نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکینمایشگاه بین المللی نمایشگاه تجهیزات و تاسیسات پزشکی

1403/07/14

شروع نمایشگاه

1403/07/16

پایان نمایشگاه

30000   متر

فضای نمایشگاه

750   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

تاریخ برگزاری: 14 الی 16 مهر 1403

محل برگزاری: مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan دهلی نو

ساعات بازدید: 10:00 الی 18:00

رزرو غرفه در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

تور بازدید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall) بزرگترین نمایشگاه تجهیزات پزشکی B2B هند است که توسط Medexpert Business Consultants Pvt Ltd، توسط دکتر Manivannan S، مدیر عامل بیمارستان Kauvery یک گروه بیمارستانی 2000 تختخوابی در جنوب هند برگزار می شود. این بیمارستان 19 سال پیش با 30 تخت توسط متخصصان جوان با دانش محدود در مورد صنعت بیمارستان راه اندازی شد. آنها در مسیر رشد خود با موانع زیادی روبرو بودند. مدیکال با این ایده متولد شد که تخصص خود را با برادران پزشکی همکار به اشتراک بگذارد. Medicall به عنوان یک پلتفرم بازاریابی عمل می کند که در آن شرکت های تجهیزات محصولات و خدمات خود را به صاحبان بیمارستان و تصمیم گیرندگان به نمایش می گذارند.

Medicall بزرگترین گردهمایی پزشکان، صاحبان بیمارستان ها، شرکت های مراقبت بهداشتی، فناوری، محصولات و خدمات در هند است. سالانه، مدیکال 3 نمایشگاه در 3 شهر مختلف هند برگزار می کند و این رویداد پذیرای بیش از 1000 شرکت نمایشگاهی و 30000 شرکت کننده از 20+ کشور است.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall) بازدید کنید؟

 • بیش از 1000 شرکت غرفه‌دار با بیش از 6000 محصول در نمایشگاه مدیکال شرکت می‌ کنند و به همین دلیل این رویداد به عنوان ایده‌آل‌ترین محل برای خرید تجهیزات پزشکی عمل می‌کند.
 • از شرکت های بین المللی و شرکت های معتبر هندی نمایندگی دریافت کنید.
 • بهترین و جدیدترین ها را در صنعت مراقبت های بهداشتی دریافت کنید.
 • دریافت اطلاعات جدید در زمینه مراقبت های بهداشتی
 • با شرکای جدید ملاقات کنید.
 • در جلسات کاری ویژه 1-1 شرکت کنید.

چه کسانی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall) حضور دارند؟

 • این بخش ممکن است شامل پزشکان و جراحان باشند. مدیکال به عنوان یک رهبر در صنعت مراقبت های بهداشتی که بر اهمیت نوآوری تاکید دارد، اطمینان می دهد که چندین راه از طریق نمایشگاه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در دسترس است تا خودشان را توسعه دهند. این رویداد نه تنها از طریق نمایشگاه بینش هایی را در مورد پیشرفت های صنعت مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد، بلکه سمینارها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی اختصاصی Brainstorm Medicall فرصت رشد در زمینه ها و رشته های مختلف را فراهم می کند.
 • متخصصانی که مسئولیت خرید و تدارکات برای امکانات بهداشتی، ارائه دهندگان آموزشی و انجمن های تخصصی پزشکی را بر عهده دارند، از Medicall به عنوان راهی برای شروع کارآمد هر سال استفاده می کنند. با استفاده از نمایشگاه به عنوان فرصتی برای پیشی گرفتن از نیازهای محصول سال آینده، آنها طیف گسترده ای از گزینه های موجود را در بر می گیرند و سپس با حضور تأثیرگذاران کلیدی شرکت های تولیدی برای تضمین بهترین معاملات، بحث های مفصلی را انجام می دهند. خرید و تدارکات شامل پروفایل هایی مانند مالکان بیمارستان، مدیر پزشکی، مدیران خرید، مهندسان زیست پزشکی، تصمیم گیرندگان کلیدی، صاحبان مراکز تشخیصی و سایر مراکز بهداشتی درمانی و سیاست گذاران کلیدی از بخش های دولتی است.
 • سازندگان دستگاه ها و تجهیزات پزشکی از Medicall به عنوان فرصتی برای نمایش آخرین محصولات خود در صنعت مراقبت های بهداشتی هند استفاده می کنند. سالانه بیش از 1000 شرکت از بیش از 20 کشور در آن شرکت خواهند کرد. شرکت‌ های مختلف از سازمان‌ های بزرگ تا کارآفرینان کوچک‌تر در Medicall شرکت می‌ کنند. با حضور بیش از 30000 نفر در سال و هزاران محصول به نمایش درآمده، معاملات تجاری در هر دقیقه از نمایشگاه اتفاق می‌افتد، که واقعاً Medicall را به مکانی تبدیل می‌کند که دنیای مراقبت‌های بهداشتی برای انجام تجارت به آنجا می‌آید.
 • مدیکال تجربه سودمندی را برای تمام فروشندگان و توزیع کنندگانی که به دنبال ارتباط با بازیگران کلیدی صنعت، متخصصان فروش و توسعه کسب و کار هستند که وظیفه دارند سبد محصولات خود را گسترش دهند و کارآفرینانی که امیدوارند “محصول بزرگ بعدی” را برای عرضه در کشور خود تهیه کنند، فراهم می کند.

در نمایشگاه لوازم پزشک هنددهلی نو با چه کسانی ملاقات خواهید کرد؟

افرادی که به عنوان بخشی از تقویم سالانه خود در Medicall شرکت می کنند:

 • متخصصانی که مسئولیت خرید و تدارکات را بر عهده دارند مانند مالکان بیمارستان، مدیر پزشکی، مدیران خرید، مهندسان پزشکی، تصمیم گیرندگان کلیدی، صاحبان مراکز تشخیصی و سایر مراقبت‌ های بهداشتی و سیاست‌ گذاران کلیدی از بخش‌ های دولتی، از Medicall به عنوان بستری برای شروع هر سال استفاده می‌ کنند. به طور موثر با استفاده از نمایشگاه به عنوان فرصتی برای پیشی گرفتن از نیازهای محصول سال آینده، آنها طیف گسترده ای از گزینه های موجود را در بر می گیرند و سپس با حضور تأثیرگذاران کلیدی شرکت های تولیدی برای تضمین بهترین معاملات، بحث های مفصلی را انجام می دهند.
 • مدیکال تجربه سودمندی را برای تمامی فروشندگان، توزیع کنندگان، وارد کنندگان و صادر کنندگانی که به دنبال برقراری ارتباط با بازیگران کلیدی صنعت، متخصصان فروش و توسعه کسب و کار هستند که وظیفه دارند سبد محصولات خود را گسترش دهند و کارآفرینانی که امیدوارند “محصول بزرگ” بعدی را تهیه کنند را فراهم می کند.
 • شبکه ای با بیش از 30000 متخصص مراقبت های بهداشتی و تجارت که در نمایشگاه حضور دارند و با تامین کنندگان جدید، شرکای تجاری و مشتریانی که به دنبال تجارت هستند ارتباط برقرار کنید.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

 • تصویربرداری پزشکی، CT، DR، سیستم اشعه ایکس، ابزار تشخیص اولتراسونیک، تجهیزات تشدید مغناطیسی، دستگاه درمان تومور، فیلم پزشکی و سیستم پردازش و محصولات رادیولوژی، محصولات اولتراسوند، محصولات پزشکی هسته‌ای، تصویربرداری مولکولی و محصولات مداخله‌ای، حوزه الکترونیک پزشکی، الکتروسرجری، ECG، EEG، ابزار تشخیصی الکترومیوگرافی، ابزار مانیتورینگ، دستگاه های اندازه گیری فشار الکترونیکی
 • تجهیزات تشخیص و درمان، سیستم آندوسکوپی، تجهیزات درمان گوش و حلق و بینی، تجهیزات آنالیز دینامیک، تجهیزات برودتی، تجهیزات درمان دیالیز، جراحی اولتراسونیک، تجهیزات بیماری های قلبی و عروقی، تجهیزات بیماری های مغز و اعصاب
 • لوازم ضدعفونی کننده، استریل کننده هوای پزشکی، استریل کننده خلاء، سیستم تمیزکننده اولتراسونیک، ضد عفونی کننده، محصولات یکبارمصرف
 • لوازم اتاق عمل و لوازم جراحی، باند پزشکی، گاز، ماسک، روپوش جراحی، گچ پزشکی، دستکش های پزشکی، فیلم های محافظ جراحی، نوارهای تنفسی پزشکی، چسب ها، اپلیکاتورها، سرنگ های یکبار مصرف، ست های تزریق، استپلر، تجهیزات جراحی لیزر، دستگاه های بیهوشی، ونتیلاتور، مانیتور، مهندسی اتاق عمل، چراغ های عمل، برج های آویز
 • تجهیزات توانبخشی و فیزیوتراپی، دستگاه های کمکی، تجهیزات پزشکی با فرکانس بالا، تجهیزات ویژه سالمندان و معلولان، فشارسنج، گلوکز سنج، دماسنج، ابزار پتانسیل درمانی، تجهیزات حفاظت از اشعه، تجهیزات بانک خون، تجهیزات پزشکی دهان، تجهیزات پزشکی ارتوپدی
 • مواد مصرفی ایمپلنت ارتوپدی، ابزار و تجهیزات جراحی ارتوپدی و ابزارهای قدرتی استخوانی و سایر محصولات مرتبط با ارتوپدی در سه دسته مفاصل، تروما و ستون فقرات
 • تجهیزات بیمارستانی، تخت های پزشکی، تجهیزات کنترل عفونت، اتوماسیون داروخانه، مبلمان بیمارستان، پوشاک بیمارستانی، برانکارد، صندلی چرخدار، تجهیزات تهویه مطبوع، آمبولانس‌ها و تجهیزات حمل‌ونقل بیمارستانی، تجهیزات و لوازم پرستاری بخش، میز، کابینت و قفسه
 • مدیریت پسماندهای پزشکی و زباله‌های بیمارستانی و عفونی

اهمیت غرفه سازی در MEDICALL دهلی نو هند

با غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall) می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما، در تحقق تمام خواسته‌هایتان در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌های شما نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه توانبخشی دبی

نمایشگاه بین المللی توانبخشی دبی (AccessAbilities) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/07/16   الی   1403/07/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه و کنفرانس پزشکی خانواده دبی (IFM)

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی پزشکی خانواده دبی (IFM) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/08/08   الی   1403/08/10

مشاهده جزئیات

نمایشگاه دندانپزشکی دبی

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی دبی (AEEDC) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/16   الی   1403/11/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Medlab) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/15   الی   1403/11/18

مشاهده جزئیات

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دبی (عرب هلث)

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی و مراقبت های بهداشتی دبی (عرب هلث) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/11/08   الی   1403/11/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه تجهیزات آزمایشگاهی دبی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی دبی (Arablab) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/07/03   الی   1403/07/05

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندان پزشکی

نمایشگاه بین المللی تجهیزات دندانپزشکی پکن چین (SINO-DENTAL)

نمایشگاه بین المللی پکن

1404/03/19   الی   1404/03/22

مشاهده جزئیات

reserve

رزرو غرفه در  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

رزرو غرفه

tour-ticket

تور بازدید از  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

درخواست تور

booth

غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی هند دهلی نو (Medicall)

غرفه سازی

محل برگزاری نمایشگاه

 • مرکز نمایشگاهی Pragati Maidan دهلی نو

آدرس :