1402/09/23

شروع نمایشگاه

1402/09/27

پایان نمایشگاه

25000 متر

فضای نمایشگاه

1000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه هنر مسکو روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های هنر در روسیه نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد هنر روسیه است.

روسیه یکی از معدود کشورهایی است که موفق به حفظ کامل سنت های تاریخی و ویژگی های سبکی از توسعه هنر عامیانه شده است. به منظور حفظ هنر مردمی در شرایط اقتصاد بازار ، محافظت و نمایندگی از منافع آنها در نهادهای اجرایی فدرال و منطقه ای در سال 1990 ، به ابتکار شرکت ها ، انجمن “مفاد هنری عامیانه روسیه” ایجاد شد.

نمایشگاه بین المللی هنر مسکو که توسط وزارت آموزش و علوم روسیه پشتیبانی می شود ، با هدف آموزش معنوی و اخلاقی و پیشرفت هنری و پیشرفته کودکان در سن پیش دبستانی و دبستان ، از طریق ایجاد “کلاسهای هنری” در غرفه های آموزشی نمایشگاه بین المللی هنر مسکو، که توسط محصولات صنایع دستی هنری عامیانه نشان داده شده است ، محیطی مطلوب را برای توسعه و آموزش یک شخص خلاق ایجاد می کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی هنر مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن هنر مسکو در این نمایشگاه است. انجمن هنر مسکو چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی هنر مسکو بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه هنر مسکو است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصولات در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و خدمات و تجهیزات هنر آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار هنر را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات هنر را می دهد.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی هنر مسکو

هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه هنر است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی هنر مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد هنر و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده هنر با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای هنر است.

 بازدید کنندگان نمایشگاه  بین المللی هنر مسکو 

  • مجموعه داران هنری
  • هنرمندان، دلالان
  • موزه داران
  • منتقدان
  • هنر دوستان

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/02/13الی1403/02/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/09الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

1402/06/27الی1402/06/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/03/29الی1402/04/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت معدن|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/03/22الی1402/03/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/02/27الی1402/02/31

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه هنر مسکو روسیه

نمایشگاه بین المللی هنر روسیه مسکو از 23 الی 27 آذر 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.