نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

1403/04/12

شروع نمایشگاه

1403/04/15

پایان نمایشگاه

8000   متر

فضای نمایشگاه

90   شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ایران

زمان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ایران از تاریخ 12 الی 15 تیر ماه 1403 در نمایشگاه بین المللی شیراز برقرار خواهد بود.

در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز از سراسر کشور از جمله فارس، تهران، خراسان، اصفهان و نمایندگان محصولاتی از کشورهای ایتالیا، چین و روسیه در قالب 300 غرفه، جدیدترین محصولات و خدمات خود را در زمینه های تولید انواع لوله و اتصالات، شیرآلات، بتن های آماده و نیمه آماده، آسانسور، تیرچه و بلوک، فوم، سیستم های تاسیساتی، کلید و پریز ارایه خواهد شد.

دوران فعلی صنعت ساختمان در ایران یکی از دوران‌های خاص این صنعت است و باید با تحلیل دقیق و مؤثر آینده محتمل آن را پیش روی خود ترسیم کرد و نمایشگاه با توجه به سهم عظیمی که در تبادل تجربیات و اشتراک گذاری دستاوردها، خدمات، دانش و فناوری‌های نوین دارد می‌تواند با فراهم کردن بستری مناسب به پیشرفت اقتصاد و صنعت ساختمان کشور کمک کند.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز شرکت کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ایران بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار شیراز با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ایران از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های شیراز نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ایران مراجعه می کنند.

یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن مصالح ساختمانی شیراز در این نمایشگاه است. این انجمن چندین سال است که در شیراز فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند. توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز ایران و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه ساختمان شیراز است. نه تنها خریداران از منطقه اطراف ایران بلکه، تولید کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی عمل می کند.

در این 42 سال، تولید کنندگان پیشرو صنعت ساخت و ساز برای ملاقات با شرکای جدید مثل شما در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز منتظر هستند، تا روابط جدیدی را در این چارچوب امضا کنند. گروه های اصلی عمده شامل عایق سازی، مواد شیمیایی ساختمان، نما و کاشی سقف، سیستم های ساختمانی، محصولات دکوراسیون داخلی، ماشین آلات، سخت افزار و ابزار دستی، اتوماسیون و محصولات خانه هوشمند و هر چیز دیگری در ساخت و ساز و معماری و مهندسی استفاده می شود. علاوه بر این، سخنرانان مهم نمایشگاه و سمینارهای آموزشی را نباید فراموش کنید.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز یک رویداد ایده آل برای حضور در عنوان مربوط به کسب و کار شما در تمام طول سال است.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه مصالح ساختمانی شیراز است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند که شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات مصالح ساختمانی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید.

اهداف نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز تاثیر بسزایی بر معرفی تولیدات، فروش، جذب مشتری، افزایش حجم مبادلات، کمک به انتخاب محصولات و خدمات ساختمانی و به اشتراک گذاری تجربیات و دانش و فناوری‌های نوین این صنعت دارد. این صنعت افزون بر نقش ممتازی که در تحقق اهداف اقتصادی ایفا می‌کند، می‌تواند در سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی، صنایع و تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال، رونق بازار و همچنین فعال شدن صنایع کوچک و بزرگ بسیار تاثیرگذار باشد.

غرفه داران نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

  • غرفه گچ، سیمان، آجر، سنگ معدنی و مصنوعی
  • غرفه  درب‌های ضد سرقت
  • غرفه  شیرآلات، لوله و اتصالات، یراق آلات
  • غرفه مخازن پلی اتیلن
  • غرفه انواع ساندویچ پنل، تیرچه، میلگرد، بلوک، چسب، کناف، بتن،
  • انواع عایق و رنگ‌های صنعتی و ساختمانی،
  • آسانسور و بالابر
  • دکوراسیون داخلی و نماهای خارجی

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز

با غرفه سازی در نمایشگاه ساختمان شیراز می‌توانید محصولات و خدمات خود را به گونه‌ای در معرض نمایش قرار دهید که در گام اول، مراجعه‌کنندگان به صورت کامل با خدمات و مزیت‌های شما در مقایسه با رقبا آشنا شوند و در گام بعدی، برای آشنایی بیشتر به غرفه شما مراجعه کنند.

غرفه سازی مدرن و پیشرفته متناسب با نیازهای شما در تحقق تمام خواسته‌های شما در جذب مراجعه‌کنندگان و نمایش توانمندی‌هایتان نقش بسزایی خواهد داشت؛ بنابراین در انتخاب شرکت غرفه سازی دقت لازم را داشته باشید. در این راستا، شرکت نمایشگاه سازان با بیش از 15 سال سابقه و تخصص در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی، ثبت نام در نمایشگاه، برگزاری نمایشگاه و ارائه مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه‌ها، هماهنگی جلسات B2B، انتقال ارز، سازماندهی کنفرانس‌ها و سمینارها پاسخگوی نیاز شما در این حوزه خواهد بود.

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی املاک

نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات دبی (IPS) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1404/01/25   الی   1404/01/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی (Big 5) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/09/06   الی   1403/09/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور دبی (elevator show) امارات متحده عربی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/06/26   الی   1403/06/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی آسانسور و پله برقی

نمایشگاه بین المللی آسانسور ترکیه استانبول

مرکز نمایشگاهی تویاپ استانبول

1404/02/25   الی   1404/02/28

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه ، حمام سونا و استخر

نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات حمام، سونا و استخر تهران ایران مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب

نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب تهران

1403/10/26   الی   1403/10/29

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ایران

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/07/23   الی   1403/07/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران-ایران

نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه و تجهیزات وابسته تهران ایران مرکز نمایشگاهی سئول

نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز نمایشگاهی سئول

1403/03/08   الی   1403/03/11

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی شیراز

آدرس :

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

گفتگوی آنلاین