1402/06/16

شروع نمایشگاه

1402/06/19

پایان نمایشگاه

35000 متر

فضای نمایشگاه

1000 شرکت

تعداد شرکت کنندگان

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو مرکز نمایشگاهی مسکو

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه

رفتن به نمایشگاه های مرتبط سایر شهرها و کشورها در این حوزه

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه از بزرگترین نمایشگاه ها در روسیه و یکی از پیشروترین نمایشگاه های جهان در شکار و ماهیگیری است که اولین بار در روسیه در 6 فوریه 1996 در مسکو در VDNH برگزار شد.

بسیاری از مهمانان رسمی و تعداد زیادی بازدید کننده از کشورهای مختلف جهان دو بار در سال در آنجا جمع می شوند.

بیش از 900 شرکت روسی و خارجی در این نمایشگاه شرکت دارند.

35000 متر مربع

60000 بازدید کننده

1000 غرفه دار

 

غرفه داران در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی:

شامل تولید کنندگان و تامین کنندگان کالاهای شکاری و ماهیگیری، وسایل نقلیه و موتور، لباس و … می باشند. بخش گردشگری و فضای باز برای هر سلیقه ای تورهای سراسر جهان را ارائه می دهد.

 

بازدید کنندگان در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی:

مدیران و متخصصان شرکت های بازرگانی علاقه مند به خرید عمده، تولیدکنندگانی که به دنبال شرکا و تامین کنندگان جدید، بازدیدکنندگان طرفدار فعالیت های فضای باز هستند.

می توان نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو به عنوان بزرگ‌ترین تجمع گروه‌های شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی در جهان نام برد و گفت: شرکت کنندگانی از کشورهای مختلف نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه ، ارائه تازه‌های علمی در حوزه شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی است که منجر به ارتقا دانش همکاران شرکت کننده در این نمایشگاه می‌شود.

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو ، از بزرگترین و ارزشمند ترین رویداد شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی جهان است. نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو بزرگترین و پیشتاز ترین رویداد آموزش و توسعه حرفه ای مداوم برای شرکت کنندگان بوده و مکانی مناسب برای دریافت آخرین بینش ها، روش های نوین و برنامه های گسترده آموزشی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی با بالاترین استاندارد های ممکن در حوزه کار حرفه ای شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی است. نمایشگاه به بازدید گنندگان امکان انتخاب میان طیف وسیعی از خدمات و محصولات شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی را از مجموعه ای فوق العاده از شرکت های برجسته در صنعت شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی را می دهد.

 

چرا باید در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو شرکت کنید؟

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری، ماجراجویی و حمل و نقل آبی روسیه مسکو بیش از چندین دهه است که فعال و همواره در حال رشد است. چنانچه مستحضر هستید بازار روسیه با توجه به اطلاعات به روز و بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می باشد، روسیه از لحاظ جغرافیای دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگانان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه های روسیه نسبت به منطقه برای بازدید و عقد قرار داد و جلسات به نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو مراجعه می کنند. یکی از مواردی که بسیار مهم است نظارت و همکاری مستقیم انجمن شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه در این نمایشگاه است انجمن شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه چندین سال است که در روسیه فعال می باشد و خدمات گسترده ای در این زمینه تا به امروز توانسته است ارائه کند ،توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در برگزاری نمایشگاه با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه بسیار به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک خواهد کرد.

 

چرا باید از نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو بازدید کنید؟

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو از قدیمی ترین، بزرگترین و بهترین نمایشگاه شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه است. این نمایشگاه دارای تنوع محصولی و خدماتی بسیار بالایی است که شرکت کنندگان آن از سرتاسر جهان و با بروز ترین تکنولوژی و محصول دراین نمایشگاه گرد هم آمده اند،و شما می توانید با بازدید از نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو با بروز ترین تکنولوژی ابزار و تجهیزات شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی آشنا شوید و همواره خدمات بروز شده جهان را به مشتریان خود ارائه دهید، همواره هستند مجموعه های که برای انجام امور توزیع در منطقه به دنبال افراد دارای صلاحیت می باشند که از طریق آنها بتوانند بخشی از بازار شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی را تصاحب کنند پس چنانچه شما هم دارای چنین پتانسیلی در پخش و توضیع هستید این نمایشگاه را از دست ندهید .

 

توجه به نکات لازم و پیشگیری از نقاط ضعف در مراحل مختلف برگزاری نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو با استفاده از تجربیات بر گذار کنندگان و شرکت کنندگان در نمایشگاه های گوناگون می تواند به موفقیت شما در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو و رسیدن به اهداف مدنظر در این زمینه کمک کند.

 

 فرم سفارش غرفه سازی در  نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو

 

اهمیت غرفه سازی در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو

با طراحی و ساخت غرفه ی نمایشگاهی در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو می توان محصولات خود را بهتر در معرض نمایش قرار داد. موفقیت در نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه مسکو علاوه بر شرکت در نمایشگاه ، مستلزم داشتن غرفه حرفه ای برای نمایش کالا می باشد، دراین راستا شرکت نمایشگاه سازان با داشتن سابقه 15 ساله و افرادی مجرب و متخصص در حوزه های غرفه سازی ، ثبت نام نمایشگاه ، تورهای نمایشگاهی و مشاوره در زمینه فروش و حضور موفق در نمایشگاه ،هماهنگی جلسات B2B ، انتقال ارز ، برگزاری همایش ها و سمینار ها همواره پاسخگوی نیاز های فراتر از انتظار شما می باشد.

دلایل غرفه سازی و حضوری موفق در نمایشگاه:

1 برای به نمایش در آوردن باکیفیت محصولات و دست آورد های شرکت در غرفه نمایشگاهی

2 برخورداری از مکان های vip و cip در غرفه برای پذیرای از میهمان ها و مراجعه کنندگان و اعطای نمایندگی و عقد قرار داد با آنها

3 دارا بودن محلی برای آماده کردن لوازم پذیرای و دپو هدایای تبلیغاتی و کاتالوگ و غیره

4 استفاده از اسم و لوگوی شرکت در جهات مختلف غرفه برای اهدافی چون تبلیغات و غیره در امر غرفه سازی

5 برای بهتر دیده شدن و ماندگار شدن در اذهان مراجعه کنندگان

برچسب ها:

شکار، ماهیگیری، ماجراجویی و حمل و نقل آبی

نمایشگاه های مرتبط در این حوزه

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی تهران سئول

1402/09/13الی1402/09/16

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی مسکو

1403/02/04الی1403/02/07

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

مرکز نمایشگاهی شانگهای SNIEC

1402/09/14الی1402/09/17

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی اهواز

1402/11/24الی1402/11/27

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی کیش

1402/11/24الی1402/11/26

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی|نمایشگاه بین المللی صنعت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی شیراز

1403/02/28الی1403/02/31

مشاهده جزئیات

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی استانبول - CNR Fair Center

1403/03/25الی1403/03/29

مشاهده جزئیات

booth

غرفه سازی در نمایشگاه

دارای ISO 9001 و ISO 10002

غرفه سازی

reserve

رزرو غرفه در نمایشگاه

در اسرع وقت

رزرو غرفه

tkt

درخواست تور برای نمایشگاه

تور نمایشگاهی به همراه هیئت تجاری

درخواست تور

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه

نمایشگاه بین المللی شکار، ماهیگیری و حمل و نقل آبی روسیه از 16 الی 19 شهریور 1402 در نمایشگاه بین المللی مسکو برگزار خواهد شد.

 

 

محل برگزاری نمایشگاه

  • نمایشگاه بین المللی روسیه مسکو

آدرس :

news-list

خبرنامه نمایشگاه سازان

برای کسب اطلاعات بیشتر از نمایشگاه های جدید در ایران و دیگر کشورها و اطلاع از تخفیف های ویژه نمایشگاه سازان، اطلاعات خود را وارد کنید.