1403/03/25

شروع نمایشگاه

1403/03/29

پایان نمایشگاه

20000 متر

فضای نمایشگاه

130 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

می توان نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌ های قایق ها در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه قایق ها است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌ شود.

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد قایق های جهان است.همچنین نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی قایق ها با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای قایق ها است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات قایق ها را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت قایق ها را می دهد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار ترکیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، ترکیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های ترکیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن قایق ترکیه در این نمایشگاه است انجمن قایق ترکیه چندین سال است که در ترکیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی قایق ، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه قایق  ترکیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول در این نمایشگاه گرد هم آمده اند و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات قایق آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار قایق را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید.

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center) می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

نمایشگاه بین المللی قایق ها ، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

مرکز نمایشگاهی شانگهای SNIEC

1402/09/14الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/11/24الی1402/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

1402/06/16الی1402/06/19

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی قایق ها، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه استانبول (CNR Fair Center)

نمایشگاه بین المللی قایق ها ، تجهیزات و لوازم جانبی ترکیه، استانبول (CNR Fair Center) از 25 الی 29 خرداد 1403 در نمایشگاه بین المللی استانبول برگزار خواهد شد.

 

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.