نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و خدمات تجارینمایشگاه بین المللی دیگر رویدادهای تجاری تخصصینمایشگاه بین المللی صنعتنمایشگاه بین المللی صنعت مارکتینگنمایشگاه بین المللی صنعت ماشین آلات

1402/12/17

شروع نمایشگاه

1402/12/19

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

120 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی

نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی پاکستان از 17 الی 19 اسفند 1402 در نمایشگاه بین المللی کراچی برگزار  خواهد شد.

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی پاکستان مرکز نمایشگاهی کراچی از 17 الی 19 اسفند 1402 در نمایشگاه بین المللی کراچی انجام خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی نمایشگاه مهم و استراتژیکی است که هر ساله در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کراچی برگزار می شود.نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی می تواند زمینه را برای فعالان این صنعت فراهم سازد تا بتوانند در فضایی رقابتی با آخرین تجهیزات و ماشین آلات این حوزه آشنا شده دانش فنی خود را افزایش دهند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی شرکت کرد؟

برای راه اندازی محصولات و خدمات جدید و فروش فوری با خریداران رو در رو ملاقات کنید، با آنها اعتماد شخصی ایجاد کنید که برای کسب و کار موفق در منطقه حیاتی است. دریافت پوشش خبری از رسانه های محلی و بین المللی، دریافت بستری برای نفوذ به بازار جدید خارج از کشور، ایجاد یک توزیع کننده یا شبکه عمده فروشان.

نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی کراچی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار پاکستان با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، پاکستان از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های پاکستان نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به  مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنعت و تجارت کراچی این نمایشگاه است انجمن صنعت و تجارت کراچی چندین سال است که در پاکستان فعال .می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تجارت و صنعت پاکستان است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنعت را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

اهداف نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی

هدف نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی تمرکز بر پتانسیل عظیم تجهیزات ابزار ماشین آلات صنعتی،نیروگاه های خودرو، ماشین آلات صنعت خودرو، منابع مواد خام و غیره است. ITIF Asia یک بازار واحد فراهم می کند که در آن تولید کنندگان داخلی و بین المللی می توانند آخرین محصولات خود را در زمینه فناوری و طراحی به نمایش بگذارند، تماس های جدید برقرار کنند، روابط قدیمی را تجدید کنند و ایده های خود را مبادله کنند.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی 

قطعات خودرو، خودرو، ماشین های CNC، کمپرسور، تجهیزات حفاری، درایو، محصولات الکترونیکی، منابع انرژی، سیستم های انرژی، محصولات صرفه جویی در انرژی، گاز، ژنراتورها، سیستم های انرژی زمین گرمایی، مبدل های حرارتی، ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه صنعتی، ابزار صنعتی، روشنایی، اجزای ماشین، سیستم های تولید، دستگاه های اندازه گیری، فلزات، ماشین آلات فلزکاری، موتورها، تاسیسات نفتی، سیستم های فتوولتائیک، خطوط لوله، لوله ها، نیروگاه ها، سیستم های قدرت، پمپ ها، انرژی خورشیدی، فولاد، کامیون ها، توربین ها، توربین ها، شیرها نیروگاه های بادی و …

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی  

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی پاکستان می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تجارت و صنعتی (ITIF ASIA) کراچی پاکستان علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و خدمات تجاری

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1349/10/11الی1349/10/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و خدمات تجاری

محل نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت

1401/03/27الی1402/03/29

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

آدرس :