1402/09/25

شروع نمایشگاه

1402/09/27

پایان نمایشگاه

19000 متر

فضای نمایشگاه

300 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی ( OGExpo ) اربیل عراق مرکز نمایشگاهی اربیل

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی(OGExpo) اربیل عراق

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان از نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های انرژی در عراق نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق در محل نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار می شود. نمایشگاه بین المللی انرژی اربیل عراق نمایشگاهی است که در آن کالاهای بسیار مهمی به نمایش گذاشته می شود. بیشتر این موارد در رابطه با انرژی، نیرو، نفت، گاز، پتروشیمی، روشنایی، صنعت انرژی، مهندسی برق، فناوری آب و انرژی های جایگزین هستند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق شرکت کرد؟ 

نمایشگاه های اربیل عراق یک فرصت خوب و مناسب برای حضور کسب و کار و شرکت شما و ارائه محصولات و خدمات شرکت شما در اربیل عراق است. با توجه به فرصت ارتباط مستقیم بین تامین کننده و خریدار در نمایشگاه های تجاری و بازار بزرگ عراق و ارتباط تجاری مناسب بین دو کشور هرگز فرصت حضور در نمایشگاه های اربیل را در صورت علاقمندی به بازاریابی و فروش بین المللی از دست ندهید.

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار اربیل با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، اربیل از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های اربیل نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن انرژی اربیل در این نمایشگاه است انجمن انرژی اربیل چندین سال است که در اربیل فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه انرژی اربیل است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات انرژی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه هایی که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار انرژی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهداف نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق بر پیشرفت در تولید، توزیع، ذخیره و استفاده از نیرو برای برآورده کردن نیازهای داخلی و الزامات بین المللی تمرکز دارد. این رویداد چندین ساله، تولیدکنندگان پیشرو جهان، کارشناسان جهانی، دولت ها، تدارکات، مدیران پروژه و پیمانکاران را گرد هم می آورد تا با صرفه جویی و کارایی، پروژه ها را به جلو ببرند. هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه انرژی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق یک نمایشگاه تجاری سالانه است.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه

1. برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2. برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3. دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4. استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5. برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی پکن

1403/01/06الی1403/01/08

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/01/27الی1403/01/30

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

دمشق سوریه مرکز نمایشگاهی دمشق

1402/12/11الی1402/12/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی باکو آذربایجان - (baku expo center)

1403/03/11الی1403/03/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/10/24الی1402/10/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی انرژی|نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/11/09الی1402/11/11

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

ایران تهران مرکز نمایشگاهی سئول

1403/04/23الی1403/04/26

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی(OGExpo) اربیل عراق

نمایشگاه بین المللی انرژی، نفت، گاز و پتروشیمی اربیل عراق از 25 الی 27 آذرماه 1402 در نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • مرکز نمایشگاهی اربیل

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.