • غرفه کشتهای گلخانه ای
 • غرفه سازه ها
 • غرفه تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای
 • غرفه مکانیزاسیون کشاورزی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات و مکانیزاسیون مشهد میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات و مکانیزاسیون مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تجهیزات و ماشین آلات صنعتی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/08/04الی1403/08/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین