نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدیدنمایشگاه بین المللی صنعت فناوری و تکنولوژی

1402/12/14

شروع نمایشگاه

1402/12/17

پایان نمایشگاه

180000 متر

فضای نمایشگاه

910 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ( LEAP ) ریاض عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ( LEAP ) ریاض عربستان از تاریخ 14 الی 17 اسفندماه 1402 در عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان با مجموع 950 غرفه‌دار، بیش از 1500 استارت‌آپ فناوری نوظهور و 500 سخنران بین‌المللی و بیش از 200000 بازدیدکننده، پیشرفته‌ترین فناوری‌های خاورمیانه را گرد هم می‌آورد. در طول این نمایشگاه، علاقه مندان به فناوری و نمایندگان ملی بیش از 80 کشور جهان شاهد امضای ابتکارات، موافقت نامه ها و پروژه های سرمایه گذاری متعدد خواهند بود.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض نقطه ملاقات برتر برای صدها هزار متخصص فناوری است. این رویداد پذیرای شرکت کنندگان بیش از 183 کشور است و بستر مناسبی برای نمایش کسب و کار شما در جهان است. چه بخواهید در مسابقات شرکت کنید، چه بخواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید یا یک غرفه نمایشگاهی برای نشان دادن فناوری های خود رزرو کنید، این نمایشگاه شما را تحت پوشش قرار می دهد.

این رویداد متخصصان و کارشناسان را گرد هم می‌آورد تا شبکه‌سازی کنند و آینده فناوری را کشف کنند. اگر به دنبال همگام شدن با روندها، شنیدن نظرات رهبران جهانی یا کشف فناوری جدید برای تغییر شکل کسب و کار خود هستید نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض فرصت بسیار مناسبی برای شما است.

در نمایشگاه LEAP با عوامل کلیدی تغییر جهانی ملاقات کنید. این رویداد بینش هایی را در مورد چگونگی تحول عربستان در آستانه چشم انداز 2030 ارائه می دهد و شما را با سیاست گذاران کلیدی از سراسر جهان مرتبط می کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض به عنوان یکی از معتبرترین نمایشگاه‌ها در حوزه فناوری و نوآوری در عربستان شناخته می‌شود. در این نمایشگاه شما می‌توانید با آخرین پیشرفت‌ها و تکنولوژی‌های نوین در صنعت آشنا شوید.

به شما فرصتی عالی برای برقراری ارتباطات تجاری با تجار، شرکت‌های نوپا، و کارآفرینان در حوزه فناوری ارائه می‌دهد. این ارتباطات می‌توانند به توسعه کسب‌ و کار و پیدا کردن همکاری‌های مفید کمک کنند.

نمایشگاه LEAP معمولاً ورک‌شاپ‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارهایی با متخصصان و کارشناسان معتبر در حوزه فناوری برگزار می‌کند. این جلسات به شما فرصت می‌دهند تا از دانش تخصصی آن‌ها بهره ‌برده و مهارت‌های خود را بهبود دهید.

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان 

اینترنت اشیاشبکه 5G، RFID، کارت های هوشمند، حسگرها، بارکدها، بیومتریک، لایه شبکه نظارت تصویری؛ بلوتوث، موقعیت‌یابی بلادرنگ، خانه هوشمند، برنامه‌های کاربردی اینترنت اشیا (در صنعت، تدارکات، حمل‌ونقل، پوشاک، خرده‌فروشی، قابلیت ردیابی ضد جعل، پزشکی و سایر زمینه‌ها)

ساختمان های هوشمند و انرژی: نظارت از راه دور، اتصال برای مدیریت امکانات، اتوماسیون ساختمان، تعمیر و نگهداری پیش بینی، کنتورهای هوشمند و شبکه های هوشمند

ربات خدمات: روبات های کاربردی تجاری، ربات های خدمات خانگی، ربات های سرگرمی، ربات های پزشکی، ربات های دوست دار محیط زیست، ربات های بیونیک

فناوری و کاربردهای تولید هوشمند: تولید لیزری و پرینت سه بعدی، کارگاه های دیجیتال و کارخانه های هوشمند، فناوری شبیه سازی کارخانه های هوشمند، شهرهای هوشمند، محصولات خانه هوشمند، سخت افزار هوشمند، پلت فرم های کنترل از راه دور

خودروهای هوشمند: بدون راننده، رانندگی مستقل، سیستم های کنترل خودروی هوشمند و سایر فناوری ها و محصولات

حوزه نمایشگاه هوش مصنوعی: تشخیص چهره، تشخیص عنبیه، تشخیص تصویر/صدا، روبات های خدماتی

محصولات اطلاعاتی: تلفن همراه و لوازم جانبی، محصولات کامپیوتری، لوازم جانبی رایانه، شبکه های خصوصی مجازی، فناوری رایانه جاسازی شده، سیستم های ذخیره سازی و رسانه های ذخیره سازی، زیرساخت شبکه. محصولات و لوازم جانبی الکترونیک مصرفی، چاپگرهای فلزی، منابع تغذیه؛ سیستم های بیومتریک، سیستم های نقطه فروش، سیستم های تست و نظارت؛ سیستم ها و خدمات اتوماسیون خانگی، اتوماسیون اداری

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات و هوش مصنوعی ریاض عربستان علاوه بر شرکت در نمایشگاه، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/10/02الی1403/10/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های جدید

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/11/02الی1403/11/05

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

آدرس :