1403/05/19

شروع نمایشگاه

1403/05/22

پایان نمایشگاه

14000 متر

فضای نمایشگاه

150 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

به گزارش پایگاه خبری نمایشگاه سازان ، برگزاری نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد در نمایشگاه بین المللی مشهد انجام خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد رویدادی تجاریست که به دنبال فراهم کردن زمینه ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک کشور و منطقه و تسهیل روند بازاریابی داخلی و حضور این بخش از صنعت ایران در بازارهای جهانی است.نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد امروزه رویداد صنعت پلاستیک در منطقه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک کشور طبقه بندی می شود.

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد به عنوان رویداد برگزار می گردد و طیف عالی جامع،وسیع و رده بالایی را با پوشش همه جانبه فناوری قالب سازی تزریقی ارائه می دهد که نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد را در برترین جایگاه قرار خواهد داد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار مشهد با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، مشهد از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های مشهد نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن لاستیک و پلاستیک مشهد در این نمایشگاه است انجمن لاستیک و پلاستیک مشهد چندین سال است که در مشهد فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه لاستیک و پلاستیک مشهد است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات لاستیک و پلاستیک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار لاستیک و پلاستیک را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد

در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد، گروه قابل توجه ای از محصولات و خدمات نوآورانه، بار دیگر نشان داده خواهند شد و هنوز هم پتانسیل بازار قابل توجه ای دارند.نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد برای کمک به غرفه داران و بازدیدکنندگان جهت کشف و شناسایی بازارهای بالقوه طراحی شده است.نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد به بخش های صنعتی متنوعی نظیر تولید ماشین آلات چاپ، بسته بندی، قالب گیری، و… می پردازد.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد 

 • ماشین آلات و ابزارآلات تولید و بازیافت
 • ماشین آلات قالب سازی تزریقی و دمیدنی
 • دستگاه های پرس
 • ماشین آلات تولید و اصلاح واکنش رزین ها
 • ماشین آلات و کارخانجات برای اتمام کار، پیراستن ، چاپ و علامت گذاری
 • ماشین آلات جوش کاری
 • ابزار، قطعات و اجزای سازنده
 • لوازم جانبی
 • تجهیزات اندازه گیری، کنترل، تنظیم و محک
 • محصولات نیمه تمام، قطعات فنی و محصولات پلاستیکی تقویت شده
 • مواد خام
 • ترکیبات

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد.

موفقیت در نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

مرکز نمایشگاهی nesco

1402/09/16الی1402/09/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/01/27الی1403/01/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

ریاض عربستان سعودی مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/02/17الی1403/02/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/09/22الی1402/09/24

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1402/11/12الی1402/11/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

1403/06/14الی1403/06/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد

نمایشگاه بین المللی لاستیک و پلاستیک مشهد در  19 الی 22 مرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی مشهد

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.