نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

1403/06/14

شروع نمایشگاه

1403/06/16

پایان نمایشگاه

50000 متر

فضای نمایشگاه

800 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین از 14 الی 16 شهریور ماه 1402 در شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC چین برگزار خواهد شد.

با رشد سریع صنعت بین المللی لاستیک، نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین نزدیک به 800 غرفه دار را با مساحت نمایشگاهی بیش از 50000 متر مربع گرد هم خواهند آورد. غرفه داران از نزدیک به 30 کشور و منطقه در جهان حضور دارند. این یک گردهمایی بزرگ سالانه از اپراتورها در تمام پیوندهای شرکت های مرتبط است.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین به عنوان یک پلتفرم برتر برای معرفی تکنولوژی‌ها، تجهیزات و نوآوری‌های مرتبط با صنعت لاستیک شناخته می‌شود. با حضور در این نمایشگاه، شما می‌توانید به طور اساسی با تازه‌ترین پیشرفت‌های صنعت آشنا شوید.

این نمایشگاه به شما فرصتی برای ارتقاء شبکه‌های تجاری و معرفی به مخاطبان جدید در صنعت لاستیک ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و فعالان اصلی در این صنعت در ارتباط باشید.

صنعت لاستیک همیشه در حال تغییر و تحول است. با شرکت در این نمایشگاه، شما می‌توانید از تغییرات، روندها، و مسائل مهم در این صنعت مطلع شوید و تصمیم‌گیری بهتری در کسب و کار خود انجام دهید.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنعت لاستیک شانگهای است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند که شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنعت لاستیک آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید

غرفه دران در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین

ماشین آلات لاستیکی: ماشین آلات لاستیکی، تجهیزات تشخیص محصولات لاستیکی، قالب ها، اتوماسیون و راه حل های فنی.

مواد شیمیایی لاستیکی: انواع لوازم جانبی لاستیک، کربن سیاه، سیلیس و پرکننده.

مواد لاستیکی و چارچوب: لاستیک طبیعی، لاستیک مصنوعی، لاستیک احیا شده و پودر لاستیک، ترکیبات لاستیکی و محصولات نیمه تمام، الاستومرهای ترموپلاستیک و مواد چارچوب.

محصولات لاستیکی تایر و غیر تایر: لاستیک، تسمه لاستیکی، شیلنگ، قطعات لاستیکی خودرو و مهندسی، کفش لاستیکی و سایر محصولات لاستیکی.

بازیافت لاستیک: تجهیزات خرد کردن لاستیک قراضه، تجهیزات تولیدی و لاستیک احیا شده، تجهیزات گیربکس و پیرولیز تایر، تجهیزات تست آزمایشگاهی، مواد شیمیایی لاستیک.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای چین

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای با استفاده از تجارت سازمان دهندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای و رسیدن به اهداف بازاریابی و فروش لاستیک و پلاستیک مرتبط می کند که در این راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های شما فراتر از انتظارتان می باشدبا طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای میتوان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار دادموفقیت در نمایشگاه بین المللی صنعت لاستیک شانگهای علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک

نمایشگاه بین المللی پلاستیک دهلی نو (plast focus) مرکز نمایشگاهی دهلی نو

1402/11/12الی1402/11/16

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

محل برگزاری نمایشگاه

  • شانگهای چین مرکز نمایشگاهی SNIEC

آدرس :