1402/09/13

شروع نمایشگاه

1402/09/16

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

160 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی(MedTravelExpo) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی(MedTravelExpo) مسکو، کلینیک ها و مراکز درمانی از کشورهای آلمان، سوئیس، اسرائیل، کره جنوبی، قبرس، یونان، فنلاند، فرانسه، مجارستان، چین و سایر کشورها حضور دارند.بیمارستان‌های تخصصی، کلینیک‌ها و مراکز درمانی و همچنین ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی جهانی، استراحتگاه‌های بهداشتی، اسپا و سایر متخصصان پزشکی نیز در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی روسیه مسکو حضور خواهند داشت.

می توان نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های پزشکی و درمانی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشور های مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه پزشکی و درمانی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد پزشکی و درمانی جهان است. نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی پزشکی و درمانی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای پزشکی و درمانی است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن پزشکی و درمانی روسیه در این نمایشگاه است انجمن پزشکی و درمانی روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه پزشکی و درمانی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات پزشکی و درمانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار پزشکی و درمانی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات پزشکی و درمانی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت پزشکی و درمانی را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

موضوعاتی که در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو مطرح است

  • استراحتگاه های بهداشتی و آبگرم
  • کلینیک های عمومی و تخصصی و مراکز درمانی
  • هتل های آبگرم و سلامتی
  • آژانس های گردشگری پزشکی
  • خدمات شغلی
  • مراکز پزشکی تولید مثل
  • کلینیک های طب جایگزین
  • کلینیک های دندانپزشکی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی کراچی (karachi expo centre)

1402/10/14الی1402/10/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

عربستان مرکز نمایشگاهی ریاض

1403/07/11الی1403/07/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1402/11/09الی1402/11/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/09/13الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1402/09/13الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

شنزن چین مرکز نمایشگاهی Baoan

1403/06/08الی1403/06/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی

شانگهای چین مرکز نمایشگاهی DLG

1402/08/17الی1402/08/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی خدمات پزشکی و درمانی روسیه مسکو از 13 الی 16  آذرماه 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.