نمایشگاه بین المللی صنعت پلیمر و پلاستیک تهران-ایران

1403/02/20

شروع نمایشگاه

1403/02/24

پایان نمایشگاه

25000 متر

فضای نمایشگاه

140 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک ایران (محصولات پلاستیکی، ماشین آلات و تکنولوژی ها، مستربچ و کامپاندهای پلیمری)

  • نمایشگاه صنعت پلاستیک تهران
  • زمان: 20 الی 24 اردیبهشت 1403
  • ساعات بازدید: 10 الی 18

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک ایران، (محصولات پلاستیکی .ماشین آلات و تکنولوژی ها، مستربچ و کامپاندها پلیمری) انقلابی در حوزه برگزاری نمایشگاه‌های کشور خواهد بود. با توجه به سیر صعودی تولیدات محصولات پلاستیکی و مصرف این مواد در ایران و جهان، صنعت پلاستیک رشد خیره‌کننده‌ای در مقایسه با صنایع دیگر در جهان دارد. ایران نیز به عنوان بخش مهمی در خاورمیانه که جایگاه نخست دسترسی به ذخایر نفت و گاز در جهان را داراست، توانسته در سال‌های گذشته بیش از 67 پتروشیمی راه اندازی کند که به تبع آن صنایع پائین دستی پلیمر شکل گرفته است. در همین راستا ایران در حوزه صنعت پلیمر، محصولات پلاستیکی، ماشین آلات، مستربچ و کامپاندها پیشرفت‌های بسیار مطلوبی را پشت سر گذاشته است.

با توجه به سیاست‌های دست‌اندرکاران این صنعت (خصوصی و دولتی) و چشم‌انداز پیش روی صنعت پلاستیک و با توجه به پتانسیل‌های داخلی برای صادرات که با حمایت انجمن‌ها و تشکل‌های دولتی و غیردولتی همراه است، اقدام به برگزاری نمایشگاه محصولات پلاستیکی، ماشین آلات صنعت پلاستیک، کامپاندها و مستربچ کرده‌ایم تا خریداران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را از کشورهای مختلف برای معرفی توانمندی‌های صنعت پلاستیک ایران جذب کنیم.

با توجه به مزیت‌های رقابتی ایران همچون قیمت تمام شده مقرون‌به‌صرفه مواد اولیه، همجواری با بیش از 15 کشور، نیروی کاری متخصص با دستمزدهای مناسب، انرژی ارزان‌قیمت، برخورداری از مناطق ویژه اقتصادی و معاف از مالیات و حمایت‌های دولتی برای صادرات، ایران جایگاه ویژه‌ای در جهان برای تولید و ارائه محصولات پلاستیکی در خاورمیانه می‌تواند داشته باشد.

چرا در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک ایران ثبت نام کنیم؟

نمایشگاه بین المللی صنعت پلیمر ایران در فضایی بالغ بر 25 هزار مترمربع و متشکل از 180 شرکت کننده داخلی و خارجی و با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران و اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران، شهرداری تهران، انجمن صنایع پلاستیک ایران، انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری ایران، اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دست پتروشیمی، اتحادیه صنف سازندگان و فروشندگان مصنوعات پلاستیک و نایلون، ملامین و مشمع تهران و انجمن صنایع همگن پلاستیک برگزار خواهد شد.

رایزنان اقتصادی ایران با سایر کشورها با هدف دعوت از روسای اتحادیه‌ها و تشکل‌های پلاستیکی از اوراسیا، حوزه CIS و کشورهای عراق و افغانستان برای بازدید از نمایشگاه محصولات پلاستیک، ماشین آلات صنعت پلاستیک، مواد اولیه پتروشیمی (مستربچ و کامپاندها) ایران مهمان ویژه ما خواهند بود.

این نمایشگاه با هدف بازاریابی بین المللی و ارتقاء دستاوردهای صنعت پلاستیک، صنعت پلیمر، محصولات پلاستیکی، مستربچ و کامپاند ایران برگزار می‌گردد و پیش‌بینی ما این است که این نمایشگاه را با حمایت دست‌اندرکاران این صنعت به یک برند در حوزه محصولات پلاستیکی و ماشین آلات، مستربچ و کامپاندها در خاورمیانه تبدیل کنیم.

این رویداد بین‌المللی با هدف معرفی محصولات تولیدی صنعت پلاستیک ایران به مصرف کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌گردد و تولیدکنندگان ماشین‌آلات صنعت پلاستیک ایران با حضور در این نمایشگاه پا به میدان گذاشته‌اند تا فناوری و تکنولوژی روز خود را به نمایش گذاشته و در قالب نمایشگاه، نقاط ضعف و قدرت خود را بررسی کنند.

این نمایشگاه یک پیش‌نیاز بسیار باارزش و قدرتمند برای صنعتی است که سالیانه نزدیک به 50 میلیون تن مواد اولیه تولید می‌کند که حدودا 20 الی 30 درصد آن مصرف داخلی و مابقی صادر می‌گردد و تخمین زده می‌شود که بیش از 250 الی 400 هزار نفر در صنایع بالا دستی و پایین دستی این صنعت مشغول به کار هستند.

طبق بررسی های اولیه پیش‌بینی می‌شود که در حدود 45 هزار نفر از نمایشگاه صنایع پلاستیک ایران و غرفه‌های آن بازدید خواهند کرد. حضور وزرای محترم برای افتتاح این نمایشگاه و همچنین حضور تشکل‌ها، انجمن‌ها، اتحادیه‌ها، تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک و صنعت پلیمر ایران یک اتفاق بی‌سابقه خواهد بود!

ستاد نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران، طی یک نشست خبری و با سخنرانی مدیر مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران به بررسی جزئیات برگزاری این نمایشگاه و دستاوردهای آن پرداختند. بخشی از گفتارهای این جلسه در گزارش «مروری بر نشست خبری نخستین دوره نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران» آورده شده است.

غرفه داران نمایشگاه صنعت پلاستیک، محصولات پلاستیکی، ماشین آلات صنعت پلاستیک و مستربچ و کامپاندهای ایران تهران

چرا باید از این نمایشگاه بازدید کرد؟

این نمایشگاه یکی از مهم ترین رویدادهای صنعت پلاستیک ایران است که در حوزه پلیمر، محصولات پلاستیکی، ماشین آلات، مستربچ و کامپاندها در خاورمیانه برگزار می‌گردد و برترین تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی ایران به همراه مواد افزودنی در آن شرکت کرده‌اند.
نکته حائز اهمیت، حضور تولیدکنندگان ماشین آلات صنعت پلاستیک ایران و برخی کشورهای پیشرو در این رویداد بین‌المللی است. این نمایشگاه با حمایت مستقیم انجمن‌ها، تشکل‌ها و دست‌اندرکاران حوزه پلاستیک در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی شهر افتاب برگزار می‌گردد و هدف اصلی آن ارتقا و توسعه صادرات و کشف نیازهای بازار هدف است. نمایشگاه پلاستیک تهران به این دلیل شکل گرفته تا غرفه‌داران علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، به بازارهای منطقه نیز از طریق بازدیدکنندگان بین‌المللی ورود کنند.
با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت پلیمر ایران این فرصت را خواهید داشت تا با آخرین دستاوردهای ایران در زمینه پلاستیک آشنا شوید. همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی را برای شما فراهم می‌کند تا به صورت مستقیم با صادرکنندگان و واردکنندگان پلاستیک آشنا شده و قراردادهای مورد نظر خود را در نمایشگاه ثبت کنید.

دسته بندی محصولات نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک تهران ایران

  • تولیدکنندگان انواع ظروف یکبارمصرف، محصولات بسته‌بندی مواد غذایی و شوینده و آرایشی بهداشتی و تولیدکنندگان انواع ظروف پلاستیکی خانگی و صنعتی
  • انواع ماشین‌الات صنعتی خطوط تولید نایلون، اکسترودرها، تولید لوله‌های PVC، آسیاب پلاستیک و …
  • محصولات و قطعات پلاستیکی صنعت خودرو و ناوگان حمل‌ونقل
  • محصولات پلاستیکی مرتبط با حوزه ساخت و ساز و مخازن پلاستیکی
  • تجهیزات پلاستیکی آزمایشگاهی و بیمارستانی
  • مستربچ‌ها و کامپاندها

محل نمایشگاه صنعت پلاستیک ایران 

نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران مدرن‌ترین مرکز نمایشگاهی ایران است که در بخش جنوبی پایتخت و با امکانات ویژه‌ای در سال 1395 به بهره‌برداری رسید. این نمایشگاه به شریان‌های اصلی بزرگراه‌های تهران، فرودگاه امام خمینی (ره) و چندین هتل بین‌المللی دسترسی دارد. بهره‌مندی از سالن‌هایی مسقف و وسیع به متراژ 25 هزار مترمربع، امکانات مناسب رفاهی همچون پارکینگ، رستوران، کافی‌شاپ و فروشگاه، فضای سبز و دسترسی راحت به مترو و لوازم حمل‌ونقل عمومی از دیگر دلایل ارجحیت این نمایشگاه در برگزاری رویدادهای داخلی و بین‌المللی شناخته می‌شود.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه محصولات پلاستیکی ایران

با غرفه سازی در نمایشگاه پلاستیک تهران می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در ابتدا مراجعه کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های رقابتی شما در مقایسه با رقبا در نگاه اول آشنا شوند و در گام بعدی برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند. غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما به تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما پاسخ خواهد داد؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه ساز خود دقت لازم داشته باشید!

حامیان، اسپانسرین و بانیان نمایشگاه

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/06/18   الی   1403/06/21

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی پلاستیک دهلی نو (plastfocus)

نمایشگاه بین المللی پلاستیک دهلی نو (plast focus) مرکز نمایشگاهی دهلی نو

1403/11/13   الی   1403/11/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک بمبئی هند مرکز نمایشگاهی nesco

مرکز نمایشگاهی nesco

1403/09/16   الی   1403/09/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی لاستیک، پلاستیک، مواد و صنایع پتروشیمی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1404/01/26   الی   1404/01/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک و پتروشیمی ریاض عربستان سعودی مرکز نمایشگاهی ریاض

ریاض عربستان سعودی مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/02/17   الی   1403/02/20

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک پلاستیک مواد پتروشیمی و صنایع وابسته(Chinaplas) شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1403/02/04   الی   1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی پلاستیک (PLASTINDIA) هند دهلی نو مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan

نمایشگاه بین المللی دهلی نو (Pragati Maidan)

1404/11/12   الی   1404/11/16

مشاهده جزئیات

5

/

4

امتیاز شرکت کنندگان

1403/01/15

پرسش

من فروشنده محصولات پلاستیکی تو تبریز هستم. میخواستم سوال کنم که چه شرکت هایی تو نمایشگاه صنعت پلیمر ایران حضور دارن و چه محصولاتی داخل نمایشگاه عرضه میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.

نقاط مثبت

+

تعداد شرکت کنندگان

+

دسترسی راحت به محل نمایشگاه

+

امکانات عمومی نمایشگاه

آیا این نظر برای شما مفید بود؟

0

با سلام شرکت های بزرگ در زمینه محصولات پلاستیکی در نمایشگاه حضور دارن؛ محصولاتی همچون ماشین آلات، تولیدات و ... در نمایشگاه عرضه خواهند شد

آیا این نظر برای شما مفید بود؟

0
booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

آدرس : G8WW+FFP Morad Abad, Tehran, Tehran Province