نمایشگاه بین المللی صنعت مبلمان منزل ، چوب و ماشین آلات وابسته

1403/03/01

شروع نمایشگاه

1403/03/04

پایان نمایشگاه

52500 متر

فضای نمایشگاه

783 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا مرکز نماشگاهی میلان

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا  از 1 الی 4 خرداد ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی میلان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا به عنوان مهمترین نمایشگاه تجاری صنعت مبلمان در ایتالیا ، طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی و جنگلی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولیدی را ارائه می دهد و شرکت های داخلی و بین المللی را گرد هم می آورد که در شاخه های مختلف فعالیت می کنند.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا یک نمایشگاه بین المللی برای صنعت تولید مبلمان است که سالی یک بار در ایتالیا برگزار می شود.نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا به عنوان یکی از برجسته ترین نمایشگاه های صنعت ساخت مبلمان محسوب می شود و بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا به عنوان مهمترین نمایشگاه تجارت صنعت مبلمان در ایتالیا است که طیف گسترده ای از محصولات مانند محصولات چوبی، لوازم جانبی مبلمان، مواد شیمیایی، ابزار و تجهیزات تولید انواع ورقه های چوبی را شامل میشود. شرکت های داخلی و بین المللی معروفی را می توان در این نمایشگاه مشاهده نمود که می تواند بستر مهمی برای تجارت در این صنعت فراهم سازد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ایتالیا با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایتالیا از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های میلان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا مراجعه می کنند.

می توان از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع چوب و اینترموب در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت ساخت مبلمان ایتالیا است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع چوب و مبلمان آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت ساخت مبلمان را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت مبلمان میلان با استفاده از تجربیات برگذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا، ارائه تازه‌های علمی در رشته صنعت ساخت مبلمان و اینترموب است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا، غرفه‌داران بین‌المللی آخرین تکنیک‌ ها، روندها و ترندهای صنعت چوب و قطعات مورد نیاز برای صنعت ساخت مبلمان، لوازم جانبی، محصولات چوبی و فناوری‌های چوب را ارائه می‌کنند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا

  • تولید مبلمان

نمایش و معرفی محصولات مبلمان از جمله صندلی‌ها، میزها، کاناپه‌ها، تخت ها و…

  • تجهیزات و ماشین‌آلات چوبی

نمایش ماشین‌آلات و تجهیزات استخراج، برش، تراش، حکاکی و فرآوری چوب.

  • مواد اولیه چوبی

معرفی انواع چوب و مواد اولیه مورد استفاده در صنعت چوب.

  • صنایع وابسته

محصولات و خدمات مرتبط با صنعت مبلمان و تجهیزات چوبی از جمله رنگ و رزین، لوازم و تجهیزات حمل و نقل، تجهیزات ایمنی و…

  • تکنولوژی‌های نوین

معرفی تکنولوژی‌های جدید در زمینه فرآوری چوب و تولید مبلمان.

  • طراحی و دکوراسیون داخلی

ارائه طراحی‌ها و دکوراسیون‌های جدید و مبتکر برای محصولات مبلمان و داخلی.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی یراق آلات و تجهیزات ساخت مبلمان میلان ایتالیا  علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه 

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی چوب, کاغذ و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1403/09/08الی1403/09/10

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نماشگاهی میلان

آدرس :