نمایشگاه بین المللی صنایع دریایینمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و قایق های موتورینمایشگاه بین المللی کشتیرانی و صنایع دریایی

1349/10/11

شروع نمایشگاه

1349/10/11

پایان نمایشگاه

0 متر

فضای نمایشگاه

0 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش

برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش از 25 الی 28 آذر 1401 در نمایشگاه بین المللی کیش انجام خواهد شد.

ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش

ثبت نام جهت ارائه محصول در  نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش

 

 

می توان از نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های صنایع دریایی در ایران نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه صنایع دریایی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد صنایع دریایی ایران است. نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد صنایع دریایی و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده صنایع دریایی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای صنایع دریایی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات صنایع دریایی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنایع دریایی را می دهد.

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی با هدف ارتقا سطح کیفی و کمی صنایع شیلات، حمل و نقل دریایی، نفت و گاز فراساحلی، قوانین و استانداردها ،کنوانسیون های بین المللی، صنایع ساخت شناور دریایی و تجهیزات دریایی، اقیانوسی و علوم جوی و گردشگری دریایی، امنیت در دریا و در حوزه شناورهای نظامی در نمایشگاه بین المللی کیش با فضایی بالغ بر 7000 متر مربع و تعداد 96 غرفه گذار برگزار خواهد گردید.

آیین افتتاح نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی با حضور دریادار خانزادی و دریادار رستگاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار خواهد شد.

افزایش تعاملات بین المللی در حوزه صنایع دریایی و دریانوردی، آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های دریایی برای ذینفعان، تعامل با شرکت های خارجی با رویکرد برون گرا و درون زا و درنهایت آشنایی عموم مردم و مسئولان با فرهنگ دریایی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

همایش و نمایشگاه بین المللی از سوی انجمن مهندسی دریایی ایران و سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری ارگان های دریایی کشور برگزار خواهد گردید.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار کیش با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، کیش از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های کیش نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن صنایع دریایی کیش در این نمایشگاه است انجمن صنایع دریایی کیش چندین سال است که در کیش فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه صنایع دریایی کیش است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات صنایع دریایی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار صنایع دریایی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 

 فرم سفارش غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی ایران کیش علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

 

 

برچسب ها:
نمایشگاه های مرتبط در این حوزه
نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری، ماجراجویی و حمل و نقل آبی روسیه مسکو

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1403/11/14   الی   1403/12/13

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل دریایی (Navitech) روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/02/04   الی   1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنعت دریایی و کشتیرانی شانگهای چین (Marintec china)

مرکز نمایشگاهی شانگهای SNIEC

1404/09/11   الی   1404/09/14

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و غذاهای دریایی اهواز ایران

نمایشگاه بین المللی اهواز

1403/11/24   الی   1403/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی کیش ایران

نمایشگاه بین المللی کیش

1398/11/24   الی   1398/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی قایق، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

1403/12/01   الی   1403/12/09

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی قایق (Boat Show) امارات متحده عربی دبی مرکز نمایشگاهی دبی

مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC)

1403/12/10   الی   1403/12/13

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی کیش

آدرس :

مدت زمان نمایشگاه به پایان رسیده است.

رزرو غرفه

سفارش غرفه سازی

ثبت نام

گفتگوی آنلاین