نمایشگاه بین المللی صنعت نفتنمایشگاه بین المللی نفت و گاز, صنایع پتروشیمی

1403/01/06

شروع نمایشگاه

1403/01/08

پایان نمایشگاه

10000 متر

فضای نمایشگاه

1800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی (CIPPE) پکن چین مرکز نمایشگاهی پکن

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن در تاریخ 6 الی 8 فروردین ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی پکن برگزار خواهد شد.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن چین (CIPPE) یک رویداد برجسته در صنعت نفت و گاز در جهان است که سالانه در پکن برگزار می شود. این نمایشگاه بستر عالی برای اتصال به تجارت، نمایش فناوری پیشرفته، برخورد و ادغام ایده های جدید است. در این نمایشگاه شرکت های NOCs ، IOCs ، EPCs ، شرکت های خدمات، تجهیزات و فن آوری تولید و تامین کنندگان در طول سه روز گرد هم می آیند. نمایشگاه نفت و گاز پکن چین در مقیاس 100،000 متر مربع برگزار می شود و انتظار می رود از 1800 غرفه دار با بیش از 18 غرفه بین المللی و 120،000 بازدید کننده حرفه ای استقبال کنند.

از آنجایی که کشور چین به علت تقاضای زیاد به طور مداوم در حال افزایش اکتشاف و تولید نفت و گاز می باشد و در حال توسعه و جستجوی فناوری های جدید در نفت و گاز است، از این رو نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن یک بستر عالی برای افزایش سهم بازار خود در چین به شما ارائه می دهد.

می توان از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های نفت و گاز در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن چین شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار چین با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، چین از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های چین نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن نفت و گاز چین در این نمایشگاه است. انجمن نفت و گاز چین چندین سال است که در چین فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن با استفاده از تجربیات    برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن چین بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه نفت و گاز چین است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات نفت و گاز آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی نفت و گاز چین پکن 

هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز چین پکن، ارائه تازه‌های علمی در حوزه نفت و گاز است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز چین پکن، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد نفت و گاز جهان است. نمایشگاه بین المللی نفت و گاز چین پکن بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد نفت و گاز و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده نفت و گازی نفت و گاز با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای نفت و گاز است.

 غرفه داران نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن چین

 • مجموعه ژنراتور و سایر تجهیزات مکانیکی قدرت
 • وسیله نقلیه ویژه میدان نفتی
 • محصول ضد انفجار صنعتی
 • تجهیزات برق ، محصولات سیم و کابل برق
 • تحقیقات علمی نفت و پتروشیمی و تجهیزات فنی آزمایشگاهی
 • فن آوری و فناوری تصفیه نفت
 • فرآیند و فناوری پتروشیمی
 • تعمیر و نگهداری، نگهداری و مدیریت تجهیزات
 • تجهیزات و فناوری مکانیکی مایع
 • فن آوری و تجهیزات سوخت و روغن کشی
 • سیستم ها و امکانات فروش
 • محصولات پتروشیمی و مواد پیشرفته
 • حفاظت از محیط زیست ، صرفه جویی در انرژی و مدیریت ایمنی
 • تجهیزات اعلام حریق ، ایمنی صنعتی و تجهیزات حفاظت نیروی کار
 • تمیزکاری صنعتی و مواد و تجهیزات ضد زنگ و تجهیزات
 • فناوری تخلیه و بسته بندی
 • مدیریت سیستم ارتباطات و اطلاعات ، تجارت الکترونیکی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن چین 

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی پکن علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی، ثبت نام نمایشگاه، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/03/12الی1403/03/13

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

 • نمایشگاه بین المللی پکن

آدرس :