نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

1403/09/16

شروع نمایشگاه

1403/09/20

پایان نمایشگاه

125000 متر

فضای نمایشگاه

1500 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند مرکز نمایشگاهی nesco

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند در مرکز نمایشگاهی nesco از 16 الی 20 آذر 1402 برگزار خواهد شد.

می توان از نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند 4 لغایت 6 مهر 1403، به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پلاستیک در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگان از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پلاستیک جهان است. همچنین نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی پلاستیک با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پلاستیک است.

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است . نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند با همکاری سازمان صنعت پلاستیک هند برگزار خواهد گردید و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است. در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد. در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی است، از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شما و شناساندن برند شما به جهان و جلسات b٢b ،توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک هند است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند شرکت کرد؟

 • به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای صنعت پلاستیک در منطقه، به شما فرصت می‌دهد تا با آخرین تکنولوژی‌ها و ماشین‌آلات پلاستیک آشنا شوید. این اطلاعات می‌توانند به بهبود فرآیندهای تولید و کیفیت محصولات پلاستیکی کمک کنند.
 • نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند معمولاً کنفرانس‌ها و سمینارهایی با حضور اساتید و متخصصان در زمینه پلاستیک و فناوری پلاستیک برگزار می‌کند. شما می‌توانید از دانش تخصصی این افراد بهره‌برده و مهارت‌های خود را تقویت کنید.
 • در این نمایشگاه، شما می‌توانید محصولات پلاستیکی جدیدی که توسط تولیدکنندگان ارائه می‌شوند را مشاهده کنید. این امکان به شما می‌دهد تا بهترین مواد پلاستیکی را برای تولید محصولات خود انتخاب کنید.
 • حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند به شما امکان می‌دهد تا تصویر برند خود را بهبود دهید و به عنوان یک شرکت معتبر در صنعت پلاستیک و ماشین‌آلات پلاستیک شناخته شوید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پلاستیک بمبئی است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پلاستیک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند 

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند ، ارائه تازه‌های علمی در رشته پلاستیک است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند

 • تخته‌ها و ورق‌های پلاستیکی: انواع تخته‌ها و ورق‌های پلاستیکی با اهداف مختلف از جمله کاربردهای ساختمانی، بسته‌بندی، صنایع خودروسازی
 • لوله‌ها و مخازن پلاستیکی: لوله‌ها و مخازن پلاستیکی برای انتقال مواد مختلف از جمله آب، شیمیایی، نفت و گاز، آب‌شیرین کننده
 • قطعات صنعتی پلاستیکی: انواع قطعات و کالاهای مهندسی پلاستیکی مانند تزریق‌پلاستیک، تراشکاری پلاستیک، قطعات الکترونیکی
 • مواد پلاستیکی و ترکیبی: مواد پلاستیکی مختلف برای تولید محصولات پلاستیکی از جمله پلیمرها، پلی‌اورتان‌ها، پلی‌کربنات
 • ماشین‌آلات و تجهیزات تولید پلاستیک: دستگاه‌ها و ماشین‌آلات مورد نیاز جهت فرآیندهای تولید محصولات پلاستیکی از جمله ماشین‌های تزریق‌پلاستیک، خطوط تولید فیلم
 • ماشین‌آلات و تجهیزات بازیافت پلاستیک: دستگاه‌ها و ماشین‌آلات برای بازیافت و تجدید استفاده از مواد پلاستیکی مانند آسیاب‌ها، خطوط بازیافت
 • دیگر محصولات پلاستیکی: انواع محصولات پلاستیکی متفرقه از جمله بسته‌بندی‌های پلاستیکی، وسایل آشپزخانه، لوازم بهداشتی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی پلاستیک دهلی نو (plast focus) مرکز نمایشگاهی دهلی نو

1402/11/12الی1402/11/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی nesco

آدرس :