1402/06/27

شروع نمایشگاه

1402/06/29

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

140 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک ( SGI ) امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک امارات متحده عربی- دبی

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک ( SGI ) امارات متحده عربی- دبی برخی از مهم ترین فناوری هایی را که آینده صنعت ما را شکل خواهند داد به نمایش خواهد گذاشت. جدا از بخش های سنتی مانند چاپ با فرمت بزرگ، چاپ پارچه، حکاکی و برش دقیق، شامل بخش های رو به رشدی مانند تابلوهای دیجیتال، چاپ سه بعدی و برچسب زدن می باشد. نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی بزرگترین نمایشگاهی است که در زمینه چاپ، تابلو و تصویر گرافیکی با فرمت گسترده در خاورمیانه برگزار می شود.

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی که به دلیل نمایش جدیدترین و نوآورانه‌ ترین فناوری‌ ها در منطقه شناخته می‌ شود، بزرگترین نمایشگاه علامت‌ گذاری، تابلوهای دیجیتال، راه‌حل‌ های علامت‌ گذاری خرده‌ فروشی، رسانه‌ های فضای باز، صفحه نمایش و صنعت چاپ دیجیتال در منطقه خاورمیانه است. این نمایشگاه در مرکز تجارت جهانی دبی، امارات برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی بزرگترین برندهای جهانی را برای نمایش محصولات و راه حل های خود به هزاران بازدید کننده از خاورمیانه، آفریقا، اروپا و آسیا جذب می کند. در واقع این نمایشگاه دروازه ایده آلی برای ورود به بازارهای تصویربرداری و گرافیکی خاورمیانه و آفریقا است.

می توان از نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های تصویربرداری و گرافیکی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در رشته تصویربرداری و گرافیکی است که منجر به ارتقا سلامت و دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد تصویربرداری و گرافیکی جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی تصویربرداری و گرافیکی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای تصویربرداری و گرافیکی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات تصویربرداری و گرافیکی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت تصویربرداری و گرافیکی را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک ( SGI ) امارات متحده عربی- دبی شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار دبی با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، امارات از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه  های دبی  نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن تصویربرداری و گرافیکی دبی در این نمایشگاه است انجمن تصویربرداری و گرافیکی دبی چندین سال است که در دبی فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد

چرا باید از نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه تصویربرداری و گرافیکی دبی است. این نمایشگاه دارای تنوع  محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات تصویربرداری و گرافیکی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار تصویربرداری و گرافیکی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توزیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی  با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان  و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک ( SGI ) امارات متحده عربی- دبی

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های  شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

دبی امارات متحده عربی مرکز نمایشگاهی DWTC

1403/02/13الی1403/02/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/09/23الی1402/09/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی مشهد

1402/09/09الی1402/09/12

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/07/25الی1402/07/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی شیراز

1402/03/29الی1402/04/01

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت فولاد|نمایشگاه بین المللی صنعت معدن|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی اصفهان

1402/03/22الی1402/03/25

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت طلا وجواهر|نمایشگاه بین المللی صنعت هنر

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/02/27الی1402/02/31

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک امارات متحده عربی- دبی

نمایشگاه بین المللی تصویربرداری و گرافیک دبی از تاریخ 27 الی 29 شهریور 1402 برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی دبی - Dubai World Trade Centre

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.